Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćja

podniesienie piersi tylko przez otoczke

Polecane posty

Gość gośćja

Bardzo proszę o wpisy dziewczyn które miały operacje podniesienia i powiększenia piersi tylko przez otoczke. Podczas tej operacji bede miala podniesienie i zmniejszenie otoczki. Czy tak zoperowane piersi ladnie wyglądają? Obecnie mam rozmiar B będę miała implant 300 czy przez takie ciecie mam szansę ze piersi nie opadna? Czy blizny rozchodza sie? Jeśli tak to jak temu zapobiec? Co zrobić zeby blizny byly malo widoczne? A moze lepiej ciecie na lizaka? Dziewczyny prosze o pomoc piszcie jesli przechodzilyscie taką operację. A moze macie fotki lub linki do fotek po takiej operacji? Za każdy wpis będę ogromnie wdzięczna. Mam nadzieje ze te informacje jeszcze komus posłużą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu oddaj się w ręce dobrego specjalisty. Broń Boże nie rób tego zabiegu sama, bo blizny mogą być bardzo widoczne, nawet przez ubranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można samemu zrobić zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy twoim rozmiarze piersi i wielkosci implantu raczej powinny wyjsc ladnie. duzo gorszy efekt bylby, gdybys obecnie miala duze zwisy i chciala wszczepic olbrzymie implanty. blizny sie nie powinny rozejsc, bo bedziesz miec nieduzy implant, ale nawet wtedy powinnas zawsze nosic biustonosz, nawet do spania - luzniejszy, by takie piersi sie nie rozciagnely, a blizny nie rozlazly. nawet jesli do tego dojdzie, mozesz zrobic tatuaz w miejscu blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Przez ile miesięcy trzeba spac w biustonoszu? Jak zrobić tatuaż skoro otoczki będą wycinane i zmniejszane a slyszalam ze jak się rozejda to dookoła? Mam mętlik w głowie. A może samo powiekszenie? Czy gdy tylko włoże implanty do zwisajacej piersi to da ladny efekt? Czy lepiej z podniesieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Ja mialam swoje piersi 75 C i mialam tak podnoszone z implantami , mialam niewielka asymetrje i Dr chcial mi ja wyrownac roznymi implantami 335 i 375 anatomy allergan i wyszlo bardzo zle . przy wkladaniu implantu przez otoczke w jednej piersi rozwalil mi gruczol i mimo poprawki pol roku temu ale juz w innej klinice zostalo wglebienie od otoczki w dol piersi miesiac temu mialam to miejsce wypelniane tluszczem ale juz po nim nie ma sladu.Tera nigdy nie dala bym sobie wkladac implantow przez srodek piersi bo sa czesto takie komplikacje. Jesli chcesz zdjecia podaj adres mail to ci przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Dziękuję za pomoc mój meil malinka1980@onet.eu Napisz u kogo robiłaś operacje i poprawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Jak długo trzeba spac w biustonoszu? Po jakim czasie mozna w samej koszulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×