Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Uczycie sie systematycznie?

Polecane posty

Ja nie potrafie, przez 2 poprzednie semestry zaczynałam sie uczyć dopiero +/- 2 tygodnie przed sesją mając przed sobą mnóstwo problemów których bym nie miała gdybym potrafiła sie uczyć systematycznie - jakies niezaliczone kolokwia, nieobecności, mnóstwo materialu do nauki w przerazająco krótkim czasie, ogolnie zaległości :( Jak wy to robicie, że tak łatwo przychodzi wam systematyczna nauka, ja zwyczajnie nie potrafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co tak kujesz w tej swojej przyzakładowej szkole muzycznej przy fabryce grzebieni?i tak po tym kariery nie zrobisz. chyba , że będziesz ssać komu trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesowało to czego się uczylam, poza tym takie ostre przygotowania do egaminów zaczynałam minimum 4 tygodnie przez i to ostra nauka, kilka godzin dziennie. Do tego chodziłam na zajęcia i nie piłam przed nimi. Sama jesteś sobie winna, Kasiu. To nie jest kwestia "umienia" tylko czystego lenistwa z Twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zwariowałaś jak myslisz, że ktoś się uczy systematycznie. Nie znam takich osób ;-) Z naprawdę znam ludzi studiujących głównie medycynę, farmację, architekturę, budownictwo, prawo i są zawaleni nauką i ja też, ale nie ma mowy o systematycznej nauce, zresztą często nauka na zajęcia ma się nijak potem do materiału na kolokwia, generalnie mogę ci powiedzieć że wszyscy się uczą tego z czego akurat będą ich pytać, egzaminować etc. a nie uczą się regularnie, bo też już mamy po 24 lata, mamy swoje zycie, trudno to wszystko połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna, która na siłę wepchała się na studia. po co w ogóle na nie poszłaś? ciągle tylko narzekasz na nie, piszesz, że wykłady są nudne i ich nie słuchasz albo przychodzisz na zajęcia po wypiciu alkoholu. ręce opadają jak się czasem ciebie czyta. i pewnie jeszcze jakiś humanistyczny szajs studiujesz. żałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22.41 - uczyć się systemem który się sprawdza i wyrabiać z materiałem można bez zakuwania non-stop, ale gdyby Kasia nie miała z tym problemu to nie byłoby tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie, siadasz i się uczysz. Najgorzej usiąść do książek, potem jakoś idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×