Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Zamierzam zapomnieć o brunetach

Polecane posty

Gość Brunet tu
Szczególnie kiedy jch sie tu tylu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet tam
... kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
miszczu, jestem wzruszona do łez twą łaską, jam przeca niegodna... nie mogę przyjąć tak wspaniałego daru jak możliwość pieprzenia się z tobą, ale dzięki, naprawdę, mój ukochany też ci będzie wdzięczny za to, ze jesteś zbyt wspaniały na seks ze mną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo go nic nie nęci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
piata klepko :) On maże jest zbyt wspaniały, ale ja bym sie z Tobą zabawił jakbyś była miła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
piąta klepko :) A czy zabawa to tylko seks? :P Teraz już widzę co Ci chodzi po glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, nawet na własnym topiku jesteś nudziaro ignorowana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
Hehehe... Piata klepko :) Proponuję w dom :D Ja bede tatusiem, a Ty mamusią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
Oj Fikuś dlaczego mnie wyganiasz :( Ja tylko szukam zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) aż Fiku nagle zapomniała zapomnieć o brunetach, tak jej się Twoja propozycja zabawy ze mną spodobała, tutejszy. Zresztą wcale jej się nie dziwię. i w ogóle, może chociaż rolę opiekunki do naszych pociech jej zaproponujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
Piata klepko od razu pociechy planujesz? :O Nie zdazyłem sie nawet nacieszyć :P Swoją droga pójde pozbierać jakieś kamienie, to będzie waluta :D Będę miał czym placic Fikuśnej opiekunce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
Fikuśna pewnie sie cieszy :D Piata klepeczka nawet jej prace załatwiła u bruneta :D Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, Tutejszy lepiej powiedz, czy przypadkiem nie jesteś spod znaku koziorożca, skorpiona lub ryb? żebym czasu nie traciła na darmo ;) poza tym z Fiku będziemy kwita, niby mój pomysł posady dla niej jest dyskredytujący, ale z drugiej strony jaka zazdrosna dzięki mnie. Od razu przestanie być tą zimno sztywno wymagajaco przezorną kozą i zapłonie do Ciebie gorącym uczuciem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
Jestem bliźniakiem :) Aaaaaa to takie "buty"... To taka przykrywka? :) Niby opiekunka, tu dobra i sympatyczna a później zapłonie uczuciem... jeszcze mnie zdominuje i z łóżka nie wypuści :O A ja przecież musze mysleć o dzieciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
Gdzieś się nam chyba Fiku mikuuu zapodziała? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni Pieczarka
Wiersz z serii stare dziewice na parapecie, tom III Fiku miku w zlobach dano w jednym brunet, w drugim siano Rozwazala przez dzien caly 'Chce pieniedzy, czy tez pały? To mi do myslenia daje' Brunetowi juz nie staje... 'Chce pieniedzy, moja racja!' Fiku miku, bach- inflacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąta w drodze wyjątku twojego ukochanego też mogę wypieprzyc:) w koncu ty byłaś tak łaskawa swego czasu i moja była ukochana jebałas jak zawodowy zigolak jebać kurwo:) czas sie odwdzięczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąta w drodze wyjątku twojego ukochanego też mogę wypieprzyc:) w koncu ty byłaś tak łaskawa swego czasu i moja była ukochana jebałas jak zawodowy zigolak jebać kurwo:) czas sie odwdzięczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż wolałbym ciebie jednak rznac. Najchętniej piła łancuchowa. Twojego ukochanego tez jak starczy wachy p********a mendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×