Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Zamierzam zapomnieć o brunetach

Polecane posty

Nie wiem w jakim zakątku świata znalazłas desperata który się tobą zainteresował ale nie wracaj do polski bo cię k***o zatłuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta kle
miszczu, lecz sie człowieku, ja nawet pojęcia nie mam zielonego, o kim ty mówisz, nie znam tej twojej kobiety, nie znałam, słowa z nia nie zamieniłam i weź już skończy z tym szukaniem winnych, nikt za ciebie nie podejmuje decyzji, sam sobie takie życie wybrałeś, a skoro masz niezłą lotnosć umysłu, to usiądz spokojnie, zastanów sie nad sobą i zacznij od nowa. Jeszcze możesz coś ze swoją egzystencja dobrego zrobisz, drugiego zycia miec nie bedziesz OK, tym razem juz naprawde ostatni raz weszlam ci w droge, życzę żeby reszta twoich dni na tym padole byla lepsza, a może ktos cie uratuje, tylko wez juz nie szukaj winnych i nie wylewaj frustracji na anonimowym forum internetowym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover, nienawiść obroci sie pzreciwko tobie, negatywne uczucia sa w tobie, ludzie z internetu maja je gdzies pomysl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie szukam winnych mojego rozstania p********a sklerotyczko i manipulantko. Wyzywałas sie na niej głupia cipo więc zamknij ten parszywy ryj jak do mnie mówisz bo cie k***o naprawde dopadnie i z***be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz cos innego do roboty procz straszenia wszystkich wokolo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy widzi swiat wyłącznie z perspektywy swojej d**y. Zrobiłas krzywdę osobie ktora kochałem a moja jedyna frustracja jest zwiazana z tymze nie mogei za to fizycznie uj***c łba KURWO P********A.... Chociaz w zasadzie to mogę. Kwestia tego jak bardzo jeszcze mnie w******z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafisz ty jeszcze na kogos, kto bedzie ci u*******al paluszek po paluszku i bedzie patrzec jak sie wykrwawiasz, oj trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×