Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Bruneci o mnie zapomnieli

Polecane posty

i to wszystko co ma do powiedzenia ostatni niedziel 03.06.2014 to ostatni niedziel dodał/a temat: życie jest do d**y 22.06.2014 to ostatni niedziel dodał/a temat: przegrałem życie 12.07.2014 to ostatni niedziel dodał/a temat: Co robicie? 19.07.2014 to ostatni niedziel dodał/a temat: A wy przegrańcy jak spędzacie piątkowy wieczór 27.07.2014 to ostatni niedziel dodał/a temat: coś metalowego spadło z nieba na moje podwórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku dziekuje ci za ostrzezenie i za reklame a o to co ma do powiedzenia fiku mikuuu 09.09.2014 fiku mikuuu dodał/a temat: Stałam się zimną suką 09.09.2014 fiku mikuuu dodał/a temat: Czuję się niespełniona 10.09.2014 fiku mikuuu dodał/a temat: Dlaczego wszyscy bruneci tracą dla mnie głowę? 10.09.2014 fiku mikuuu dodał/a temat: Dlaczego bruneci są obojętni na Fikuśne wdzięki? 11.09.2014 fiku mikuuu dodał/a temat: Dlaczego Bruneci są obojętni na Fikuśne wdzięki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ? sam wysun wnioski jakim jestes debilem skonczonym przegrales zycie jestes spolecznym smieciem i jestes c***a a Bóg nienawidzi ciot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen
A ty co tutaj robisz?Zwycięzca nie wyłuszcza przegranych z ogółu,nie ma czasu na takie pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×