Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Bruneci o mnie zapomnieli

Polecane posty

Gość gość
Oj dziękuje za kwiatek..śliczny ten "bławatek".Wiesz lilie są białe i niewinne ale to nie jest moje imię.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałeś blackheartbeat co pisała Fiku? Masz zakaz wchodzenia na ten temat... a jak nie będziesz go przestrzegał to będziesz miał ze mną do czynienia. Pokonam Cię w Sapera i po Ci to? Lepiej opuść ten temat póki masz na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
gość dziś Cóż wybacz mi, ale wolę nazwać Cię Lilyą niż gościem :) Lilie białe i niewinne, czyżbyś nie była niewinna? Z założenia wszystkie kobiety są delikatne i niewinne... :) Uciekam spać więc 😘 na dobranoc. Miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutejszy Brunet
Fikusiu Tobie też dobranoc i miłych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusna masz racje nie mam nic do stracenia jesli w ogole znasz sens tego powiedzenia ale watpie zebys potrafila logicznie myslec i z sensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz fiku miku św pawel to byl gosc przy nim piotr to zwykly chlopek roztropek wiec wytlumacze ci to ja jestem pawel lbeski gosc a ty piotr zwykly chlopek roztropek bez sily przebicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku miku a kim ty jestes zeby wypowiadac sie na temat meskich jader czy posiadasz takowe jadra albo chociaz czy kiedys takie macalas ? mialas w buzi próbowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do damy :D hahahahah Dostajesz w nagrodę za najgłupszy tekst dziś na kafeterii lokówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ostatni niedziel zamknij sie juz raz pisalem bo ci zrobie jesien sredniowiecza jesli wiesz co to znaczy aha i zanim cos napiszesz upewnij sie ze masz racje bo ja dzieckiem nie jestem wiec nie staraj sie mnie zdyskredytowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej chłopie opanuj się:D,zanim sam zniszczysz własną reputację na tym forum.Bóg,wysoko mierzysz hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×