Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MYCHA895

ODCHUDZAJMY SIĘ RAZEM :) ZAPRASZAM...

Polecane posty

eska calkiem dobrze do tego drugiego sniadania dodalabym no kromke chleba z serkiem turek figura 1lyzeczka ogolnie powinna waga spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro październik jest miesiącem odchudzania, to i ja się chętnie do Waszego tematu przyłączę. Nawet bardzo chętnie, bo jest mnie dużo... oj, o wiele za dużo...!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
izulek, no powinna,powinna spadać, ale jakoś nie chce. Ale mam nadzieję, że wasze wsparcie da mi dodatkowego kopa i mi się uda. Miłej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Skalpel naprzemiennie z orbitkiem. Staram się codziennie. Łatwo powiedzieć "nie podjadać"... ale jak to zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem zalezy jeszcze co sie podjada :-) ja jak mam na cos ochote to staram sie zjesc to do poludnia,zeby skutki byly mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
No niestety najczęściej mam ochotę na coś słodkiego, albo po prostu wrzucam na ruszt to co mam pod ręką, a potem mam mega-wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) również zaczęłam się odchudzać prawie miesiąc temu.... Mam bardzo dużo kg do stracenia bo jeszcze około 45.... :( na ten moment po msc spadło 7kg :) Są jednak dni gdzie brakuje mi motywacji, zastanawiam się jaki to ma sens przecież żyje się raz - po co odmawiać sobie przyjemności jak nie wiadomo co będzie z nami jutro itd.... Ale wiem, że gdy strace zbędne kg zaczne naprawde żyć a nie wegetować ;) Trzymam kciuki za Was i za siebie jak to mówią w kupie siła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Sante, no też mam takie dni zwątpienia, zwłaszcza teraz jesienia, ale wiesz, owszem mamy tylko jedno życie może warto zrobić sobie przyjemność zgrabnego wizerunku w lustrze i zakupy ciuchów bez stresu, że rozmiaru nie ma, a jak jest już rozmiar, to wyglądamy w tym jak w worku. Ja mam największy problem z podjadaniem między posiłkami i najczęściej ciągnie mnie do słodkiego. Walczę z tym i mam nadzieję, że będzie to łatwiejsze, jak wesprzemy i zmotywujemy się wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×