Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Szanujcie rolników i pracowników produkcji

Polecane posty

Gość gość
Oczywiscie. Ja bardzo lubie rolnikow i cenie Sama pochodzę ze wsi teraz mieszkam w duzym mieście, sle wiecie jak mowia czlowiek ze wsi wyjdzie ale wies z czlowieka nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko gdyby nie ten KRUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieśniacy to źli ludzie, pazerni, zazdrośni, mściwi, bez kultury. W Polsce nalepszymi ludźmi są warszawiacy, ale rodowici, a nie ta wiejska chołota, która zalała stolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśniacy to nie to samo, co rolnicy. Na pracy rolników i producentów oparte jest życie cywilizacji i dlatego są solą tej ziemi, a współczesna warszafka kojarzy mi się z patologią. Ta przedwojenna z krętactwem... Najlepsi ludzie w pl mieszkają na Pomorzu, byłych wschodnich Prusach i Dolnym Śląsku . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty decydujesz o tym kto to ci najlepsi? Aha, dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z pracownikami SUR są godni szacunku, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najlepsi ludzie w pl mieszkają na Pomorzu, byłych wschodnich Prusach i Dolnym Śląsku . . ." najgorsza swołocz krzyżacy, hanysy, kaszubi i falksdojcze fałszywi konfidenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edelgascik, a czy Ty juz zakisiles ogoreczka?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawiacy w latach 40, 50 rozkradali resztę pl, żeby odbudowywać swoje tfu "piękne miasto stołeczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwal się skąd jesteś szwabski skundlony mieszańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli folksdojcz wszystko w temacie? Polakiem nigdy nie byłeś Niemcem nigdy nie zostaniesz kundel bez żadnej tożsamości żal mi cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:17 - Mylisz się. Moja rodzina od strony ojca wywodzi się z Prus Wschodnich a pochodzi od kaszubskiej szlachty. Bo o naszej rodzinie wzmiankowano w kronikach już w XV wieku. Rodzina od strony matki wywodzi się w połowie z Wielkopolski, w połowie z Małopolski. Jeżeli ja jestem Polakiem, to jestem nim przez duże P. Ty natomiast jesteś warszawskim "polaczkiem". Żyjącym z dala od wszelkich zasad "miru społecznego". Wiem, co cię zabolało - parę słów prawdy, że jesteście złodziejami. Może warto w końcu zrobić rachunek sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie ni napisałem, że jestem z wawy wszawy szwabski pachołku podtrzymuję Polakiem nie byłeś Niemcem nie będziesz szwabski sługusie my Polacy jesteśmy ludźmi wolnymi ty masz mentalność niewolnika links, rechts maszeruj szwabski sługusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś nie był z wawy nie broniłbyś tego motłochu. "ludźmi wolnymi". 45 lat komuny i wpływy kleru katolickiego w latach 90 mówią co innego . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilu człowiek wolny może być nawet w więzieniu ty tego nigdy nie zrozumiesz masz duszę niewolnika ordnung ist ordnung żal mi cię szwabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie rozkaz nie wysrałbyś się ani nie oddychał szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Die Ordnung immer muß sein ;) Ja ja mam mentalność niewolnika, to ty masz mentalność kloszarda . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*****l dalej "pruski szlachcicu" rasa panów a n*******lasz w języku okupanta ( po polsku) Zal mi cię śmieciu przyśniło się wam że jesteście nadludźmi skończyło się na tym że ze wschodu szli kacapy i ******* wasze baby po niewoli z zachodu żydki i czarnuchy mieli wasze baby za pończochy i czekolady ty jesteś DlŚląsk=półkacap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim ujadaniem zakompleksionego frustrata się nie dyskutuje. Życzę udanych wypadów na "pragie" buahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja babka nie załapała się na czekoladę ani pończochy w******** ją sołdaty takie są twoje korzenie 22:00 capsztyk wyłączam sprzęt, do jutra pruska szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×