Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety z wiekszym popedem maja nadmiar testosteronu

Polecane posty

Gość gość
ale poważnie się teraz spytam, ochota raz na 3-4 dni to: libido małe, średnie, b. małe, duże? Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie sie , ze ludzie w wieku rozrodvzym lubia sie bzykac. U tych z zanizoym popedem jest cos nie tak.Nikt nie mowi o nimfomanii czy osobach uzaleznionych , ktore musza kilka razy dziennie , ale o normalnych w miare czestych stosunkach.Obnizone libido leczy sie farmakologicznie i psychologicznie , wiec nie mowcie ze to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kobieta z wysokim poziomem estrogenów będzie miała wysokie libido, dlatego kobiety niskie, szczupłe, ogólnie mówiąc filigranowe kochają seks." - kobieta jeśli ma wysoki poziom estrogenów to nie jest "filigranowa" tylko właśnie niska i gruba z piszczącym głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na 3/4 dni to chyba normalnie.Sa kobiety , ktore moga raz na 2/3 miwsiace lub w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z wysokim estrogenem sa filigranowe , z wtsokim progesteronem grubsze i ubite.Progesteron rzadzi w drugiej polowie cyklu , przed miesiaczka - wtedy sie puchnie, zatrzymuje sie woda, wzrasta waga ciala .Po mirsiaczce rzadzi estrogen , waga spada itp.Pierwsza faza estrogen , druga progesteron kiedy waga przybywa itd.itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za literowki , pisze z tel.na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak lekarz przepisze progesteron gdy go za malo w drugim cyklu na regulacje lub wywolanie miesuaczki to waga wzrosnie .Tak ze te , ktore maja wiecej progesteronu sa grubsze.Te ktore maja wiecej estrogenu drobniejsze i szczuplejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież estrogen magazynuje tłuszcz. im masz wyższy poziom estrogenu tym jesteś grubszy. przecież kobiety przez tabsy tyją nawet po 30kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te , ktore maja wiecej estrogenu sa szczuplejsze i maja wieksza ochote , te ktore wiecej progesteronu sa grubsze i maja mniejsza ochote na seks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tabsach tez jest progesteron , malo tego , sa tez tabsy jednoskladnikowe ktore zawieraja tylko progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"U kobiet za proces tycia odpowiedzialne są przede wszystkim hormony, a najbardziej estrogeny (..) estrogeny są szczególnie „niebezpieczne” dla pań, ponieważ w trosce o to, by były one bardziej płodne, „pomagają” im w tym poprzez przyrost komórek tłuszczowych w tak niepożądanych miejscach, jak biodra, brzuch, uda i pośladki. I to już podczas okresu dojrzewania, a dalej w czasie miesiączki, ciąży oraz menopauzy. Wówczas kobiety są najbardziej narażone na tycie. Estrogen powoduje, że ich organizm gromadzi więcej wody i łatwo odkłada tłuszcz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obnizone libido leczy sie farmakologicznie i psychologicznie , wiec nie mowcie ze to jest normalne." >>> a po co w ogóle to leczyć ? Ja bardzo długo miałam duży popęd, musiałam się co 1-3 dni masturbować. Nie czułam się z tym fajnie. Aktualnie mam przepisaną Luteinę i popęd wręcz zerowy. Mam spokój, ulgę. Cieszę się własnie, że nie jestem uzależniona już od jakiś dzikich instynktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie LUTEINA - nic innego jak czysty PROGESTERON . Luteina to progetsron i sama widzisz ,ze poped ci sie zmniejszyl . Estrogeny sa hormonomi odpowiedzialnymi za kobiecosc , fakt ,ze moga byc niebezpieczne . Kobiety w trakcie przekwitania i po menopazie traca je i dlatego niektore zeby przedluzyc mlodosc przyjmuja estrogeny doustnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testosteron wpływa na libido, jednak to wysokie libido jest, gdy i testosteron jest w normie, jeśli jest powyżej normy, a nawet sporo powyżej, to libido spada nawet do 0. To jednak kwestia indywidualna. Po sylwetce też nie poznacie czy ktoś ma nadmiar testosteronu, bo można mieć seksowne kobiece kształty, chociaż owszem odbija się to na wyglądzie(trądzik, nadmierne owłosienie, wypadanie włosów), ale nadal to zależy od organizmu. Tak to wygląda w praktyce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Estrogen reguluje wydatkowanie energii, apetyt oraz wagę ciała, a niedobór receptorów estrogenowych w specyficznych częściach mózgu może prowadzić do otyłości (Cell Metabolism)." -Źródło: UT Southwestern Medical Center ( Kopalnia wiedzy.pl). Progesteron powoduje wzrost masy ciala , zatrzymanie wody w organizmie , obnizone libido . Najwazniejsza jest rownowaga , bo oba hormony sa potrzebne , ale to progesteron powoduje zmniejszenie libido i wzrost wagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, przeglądam temat, a tu znowu ta oziębła ryba Shaf czy jak jej tam, wmawiająca laskom, że one nie mają za często ochoty na seks. A jest mnóstwo lasek, które mają ochotę non stop :) Częściej niż faceci. Może wizyta u seksuologa Shaf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusie
A Ja od zawsze mam dużą ochotę na sex. Nie tylko co dzień. W sumie to najchętniej bzykal bym się non stop. Dlatego jako partnerkę dobralem sobie kobietę z podobnymi upodobaniami. Oboje uwielbiany się bzykac nie tylko sami.... W grupie razniej i nieco ciekawej. Zjezdzilismy w tym celu chyba cala Wlkp. Niestety od jakiegoś czasu partnerka nieco straciła ochotę na sex w starym stylu. Szukając pomocy postanowiliśmy wbić wczoraj pierwszy ml teścia. Jakie będą tego efekty niewiem. Jeden zaprzecza drugiemu.... Wiec jak cos będę wiedział to dam znać.... Może nawet wrzuce jakiś film dla nie dowiarkow co by ich dziwne teorie miały materiału do twardszy orzech do zgryzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku prawda.Mam podwyższony poziom androgenów ogólnie i ochotę na seks niemal na okrągło. A w połowie cyklu mogłabym nie wychodzić z łóżka. Jestem drobna,niska i szczupła,na pewno nie przypominam faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z tego zacnego tytułu co najwyżej nadwyżkę włosów gdzie ich być nie powinno a seks...cóż lubię ale nikt w moim życiu nie obudził we mnie namiętności i miłości w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często się sama zaspokajasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ja oprócz ochoty na seks i filigranowosci włosów też mam za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skaranie boskie jak to mówią. kochałabym się w pełnym znaczeniu tego słowa gdyby nie te sierściuchy wszędzie. iść na basen wstyd bo nawet jak się wydepiluję to widać, zazdroszczę babom golaskom :( smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×