Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiekszanie ust jakim sposobem

Polecane posty

Gość gość Weronika A
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest makijaż 3D. Zresztą zadzwoń 666996888 - jest to telefon do właścicielki salonu kosmetycznego, która na pewno doradzi ci co i jak. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolona z poziomu usług jaki oferują, ale zrobisz jak będziesz chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
wiem ze w Klinice Miracki robia także zabiegi powiększające usta, mają sporo różnych zabiegów...wiem ze maja coś takiego ze robią lifting i przeszczepiają np w usta albo inną część..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zdecydujemy się na wykonaniu nieodwracalnego zabiegu warto zapoznać się z innymi preparatami na powiększanie ust. Można o tym poczytać choćby tutaj http://www.glugo.pl/powiekszanie-ust-i-inne-zabiegi-aby-byc-piekna/ . Z tego co pamiętam żona używała jakiś kremów ale niestety nie pamiętam już ich nazw. Jeżeli i to nie pomoże no to pozostaje tylko botoks czy kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na powiększaniu ust w Klinice LipSil, bo słyszałam dość dobre opinie i wiecie co wam powiem ? to byla bardzo dobra decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób tego, będziesz wyglądać jak ryba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę się podzielić swoimi wrażeniami z wizyty u dr. Franciszka Strzałkowskiego. Robiłam wypełnianie ust kwasem hialuronowym! Dr Strzałkowski ma ogromne doświadczenie w tego typu zabiegach, robi to tak, że usta wyglądają bardzo naturalnie, świetnie też koryguje dysproporcje kiedy np jedna warga jest mniejsza, a druga większa. Dr Strzałkowski to To doskonały specjalista, poza tym naprawdę słucha klientek i wie jak doradzić. Dba o zachowanie ładnych proporcji, więc po zabiegu jest widoczny efekt, ale nie widać, że coś było robione..Na takim efekcie mi zależało, jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wszystkim trzeba znać umiar i najlepiej znaleźć doświadczonego, rozsądnego specjalistę. Ja miałam powiększane usta kwasem hialuronowym w tej klinice http://chiroplastica.pl i efekt przerósł moje oczekiwania, bo usta wyglądają bardzo ponętne a zarazem jak naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks w usta? Zazwyczaj usta powiększa się preparatami na bazie kwasu hialuronowego, to popularna i bezpieczne metoda, mało inwazyjna i nie permanetna. Efekty zabiegu zazwyczaj utrzymują się do roku czasu. Sama miłam wykonany zabieg z użyciem kwasu princess volume, w gabinecie Mtt estetica w Krakowie. Lekarka, pani Magda, bardzo dokładnie rozmasowała usta po zabiegu, żeby nie było nierówności, dobrze odbrała ilość preparatu, żeby usta były powiększone, ale wyglądały naturalnie. Sam zabieg trwa krótki, jest trochę bolesny, bo usta są bardzo wrażliwe, ale dużo daje znieczulenie kremem przeciwbólowym. Bo zabiegu z 2-3 utrzymuje sie opuchlizna, mogą pojawić się drobne krwiaki, ja akurat ich nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy to jeden z naturalnych preparatów. Przy dobrym specjaliście można mieć usta jak marzenie. Moje wyglądają pięknie dzięki pani Agnieszce Kurpias z Kliniki Urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taki zabieg na pewno nie zdecydowałabym się w pierwszym lepszym gabinecie dlatego umówiłam się na wizytę i zabieg u doktora Łątkowskiego, który jest renomowaną marką wśród chirurgów plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CarolaineChv
Zdecydowanie wszystko zależy od sprawnych rąk specjalisty oraz od preparatu czy jest dobrej jakości Ja mam swoją Panią doktor i nie zamienie jej na żadną inną !!!! http://www.arsestetica.pl/o-nas/zespol/lekarze/dr-katarzyna-mudel/ Pani doktor ma talent po prostu do ust są piękne i wyglądaj naturalnie a nie jak kaczy ponton więc jeśli chcesz mieć naturalne usta to ja polecam panią doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam skorygowaną asymetrie ust i powiekszenie ust w klinice Zakrzewscy. Polecam Panią Magdę! Doswiadczony lekarz, indywidulane podejcie do pacjenta i co najważniejsze - naturalny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy/najbezpieczniejszy chyba jest kwas hialuronowy. Są dostępne na rynku specjalne wypełniacze do ust różnych producentów np. https://www.facebook.com/techdermsofiderm/photos/a.1522063191216870.1073741829.1208350449254814/1541014365988419 . Oczywiście żaden specyfik nie zastąpi ci doświadczonego lekarza. Jeśli chodzi o wchłanianie to w większości przypadków powinno to potrwać więcej niż 6 miesięcy. Chyba, że ktoś pali to wtedy rzeczywiście efekt może dość szybko zniknąć. O "naturalności" to raczej decyduje ilość wstrzykniętego wypełniacza, jak trafisz do dobrego gabinetu to nie powinno być tutaj problemów przy kwasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sposób to udanie się do specjalisty. Ja osobiście chodzę do http://skopia-ec.pl/. Korzystałam już z zabiegu kilka razy i usta zawsze wyglądały rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdził się kwas hialuronowy. Na konsultacjach u dr Szczepańskiej dowiedziałam się, że w ten sposób można otrzymać trwały, ale jednocześnie naturalny efekt. Polecam panią doktor, bo jest to naprawdę doświadczony specjalista jeśli chodzi o powiększanie ust. Ja swój zabieg robiłam w Warszawie na Cynamonowej 2, ale z tego co wiem pani doktor przyjmuje też w Mielcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 2 razy powiekszane kwasem marki Juvederm i oba razy efekt utrzymywal mi sie tylko 2 miesiace. W zeszlym tygodniu uzylam kwasu marki Princess i nawet efekt jaki osiagnelam wstrzyknieciem jest inny niz po Juvederm. Usta wygladaja na naturalnie pelne. Nie ma efektu sztucznosci jak u kaczki. Pani ktora mi wstrzykiwala kw. chialuronowy powiedziala, ze kazdy organizm reaguje inaczej wiec nie warto sugerowac sie tym co mowia inni. Ja na poczatku zdecydowalam sie na Juvederm tylko dlatego ze jest to jeden z najbardziej znanych produktow. Niestety, nie jest on dla mojego organizmu. Princess mimo malej reklamy zrobil swietny efekt, ale oczywiscie jeszcze nie wiem ile bedzie sie trzymal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast wstrzykiwać sobie jakieś wypełniacze to spróbuj najpierw makijaż permanentny. Dobra liergistka jak np Dominika Kossakowska z Jest Pięknie zrobi Ci taki makijaż usta że optycznie je powiększy. Wystarczy jest dobrze wycieniować i efekt jest naprawdę fajny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam 50km od Wrocławia ale zdecydowałam się na operacje u Knakiewicza i nie zaluje, troche wydalam ale rzeczywiście jest bardzo dobry. Warto przyjrzec się tym najbardziej znanym chirurgom z Polski jeśli ktos szuka zaufanego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylka
jak na razie miałam robione kwasem hialuronowym w magicznej klinice, usta wyglądają bardzo naturalnie ale w końcu mam pełne usta a nie kreskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Powiekszałam usta za pomocą kwasu hialuronowego, efekt po zabiegu wyszedł bardzo fajny. Moje usta są ładnie powiększone , mają bardzo ładny kształt i wyglądają naturalnie. Jak dla mnie zabieg bardzo super wykonany i polecam jak najbardziej. Ja robiłam w Klinice Art. Derma Clinic w Rzeszowie i super tam robią zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Ja robiłam powiększenie ust w Remedest w Ustroniu https://www.remedest.pl co więcej usta są mega naturalne fajne i nie przesadzone a najbardziej bałam się ze będzie glonojad. Polecam te klinikę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notatky

Na konsultacje stomatologiczną lub chirurgiczną warto zgłosić się do gabinetu dentystycznego we Wrocławiu https://www.dens.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Dużo negatywnych opini słyszałam na temat powiększania ust za pomoca botoxu. Zdecydowała się zrobic taki zabieg u wyszło super, myslę , ze trzeba trafić na osobę która się dobrze na tym zna. Ja robiłam zabieg u dr Aldona Stachura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

A ja sobie zafundowałam wypełnianie ust ale własnym tłuszczem u dr Pabiańczyka w Krakowie. Odbywa się podobnie jak wypełnianie kwasem tyle że poprzedza go popranie tkanki, czyli liposukcja. Można pobrać ją z problematycznego miejsca i na usta nie trzeba tego dużo. Powiększać też można w ten sposób biust, albo pośladki. Ta metoda jest znacznie trwalsza niż kwas. Częś tłuszczu oczywiście się wchłania ale chirurg podał mi go odrobinę więcej i efekt jest mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×