Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gagamaga0987

kupno mieszkania

Polecane posty

Gość gość
Widzę, że ktos juz tu wspomniał o Budremie. Też mogę pochwalić tego dewelopera, wywiązuje się z terminów. I mieszka się w miarę komfortowo (jak na centrum miasta). Udało nam się wynegocjować 10% wartości mniej. Ale do tego trzeba miec umiejętności, jak mój mąż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupowaliśmy gotowy dom jednorodzinny od tej firmy http://www.polskidom.pl/ spod płocka i nie było zadnych ukrytych kosztów. Od początku byliśmy świadomi ile zapąłcimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaniret
Wiadomo , ze zakup mieszkania wcale do łatwych nie należy. Dlatego też w takich sytuacjach z pomocą przychodzą takie firmy jak ta http://www.3katy.pl/ . Zapewniają pełną pomoc prawną. Pomagają wyszukać mieszkanie i negocjować warunki umowy. To duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jest skorzystac z pomocy jakiegos biura, bo zakup mieszkania to nie jest wynajem i jak ktos nas oszuka to juz naprawde mocno szarpie za keiszen... w moim miescie korzystalam z www.nova-nieruchomosci.com.pl/index1.php i nie placilam zadnych wiekszych prwizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzolinka89
A co sądzicie o mieszkaniu w Gdańsku? Szukam czegoś dla siebie i ostatnio trafiłam na http://www.tyszkiewicz.pl/oferta/mieszkanie-na-sprzedaz/gdansk-siedlce-ul-jacka-malczewskiego-48m2-2pokoje-id4206 Oferta całkiem niezła zwłaszcza, ze mieszkanie ma dwa pokoje i dobrą lokalizację. Nie chcę nic nowego bo mój budżet na to nie pozwala niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz skorzystać z oferty Agencji Bracia Sadurscy z Krakowa. Nieruchomościami komercyjnymi zajmuje się odział Lubomirski (a-b-s.pl). Zatrudniają licencjonowaną kadrę kierowniczą, dobrze promują oferty (przygotowują np. film promocyjny dla każdej nieruchomości). Dużym plusem jest też możliwość negocjacji prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampeks
Szukajcie po ofertach w internecie - http://tabelaofert.pl/ Agencji mają dokładnie te same oferty, w zasadzie w każdej firmie są dokładnie te same mieszkania, tak więc nie jest to jakaś atrakcja. A przecież pomoc agenta kosztuje kilka tysięcy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nigdy nie negocjowałem, przeszukanie rynku i znalezienie pasujących mi ofert powierzyłem agencji nieruchomości www.a-b-s.pl, myślę, że to również sposób dla Ciebie. Dostajesz gotowe oferty dopasowane do wymagań i decydujesz czy kupić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto w razie wątpliwości zaczerpnąć informacji u różnych źródeł, między innymi u dewelopera lub w biurze nieruchomości. Możesz zadzwonić do www.multinieruchomosci.pl lub skontaktować się drogą mailową. Pewnie trochę informacji zbierzesz w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup mieszkania zleciłam biurowi nieruchomości, ksorzystałam z usług www.jagielska.com.pl i wynegocjowali dla mnie najlepszą cenę, prowizja nie była zbyt wysoka, a obsluga w pełni profesjonalna i nastawiona na klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingusiaa
ja od siebie mogę jeszcze podrzucić link do http://www.extra.pl/ fajna strona i mają dość dużo ofer mieszkań i domów :) Mi to sie marzy domek pod lasem albo gdzieś wysoko w górach :) Ale to dopiero na starość bo dopiero co kupiliśmy większe mieszkanie więc marzenia póki co muszą poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowalem przez biuro nieruchomości www.indomo.info.pl i wyszlo mi to na dobre, bo pani z biura bardzo dobrze wynegocjowala cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IviExii
To ja kupiłam teraz na Osiedlu Ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ - chciałam kupić po pierwsze mieszkanie, które jest gotowe do wykończenia i funkcjonalne. Tak mi się udało. Dodatkowo zależało mi na czasie, bo od nowego roku trzeba będzie mieć większy wkład własny, a tym samym będzie pewnie wszystko droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze radze nie kupować u pośredników. najlepiej prosto od dewelopera wtedy najłątwiej o negocjacje. Ja kupiłam sobie mieszkanie na krzykach w Wrocławiu z inwestycji Apartamenty skarbowców i wcale nie kosztowało mnie to tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim kupisz mieszkanie lub dom, pomyśl o dofinansowaniu MDM. Ja, dzięki mojej kuzynce dowiedziałam się, że można otrzymać nawet 100.000 dofinansowania, bo właśnie ona taką kwotę otrzymała. To nie są małe pieniądze, zwłaszcza przy tak dużym wydatku, kredycie związanym z kupnem domu. http://mieszkaniedlamlodych.com/limity-w-prog ramie-mieszkanie-dla-mlodych-wymagaja-zmiany/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólnie z nami zaprojektujesz nowoczesne, stylowe i funkcjonalne wnętrza: mieszkalne, biurowe, użyteczności publicznej. Nie ma wyzwania, którego się nie podejmiemy. Wraz z Architetto odmienisz wnętrza nawet bardzo starych mieszkań lub domów i zaprojektujesz restauracje nawet w nietypowych przestrzeniach. Martwisz się o dokumenty? Spokojnie – zadbamy o wszelkie procedury zmiany sposobu użytkowania miejsca. Przygotujemy dla Ciebie kompletną dokumentację projektową, sporządzimy drobiazgowy kosztorys i zadbamy o dobór wykonawców. Możesz być pewny, że Twój projekt zostanie zrealizowany w 100%! Z nami taniej! Aby ułatwić wierną realizację projektu, współpracujemy z wieloma producentami. Dzięki temu umożliwiamy Ci zakup ich materiałów za naszym pośrednictwem, po niższych cenach! Zajrzyj do zakładki O nas i dowiedz się więcej. Zapoznaj się także z etapami powstawania projektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz akurat przygotowuje sie do zfinalizowania transakcji, ale szukam odpowiendiego notariusza u ktorego mozna zrobic przekazani emieszkania, znajomy polecil mi www.notariusz-balas.pl myslicie, ze to dobre rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z rozwiązań jest udział w programie dofinansowania MDM, czyli Mieszkanie dla Młodych. Można otrzymać całkiem spore dofinansowanie. Myślę, że warto się zdecydować, bo każde pieniądze przy tak dużym wydatku jak kupno domu czy mieszkania mają ogromne znaczenie. Zwłaszcza przy późniejszej spłacie kredytu. Warto zajrzeć na stronę programu i poznać warunki: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my się zastanawiamy nas kupnem nowego apartamentu nad morzem w Pogorzelicy. W sumie i tak co roku jeździmy nad morze, więc myślę, ze to może się opłacić. Bardzo podoba nam się ta inwestycja w Pogorzelicy http://master-house.com.pl/lokalizacja/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam mieszkań które mieszczą się w limitach dopłat, najciekawsze jak dotąd mieszkania widziałam na osiedlu Zielona Dolina, położone są w dobrej lokalizacji na spokojnym i cichym osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poszukać dobrze. Ja długo szukałam swojego miejsca, ale jak zobaczyłam mieszkania od http://www.mpd.net.pl/, to wiedziałam, ze tam chcę mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym kupować teraz drugi raz mieszkanie z rynku pierwotnego. Trafiłam niestety na mieszkanie które zjadło więcej pieniędzy niż było przewidzianych.....koszmar. Nigdy więcej. Do tego mam za sąsiadów starszą parę, która co chwile narzeka jak tylko włączę muzykę albo zaproszę znajomych na kawę... że niby hałasujemy (normalne rozmowy). Wolałabym wybrać teraz nowe mieszkanie, wiedziałabym że płacę tylko za wykończenie mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie fajny sąsiad wiem co to znaczy. Po paru latachwynajmowania zdecydowałem się na zakup mieszkania w niskiej zabudowie. Mniej sąsiadów (to mniejsze ryzyko że będzie coś nie tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś konkretnego wybrałeś czy to na razie tylko w planach, a może już mieszkasz w nowym M i powiesz czy faktycznie lepiej się mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze w trakcie budowy jest ale już zarezerwowałem mieszkanie na piętrze we Wrocławiu http://www.tprinwestycje.pl/. Inwstycja odsunięta od głównej ulicy więc i hałas mniejszy będę miał niż w poprzednich mieszkaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 18:06, mam podobny problem, zdecydowałam się więc wystawić na sprzedaż albo zamianę swoje mieszkanie i znowu jestem na etapie poszukiwań, waham się jednak teraz między spokojną dzielnicą a mieszkaniem na przedmieściach, Arkadia Łomianki bardzo mi się podoba, nawet dojazd do pracy miałabym dość dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim miejscu sprobowala skorzystac z biura nieruchomosci, mi bardzo nowodworski estates z krakowa pomogl w znalezieniu mieszkania, za dobra cene sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to poszukuje odpowiedniego biura nieruchomosci do wlasnie kupna mieszkania w lubinie, znajoma polecila mi www.nieruchomoscilubin.com myslicie, ze to dobry wybor? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najciekawsze mieszkania są blisko centrum, na osiedlu Bliska Wola, osiedle jest nowoczesne, ekologiczne z oszczędnymi rozwiązaniami. Na osiedlu znajdować się będzie przedszkole i wiele punktów usługowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat z żoną właśnie załatwiają formalności związane z zakupem własnego mieszkanka. Do tej pory mieszkali w kawalerce, ale w lipcu pojawi się drugie dziecko, więc szukali czegoś większego. Ogromnym zaskoczeniem dla nas wszystkich były ceny, które obowiązują w Warszawie i okolicy, o ile za mieszkanie na Targówku (końcówka miasta) musieliby zapłacić ok. 6600 za metr, tymczasem kilka kilometrów dalej, w Ząbkach, znaleźli ciekawą ofertę na mieszkania na parterze z ogródkiem za 5000 zł/m2. Osiedle nazywa się San Marino - śmiejemy się teraz, że będziemy ich odwiedzać w słonecznej i ciepłej okolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×