Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gagamaga0987

kupno mieszkania

Polecane posty

Gość Jakub36
Najlepsze ceny to ja widziałem w http://www.liderhaus.com/ z pewnością mało kto będzie w stanie zaoferować Ci lepszą ofertę, zaufaj mi. Sam szukałem dość długo i w końcu się zdecydowałem na ten wybór i nie żałuję ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sobie to wszysko przekalkulowac.My zdecydowaliśmy się na kredyt. Aktualnie rata kredytu kosztuje nas mniej niż to co wydawaliśmy na mieszkanie wynajmowane, I w o wiele gorszym standardzie. Kredyt bralismy z dużym wkładem własnym i tylko na 15 lat. Tak wiec za 15 będziemy meli nasze własne mieszkanie w dużym mieście wojewódzkim. A tak byśmy nie mieli niczego Zdecydowaliśmy sie równeiż na deweloperskie. Łatwiej takie mieszkanie wyremontować. Poczytajcie sobie również o programie mieszkanie plus: http://pzfd.pl/mieszkanie-plus/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam mieszkania pod inwestycje. Te nad naszym morzem nie były za tanie dlatego zdecydowałam się na zakup mieszkania w Hiszpanii. Na stronie: http://ncbhome.com/ znalazłam mieszkanie bardzo przystępne cenowo, dodatkowo jego lokalizacja była bardzo dobra. Jak na razie inwestycja mi się zwraca, dlatego mogę to każdemu polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zarządza firma Osiedle Zielone i się zaczęło zmieniać na korzyść odkąd oni nas – przejęli że tak to określę. Większy wgląd mam jako właściciel w kwestie finansowe, wiem jak są pieniądze wydawane, to co planują remontować czy naprawiać to robią, warto u nich warunki sobie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem jakiś czas temu na targach i bardzo mi się spodobała inwestycja Siedem Klonów. Ludzie już kupili w Łodzi sporo domów z oferty tego dewelopera i przyznam, że jest spora konkurencja. Wiem, że wiele ludzi poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duże działki przydzielają do domów w Siedmiu Klonach. Domy przy ul. Złotno w Łodzi. Myślę, że inwestor dobrze przemyślał przestrzeń wspólną. Jest potencjał do integracji. Brałem dom w pierwszej turze i nie żałuję absolutnie. Akurat jestem webdeweloperem. Pracuję zdalnie i ta lokalizacja mi się najbardziej spodobała, a porównywałem sporo w Centralnej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie zdecydowanie najlepiej kupować z biurem nieruchomości. Mogą Ci zapewnić szeroki wybór, dzięki któremu znalezienie rozwiązania idealnego nie sprawi dla Ciebie problemu. Ja na przykład zakupiłem fenomenalne mieszkanie w Lublinie za sprawą Home Trader http://home-trader.pl/ . Nie wiem, gdzie bym teraz mieszkał gdyby nie oni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w kupnie mieszkania pomogła firma www.taksator.info, która zajmuje się wyceną nieruchomości. Współpracując z nimi wiedziałam, które mieszkania są opłacalne, a za które bym przepłaciła. Ich siedziba znajduje się w Częstochowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie poszukiwań dobrego notariusza, bo i na niego kolej będzie, sprawdźcie sobie kancelarię pani Anny Karczewskiej http://www.notariuszkarczewska.pl/ z Krakowa. Kancelaria jest przy ul. Długiej. Bardzo dobrze się u nas sprawdzili,wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy sie na zakup nieruchomości nad morzem. Kupiliśmy apartament Lubicz w miejscowości Rowy. I uważam, że była to świetna inwestycja. Kupno mieszkania w nadmorskiej i turystycznej miejscowości to strzał w dziesiątkę i świetna możliwość zarobkowania poprzez wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturO90
Sam kupiłem mieszkanie aczkolwiek z pomocą pewnego biura nieruchomości w Warszawie https://tur-nieruchomosci.pl/ - jeżeli ktoś szuka mieszkania niech sprawdzi oferty, może akurat też coś znajdziecie odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaa71
Dużo tu opinii i co mnie osobiście dziwi, dużo przykładów deweloperów z Warszawy. Dla mnie osobiście te inwestycje są zbyt drogie, żeby w ogóle nad nimi się zastanawiać. Z kolei na przykład byłam ostatnio w Piasecznie na oglądaniu mieszkania na osiedlu Dom Marzeń i tam było równie dobrze co w centrum stolicy, a znaaacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy zastanawialiście się w ogóle, żeby przed kupnem mieszkania skorzystać z pomocy kogoś kto zna się na aspektach technicznych, sprawdzi projekt i powie Wam co jest ok, a co może generować dodatkowe koszty utrzymania lub większe koszty wykończenia mieszkania? Wiecie, że na rynku są mieszkania, które nie spełniają warunków normowych, a niektórzy deweloperzy próbują zaoszczędzić sprzedając np. częściowo nieotynkowane mieszkanie? Cześć inwestycji budowana jest w przyspieszonym tempie zanim w pobliżu pojawi się śmietnisko, oczyszczalnia ścieków, fabryka itp.! A co najgorsze nie otrzymasz takiej wiadomości wprost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując mieszkanie warto zgłosić się do biura nieruchomości, które zajmuje się kupowaniem I sprzedawaniem mieszkań. Ja tak zrobiłam i otrzymałam profesjonalną pomoc od biura http://www.wronarentals.com/ Dzięki nim nie miałam problemów ze znalezieniem wymarzonego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertZ
Sprawdź sobie oferty na stronie https://tur-nieruchomosci.pl/ ostatnio widziałem ciekawą ofertę mieszkania na Białołęce, BIelanach i Tarchominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie potrzebowaliśmy biura nieruchomości bo wiedziałem ze wtorny rynek na sto procent odpada, wybralismy poleconego przez znajomych dewelopera, zobaczymy jak potoczy się dalej bardzo spodobala mi się wizja dodatkowej łazienki w inwestycji neptun na która w końcu postawilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekMu
Ja tak jak koleżanka wyżej, szczerze polecam Wam Dom Marzeń. Bardzo przyjemna okolica i tanio. Mieszkam na tym osiedlu od paru miesięcy i nie mam wątpliwości, że to była dobra decyzja. Widziałem informację, że rozpoczyna się sprzedaż drugiego etapu, więc może ktoś z zainteresowanych skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza

ja szukałam mieszkania od roku. Chciałam na Krzykach, ale standardy mieszkań które oglądałam były straszne albo wysoka cena, jak mieszkanie w miarę w dobrym stanie. Porażka po prostu. W końcu zgłosiłam się do sdp nieruchomości, by pomogli mi znaleźć coś sensownego. Trafiłam na doświadcoznego i energicznego agenta pana Jakuba Borońskiego i od razu zaczął działać. Właściwie każde mieszkanie, które oglądałam było w dobrym stanie i cenowo też ok. Agent wynegocjował jeszcze niższą cenę mieszkania niż było początkowo, pilnował wszystkich formalności. Żałuję, że wcześniej się do nich nie zgłosiłam, bo zaoszczędziłabym czas i energię 🙂  Ale teraz mam nauczkę na przyszłość że następne mieszkanie to tylko z biurem i przedsiębiorczym agentem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokka

my z mężem kupiliśmy mieszkanie nad morzem i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji 😉 skusiła nas inwestycja Lubicz Apartamenty w Rowach ponieważ jest dostosowana do rodzin z dziećmi czy do nas 🙂 poza tym okolica jest miła i spokojna oraz cicha a latem/wiosną bardzo zielona no i przede wszystkim mamy niedaleko nad morze więc całe wakacje spędzamy z dziećmi na plaży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w Kilcach w moim rodzinnym mieście kupiłam na Osiedlu na Górnej. Uważam że decyzja była bardzo udała i na prawdę trafna. ja się bardzo cieszę bo w końcu będę miała swój kąt na super osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×