Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do pani Anabella27

Polecane posty

Gość gość
TaWredna dziś Oczywiście ze nie. Ale stwierdzenie że ktoś karmił piersią to ma obwisle cycki rzeczą pochlebne nie jest. No ale przecież w 90% przypadków tak jest.Mnóstwo kobiet narzeka,że maja obwisle piersi lub co gorsza zanik gruczołu.Więc o co się plujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten obwisly biust byl do autorki. Sama to zasugerowala w innym topiku. Takze nie wyrywaj wredna z kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę panią detektyw :) a no jestem rozwiedziona od kilku lat i może mam się wstydzić? Gach? A to ciekawe, bo ewentualnie tak można na konkubenta powiedzieć, a ja go nie posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw?Sama tu o tym piszesz,więc to nie jest wiadomość wyśledzona.Głupia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Wredna - czepiają się Ciebie wszem i wobec przy okazji różnych wątków, a ja czytam Twoje wypowiedzi i przy większości mam ochotę dopisać: popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ci w ogóle chodzi?Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko w zerowce uczyla taka "pancia". Lala, tona makijazu, wlosy jak od fryzjera a w glowie pusto, nie miala podejscia do dzieci, wiecznie miala skwaszona mine jak by jej kto kij w d wlozyl. Dzieci zaczely sie na nia skarzyc. Potem sie okazalo, ze jest ona sasiadka mojej znajomej, w wakacje miala dziecko pod opieka, to wiecznie z gory placz dochodzil, ona wiecznie z mezem sie klocila, wyzwiska lecialy rodem z rynsztoka, taka z niej pani sragister byla. Jako rodzice zrobilismy z nia rzad, miala rozmowe z dyrektorem i musiala zmienic podejscie i swoje prywatne sprawy na czas pracy schowac w kieszen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna mam dla ciebie kilka propozycji nowych nicków. TaUłomna, TaPrzygłupia,TaNiedorozwinięta.Proponuje wszystkie trzy sklecić w jeden i bedzie idealnie pasował do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga 13 Ja się czepianiem nie przejmuje ;) wyrażam swoje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać :) no ale powinnam być idealna, nie pisać że jestem rozwiedziona i mam drugiego męża, bo według niektórych to wstyd największy i hanba przeokropna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja się czepianiem nie przejmuje ". Odpowiadasz na każdą,nawet najgłupsza zaczepkę,więc to raczej nie wygląda na nieprzejmowanie się:O gdybyś miała to w czterech literach olewałabyś to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani sragister juz zmienila stopke, zachowanie rodem z podstawowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem lekarzem i nie karmiłam piersią z wyboru:) To dopiero szok co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w naszym kraju ma być dobry poziom nauczania jak may takich nauczycieli???? i ona nie widzi związku z pisaniem na forum! wg ciebie na forum (wszak tworzą go ludzie) poziom wypowiedzi i kulatura cie nie obowiązuje? tutaj możesz być burakiem ... a potem ubierasz garsonke i idziesz uczyć dzieci? w środku jesteś tym samym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam nauczycielkę,która jest ćpunką a dzieciaki ją uwielbiają.Niedawno urodziła swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani nauczycielka... a siedzi cały dzięn na kafeterii... żenujace. poszłabyś lepiej z dzieckiem na spacer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestem sprzątaczką i karmiłam piersią ale mam to klasę że nie musze tego obwieszczać całemu światu... bo wiem że nikogo to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ale mam to klasę " No,mosz to klase:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam i oczom nie wierzę anabela ale dałaś popis swojej głupoty! aż strach pomyśleć że jesteś nauczycielem.... mam nadzieję ze góra w świetlicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szatniarka w szkole a nie nauczyciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ale mam to klasę " No,mosz to klase x poprawność językowa nie swiadczy o klasie.... skończyłam tylko gimnazjum więc .... może mi się zdarzyć. Ty skończyłaś studia i co sobą reprezentujesz anabela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jestem anabella i wszyscy pomarańczowi goście razem wzięci:Ddo mopa wsiuro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać studia w naszym kraju niewiele juz znaczą... skoro takie osoby po nich uczą nasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba być wykształconym aby widzieć że połowa pomarańczowych wpisów to anabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać trzeba:) ja nie jestem anabel więc pudło autoreczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analella co za żenada z ciebie, chyba uczysz w szkole specjalnej kible szorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wy głupie jesteście:O wylewacie na nią wiadro pomyj za to jaką ma stopkę??Ludzie otrząśnijcie się.To nie wasza sprawa jak karmiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stopka dns to dopiero żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×