Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Pamiętacie te nicki??? tych ludzi??

Polecane posty

Gość gość
Tak się zastanawiam czy w ogóle można raz wejść na kafeterie i wyjść z niej, tak bez niczego? I nigdy nie wrócić dla mnie to by było piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko ja nie wiem o czym wy tu rozmawiacie? o ile to nie dwa równoległe monologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 22:34 kafeteria dziala na nas jak lep na muchy. a jak jeszcze dolaczymy do tego pajecza siec obsesji i uzaleznien, to nie ma mocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover to jest rozmowa ludzi blyskotliwych i znajacych siebie nawzajem w takim stopniu, ze ...rozumiesz, nie jestes ten poziom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc k, forget okulary, to bylo bardziej jak zbierac zeby z bruku, a uzycie past tense tez jest tu bledem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrys, ty sie nic nie martw, tu nie ma czego rozumiec, bo to tylko baby se cos glendzom o chlopakach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracajac do tamtego watku, szoku nie bylo? Moze inne okolicznosci :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadnej fanki nie pamietam. Smerfetka, do nauki bo znow zawalisz mature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szok, szok, ale po doglebnej analizie i zrozumieniu roznosci okolicznosci jest to wszystko raczej amusing ;) w milym znaczeniu tego slowa, nie jakims przesmiewczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzien dziesiejszy moge sie zgodzic z ta teza ;) Ale bywalo roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gamek nie sekta a kupa :classic_cool: zakisili sie na kafe i maja wszystko pod kontrola jako persony wyzszej generacji o zwiekszonej degradacji :classic_cool: modki czyli branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie, co z modkami :) Kiedys to nawet mozna z nimi bylo zamejlowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj duzy nacisk nalezy polozyc na specyfike. to nie jest tylko tak o. do kogo moznaby teraz zamejlowac, jak sie ma jakas sprawe odnosnie kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można do mnie wybieram się niebawem do o2 z wizytą kurtuazyjną po drodze do microsoftu który jest nieopodal. z pewnością przekaże wiadomości o ile nie będą to gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojecia nie mam. Ale ktos kiedys chcial moderwoac wlasny topic, moze do tego kogos? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, że gratulacje z okazji zakończenia działalnosci "gospodarczej":) obiecywałem im juz to milion razy nie chce ich zawieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc k, sprawy zwiazane z topikiem o ktorym myslisz to nic. tu jest niestety duzo szersza skala dzialalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie jechać ze mną ale zapomnijcie, że będę targał za was torby z granatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×