Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego kibice piłkarscy to najczęściej zdegenerowani bandyci?

Polecane posty

Większość kibiców piłkarskich to degeneraci, którzy uważają, że przestepcy są dobrzy, a walke z przestepczością uwazają za zło(stad ich hasła typu JP na 100%).I nie piszcie, że nie, bo w życiu nie widziałam kibola, który by uważał inaczej. w dodatku są wulgarni, agresywni, i potrafią zabić za to, że ktoś jest z innej części miasta(tu w Krakowie tak jest), albo kibicuje innemu klubowi. Sama też byłam niejednokrotnie przez nich zaczepiana(wulgarnie), bo nie miesciłam sie w ich kanonie "normalności" wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ty jesteś taka pojepana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze , że Rząd wyrugował tych bandytów trochę ze stadionów choć powinien wszystkich. Rząd powinien bardziej zdecydowanie walczyć z kibolami. dość politykowania i rozrób na stadionach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z subkulturami np. metalowców , jeżeli oni się nie podporządkowują demokracji i Europie też powinien walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywasz innych degeneratami, a sama słuchasz metalu. Sorki, ale z tobą jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu jeszcze Wawelu nie rozebrali na cegły by mieszkań dla młodych nie dobudować? komu i po co ? potrzebny ten Wawel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego piszecie jakieś polityczne komentarze? Przecież temat nie jest polityczny, rozmawiamy o jawnych bandytach, którzy popierają popełnianie przestepstw, a sprzeciw wobec ich zachowania nazywaja "konfidenctwem" i są agresywni i zabijają ludzi. Prosze o sensowne posty, bo piszac bełkot udowadniacie tylko swój debilizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to śmieci , hadlarze narkotykami, lokalni osiedlowi mafioso, bezrobotni, sfrustrowani bandyci. apolityczni , wykorzystywani tzn ich agresja przeciw Rządowi bo to biedota nabuzowana nienawiścią do wszystkiego. ale w kupie. pojedynczo to cienkie osiedlowe siurki z glutem pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczy widzą Uszy słyszą Usta milczą ŚMIERĆ KONFIDENTOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą metale podobnie. to te samotne nieakceptowane na swoich osiedlach , w środowiskach siurki przybierają barwy i ideologie by być akceptowalnymi. by w przypadku dziewczyn ktoś je z*****ał gdzie na koncercie w przypadku chłopaków by sobie p********** najmniej tu o muzykę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to śmieci , hadlarze narkotykami, lokalni osiedlowi mafioso, bezrobotni, sfrustrowani bandyci. apolityczni , wykorzystywani tzn ich agresja przeciw Rządowi bo to biedota nabuzowana nienawiścią do wszystkiego. ale w kupie. pojedynczo to cienkie osiedlowe siurki z glutem pod nosem" Dokładnie :) "Oczy widzą Uszy słyszą Usta milczą ŚMIERĆ KONFIDENTOM" Dlaczego jesteś bandytą? Może zamiast pisac te swoje menelskie hasełka, wytłumaczyłbyś, co powoduje, że jesteś po prostu złym człowiekiem, bezwartościowym dla społeczeństwa, który tylko robi problemy normalnym ludziom którzy chca spokojnie i szczęśliwie żyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardziej wartościowym człowiekiem niż ty brudny metalu i twoja klika chlajaca najtańsze wina i piwa z biedry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najmniej tu o muzykę chodzi." Ja sama bardzo interesuje sie tą muzyką, jest to moje główne hobby, praktycznie codziennie przesłuchuje(co prawda w formie mp3 ściągnietych z internetu, ale cóż nie wszystko można miec na płycie) dema/płyty mało znanych zespołów, od 6 lat gram na gitarze thrash i death metal, to jak niby o muzyke miałoby mi chodzić najmniej? Większość moich znajomych tez mocno interesuje sie przede wszystkim muzyką. No chyba że mówisz o takich kindermetalach z gimnazjum, co za 2 lata "wyrosną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem bardziej wartościowym człowiekiem niż ty brudny metalu i twoja klika chlajaca najtańsze wina i piwa z biedry." Będąc bandytą(a te wypisane przez ciebie hasełka są z gruntu bandyckie i patologiczne) jesteś zawsze śmieciem. Ja sama moge sie okreslić smiało jako intelektualistka, a ty jesteś tylko menelem co nie ma co zrobić ze swoim życiem, więc jest żródłem problemów, przestępstw, niebezpieczeństwa na ulicach i cierpienia przypadkowych ludzi. Ile ksiązek w życiu przeczytałeś, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku jesteś zlodziejka i śmiesz innych nazywać przestępcami? Ja płyty kupuje nawet tych mniej znanych składów. Jak ktoś chce to legalnie nabyje krążek z podziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściąganie mp3 z internetu to coś bardzo mało szkodliwego, w porównaniu, do kibolskiego kultu agresji i bandytyzmu 🖐️ jeśli tego nie rozumiesz, to lecz sie na nogi, bo na głowe już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto lepszy ? złodziej czy bandyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestępstwo to przestępstwo jeżeli tego nierozumiesz to lecz się na nogi, bo na głowę już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepsza jest osoba która nikogo nie krzywdzi. Piractwo pomniejsza jedynie dochody wytwórni muzycznych, natomiast kibice, nie dośc że krzywdzą ludzi, są środowiskiem kryminogennym, mordują, to jeszcze mają bandyckie i idiotyczne zasady o nie informowaniu policji o przestępstwach. 🖐️ Proste, nie wiem czego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia złodziejka lepsza p*****ać można a bandyta kibol na chuj tylko przeszkadza. z pozycji chłopaka piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przestępstwo to przestępstwo jeżeli tego nierozumiesz to lecz się na nogi, bo na głowę już za późno" A to ściąganie mp3 z internetu powoduje że polska jest mało bezpiecznym krajem, czy postawa zyciowa kibicowskich meneli co nie wiedzą jak sie zachowują cywilizowani ludzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry brudna, ale brzydze się złodziejami. Zegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednej rzeczy sie uczepił, porównajmy więc: Ja:ściągam mp3 z internetu. Kibole:są agresywni, za nic mają prawo, zabijają bez powodu, terroryzują niewinnych ludzi, kierują sie w życiu bandycką "moralnością" w imie której bandyta i przestepca jest tym dobrym, a praworządny obywatel "konfidentem", hołdują prymitywnemu kultowi siły, są bezwartościowi i szkodliwi z punktu widzenia społeczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompromitacja Kasi oczywista. czegóż się spodziewać po metalowej Kasi . a jednak spodziewałem się czegoś więcej. a tak naprawdę to infantylnie co tragedią jest mysląca 20 letnia dziewczyna. subkultura również metalowców i ta ogłupiająva " muzyka" degradują intelektualnie. mam nadzieje ze za lat kilka to zrozumiesz. acha i muzykę to tworzyli Chopin , Mozart , a metale to dzwięki składają trzy czasem cztery [wtedy to już "arcydzieło" wg nich ....hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skompromitowałam sie, bo wytykam mordercom i bandytom że nimi są, sama popełniając niewielkie przestepstwo i przyznając sie do tego otwarcie? :) Kończ waść oszczędź sobie wstydu. Mam sporo płyt, ale żeby poznać duzo muzyki, np. jakiś podziemny blackthrash z ameryki południowej musze ściągac empetrójki, ewentualnie żeby ocenić czy dany album warto kupic. I nie pisz o muzyce metalowej, jeśli nigdy jej nie słyszałeś i nie przesłuchałes żadnej płyty bo sie tylko kompromitujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu pomyśl poważnie nad swoją przyszłością. bo póki co to ani z Ciebie muzyk, ani kobieta , chłopa brak , pierogów lepić nie umiesz wiec materiał na żonę też nie , ani socjolog, ani mędrzec bo głupoty wypisujesz. infantylna osoba z Ciebie co dziwi , że w Twoim wieku. może masz braki z domu, niepełna rodzina , patologia a może kiełbasę Ci mama wieszała na szyje by choć osiedlowe pieski się z Tobą chciały bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś zespół metalowy pewnie założe/jakiś przyjmie mnie w swoje grono, i choćbym miała grac na zawsze w podziemiu to bedzie to dla mnie duża przyjemnośc, bo lubie klimat koncertów metalowych, przede wszystkim dlatego że jest tam fajna muzyka, ale dlatego też, że mimo lejącego sie alkoholu nie ma tam jakiejś (nadmiernej) agresji i prymitywizmu, jaki można obserwować w srodowiskach kibolskich i zapewne na meczach piłkarskich, i jest po prostu fajnie i przyjaźnie. I nie jestem na tych koncertach traktowana tak, jak kibole traktują swoje kobiety, tzn jako przedmiot do ********* lecz jako równoprawna osoba, koleżanka, fajna babka "ani socjolog, ani mędrzec bo głupoty wypisujesz. " No to odnieś sie merytorycznie gdzie wypisuje niby głupoty. "chłopa brak" Jakiegos w końcu sobie wybiore, nie martw sie. I będzie miał na pewno długie blond włosy, tak go sobie wyobrażam. Mój były też miał takie(ale ściął już niestety).a ty pewnie myslisz że pragne, by moim chłopakiem był taki typowy seba jak ty, otóż bardzo sie mylisz. "może masz braki z domu, niepełna rodzina , patologia a może kiełbasę Ci mama wieszała na szyje by choć osiedlowe pieski się z Tobą chciały bawić." Daruj sobie takie gimbusiarskie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wytracaj energii na wykłócanie się na "mądrym" forum o swoje racje , tylko skup siły i myśli by osiągnąć mistrzostwo w tym co robisz i co lubisz. gdy będziesz wybitna w czymkolwiek to ludzie będą Cię prosili o to byś się na dany temat wypowiedziała i będziesz dla nich wyrocznią i słuchać Cię będą z rozdziawioną tęsknie buzią jak pod żarówką firmy OSRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×