Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Logiczny79

Szukam ...

Polecane posty

Gość Kotka na rogrzanej patelni
Moj drogi ja raczej nie drzewo czy kloda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Uuuu, "drogi" napisałaś już małą literką :) widzę regres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Wybacz NAJDROZSZY :) to z pospiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Ha ha ha... no tak przypuszczałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Oj wiesz nie moge zlapac mysli tu rece sie trzesa sama nie wiem co we mnie wstapilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Oj ktos jest bardzo zajety A dwie sroki za ogon sie mie da, wiec zawijam piorka, pozdrawiam i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie rozkręciliście temat:) oby tak dalej a miłe rozmowy w takim samym tonie posypią się lawinowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
A no trochę był zajęty :) popracować trochę też trzeba na życie. Przecież mówiłem, że lepiej pisać na podanego maila niż tutaj i narażać się jeszcze na komentarze trolli :))) To uparcie wolicie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Zajety nie zajety kultura obowiazuje..!!! Pisalismy rozmawialismy a tu nagle cisza jakby Ci sie skonczyl net na tel :-P A prywatnie prywatnie to mozna miec folwark z basenem a na kafe to klimat i ten tego A trolle ? Ja nie zawracam sobie glowy drobnostkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Ajć kotko :) w takim razie serdecznie Cię przepraszam, iż naraziłem Cię na tak ogromny dyskomfort :) Obiecuję wynagrodzić w łóżku :)))) Wybaczysz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
I żeby nie było :) idę odebrać auto, więc nie złość się, gdy nie odpisuję w 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Tam zaraz konwenansów :) mam wrażenie, że ta dyskusja przybiera właśnie postać ciepłych kluchów :) Choć Kotka tego nie chciała, a sama w to wchodzi, więc próbuję trochę podgrzać atmosferę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Lepiej bym tego nie ujął :) iście merytoryczne podejście do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Moj Drogi Dyskomfort moge poczuc jak wyjde w laponkach a tu snieg albo jak cos powinnam.poczuc a nic nie czuje :) Po drugie lubie rozmowy bo czas w lozku dobra sprawa ale kiedys z niego trzeba wstac i milo by bylo gdyby sklecone zdania byly rownie tresciwe Po trzecie jak Ty uwazasz ze rozmowa ze mba to cieple kluchy to nie pozostaje mi nic jak zwrocic uwage na fakt ze nie wszystkie wulkany po wyrzuceniu pylu maja czyms jeszcze "straszyc" :) I takim milym akcentem wszystkim zycze milego popoludnia i ewentualnie smacznego przy spagetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Miłego również życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelline
Kotka umiesz pokazać pazurki:) Wroćcie bo miałam jak mi ktoś dzisiaj powiedział pełnić tu rolę obserwatora ONZ i teraz nie będę mogła wywiązać się z zadania; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Obserwatora? :) Ale to nie jest forum wymiany wiedzy lub czat towarzyski :))) zmieściłem konkretne ogłoszenie i takie konkretne osoby proszę o kontakt :))) pozdrówka dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ konkrety nie wykluczają obserwacji, raczej z nimi współgrają a można pokusić się nawet o stwierdzenie, że z nich wynikają:) Pewien miły ktoś podpatrując moje wpisy właśnie takie miał skojarzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logiczny ty weź się puknij w głowę,zajęty jesteś i jeszcze na dodatek szukasz zajętej.Weź chłopie dorośnij .Kombi zaczaruj dla Ciebie bzdura że tak myślisz nigdy dla ciebie .Przestań za mną łazić i przesztań o mnie wypytywaćSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..nie chcę mieć z tobą kontaktu,nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Witam O o o Jak goraco :) uwielbiam takie dynastie Moj Drogi widze ze masz bogate zycie po za kafe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka głupia jesteś i tyle ,ten idiota nie potrafi zrozumieć ze juz razem do szkoły nie chodzimy i nie ma prawa interesować się moim życiem a tym bardziej mnie szukać.niech lepiej zona się interesuje i dziećmi.tyle w temacie.SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Jestem pod wielkim wrazeniem Tw slownictwa jest takie ponad wszystkie buraki I tak na marginesie to jak na razie widze ale to Ty od rana nie przestajesz myslec o autorze i cisnac zarem :-P Chyba ze jestes przykladem kobiety ktora mowi no w Tw przypadku krzyczy NIE NIE NIE a tak naprwde chce TAK TAK TAK albo po szkole aktorskiej tej co bohaterowie umieraja w kartonach ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Do szkoły to ja chodziłem wiele lat temu :) na studia też już trochę :) Same widzicie Drogie Panie, że nie warto tutaj pisać, bo zawsze się narażacie na takie głupawe i obraźliwe komentarze, ze strony nastolatków. Ale to już jest Wasz wybór oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Witaj Madelline Jak widzisz dzisiaj ani autor ani ja nie grzejemy atmosfery tylko jakas panna :) co do szkoly z logicznym chodzila :-P moze jej zeszytu nie oddal dlatego taka zla :) albo na kolko liczyla te na palcu a zobaczyla w wozku wktorym on pchal :)) zycie to brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Miło? Raczej żenująco :) Kotko, to nie jest żadna kobieta zapewne, prędzej nastolatek, który bawi się Twoją złością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Proszę mnie nie włączać do tego żenującego komentarza trolla... no chyba, że tak bardzo pragniesz się dostosować do jego poziomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×