Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Logiczny79

Szukam ...

Polecane posty

Gość Logiczny79
Żartuję przecież :) uroczej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
No i zaginęła Gromowładna w wirtualnej przestrzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wessalo ja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Chociaż nikogo nie szukam to pozwoliłam sobie napisać z racji panującej tu miłej atmosfery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
To prawda :) przyznam, iż takiej aury na forum się nie spodziewałem :) Choć nazwano ją na początku kluchy z olejem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... Na babskim forum najpierw powinieneś obnażyć się ze swojego znaku zodiaku;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grom w przelocie
Kluchy z serem. Ja tam lubię kluchy z serem. O tak, przydałby znak zodiaku, numer buta i IQ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Ha ha ha :) wszystko na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz wprost że szukasz na niezobowiązujący seks dziewczyny, a nie klecisz farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etrina
Logiczny a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka 33
Logiczny a mężatka wchodzi w grę :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Pewnie, że tak :) jestem z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka 33
Szkoda, bo ja z Kielc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś brunetem, szatynem , blondynem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Jestem szatynem :) Tak się przyglądam zainicjowanej przez siebie dyskusji dziewczyny i jestem trochę zaszokowany :) świat dziś zszedł na psy, a ja byłem w dość długim związku, nie sądziłem, że aż tak. Otóż... większość z Was jak widzę oczekuje, bym wypowiedział, że chodzi o "numerek". Ja już tak bardzo chcecie, to niech będzie numerek... ale... i tak z miłą chęcią zaproszę Cię do kina, do teatru (bo bardzo lubię), do parku na spacer, na spływ kajakowy, na imprezę do klubu... Czemu tego nie chcecie zrozumieć? Seks jest dziś wszędzie, jest wręcz towarem... Czy Wam jest potrzebny taki seks? Jeśli tylko towarem, to nie ja. Chcę się spotykać, zainicjować normalną fajną i przyjacielską relację. Czy to jest jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etrina
No właśnie, a kolor włosów? """ Wysoki, szczupły, zadbany (takiej samej kobiety szukam). """ To chyba odpadam bo nie jestem wysoka, 162-163 cm, a Ty ile cm ? Szczupła? No raczej tak, ale nie wychudzona (ważę ok 57 kg), a ty? Zadbana tu się zgadza bo z pewnością jestem zadbana ;-) Preferuję styl elegancko sportowy i tak też się ubieram na co dzień, a ty? Pytania oczywiście do Logicznego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat zszedł na psy, bo mężatka napisała? Ty sam też jej odpowiedziałeś , że stan cywilny nie jest przeszkodą zatem nie widzisz nic złego w seksie z mężatką?Myślisz, że mężatka bez przeszkód i ograniczeń pójdzie z tobą do kina, teatru czy na spacer? W mężatce chcesz znaleźć jak sam napisałeś w pierwszym poście przyjaciela i kochankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Kolor - szatyn :)) Bez przesady, to, że jestem wysoki, czyli 182 cm, to nie oznacza, że aż tak wysokiej kobiety szukam :))) raczej właśnie szczupłej i zadbanej :) Styl... owszem, taki jak piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może znaleźć i przyjaciółkę w kochankę w mężatce, czemu nie:) Gorzej jednak będzie właśnie z tymi wyjściami bo mężatki mają to do siebie, że są ograniczone czasem i możliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka 33
Czy ja napisałam, że chodzi mi o "numerek" ? Czasem dobrze jest z kimś pogadać, spędzić mile czas,a seks może być uzupełnieniem i dodatkiem. Tyle , że dzieli nas zbyt dużo kilometrów by od tak sobie spotkać się i pogadać np przy herbacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Ja nie pisałem do mężatki, a raczej do jej poprzedniczki. Czemu Wy ciągle piszecie o tym seksie. Kuź...a dziewczęta, dajcie już spokój z tym seksem. Coście tak się go doczepiły. Akurat on jest najmniej ważny. Nie miałaś nigdy tak, że chcesz się do kogoś przytulić, a nie masz do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być koleżanka do wspólnych wyjść i zero seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
A jak myślisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, bo napisałeś, że szukasz przyjaciółki i kochanki w jednym ;-) No i jest też odległość do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i czy oby na pewno dałoby radę bez seksu jeśli by coś zaiskrzyło podczas np przytulenia , którego tobie brakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Ale mi napisano, że kluchy z olejem :) przestańmy już gadać o tym seksie, bo to staje się nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość już to widzę
Już to widzę jak gościu będzie inwestował w spotkania, wspólne wyjścia bez seksu. Chyba że każdy będzie płacił za siebie to kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Dałoby radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×