Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Logiczny79

Szukam ...

Polecane posty

Gość Kotka na rogrzanej patelni
Moj Drogi Jak to nie warto tu pisac ? To nie ozenisz sie ze.mna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Moj Drogi Jesli to skrzat czy troll to pobawmy sie z nim :) Ja zlosliwa??? Obce mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Ok. skoro się tu tak świetnie czujesz :) odpowiadaj na zaczepki trolla odnośnie rzekomej szkolnej miłości ha ha ha i walcz z obraźliwym słownictwem :) Ja jeszcze dziś przez chwilkę tutaj jestem, później dwa dni wyłączenia, bo prelekcje czas zrobić i trochę wybawić na wieczornym spędzie :) Tak więc w najbliższych dniach w przesiewaniu tego zepsutego plemienia Ci nie będę w stanie pomóc. Ale Ciebie to kręci, więc nie sądzę byś się nudziła, nawet gdy mnie nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Jeśli jednak szukasz dyskusji na nieco wyższym poziomie, to zachęcam np. do: http://strefasingla.pl/forum_topic/show/6944 Wychodzę z tymi ludźmi czasem na różne wydarzenia, do klubu lub dalsze wyjazdy. Szczerze polecam, nawet po to by tylko zabrać głos w dyskusjach. Pożytek znacznie większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Dziekuje I zycze Tb troche takiego zyciowego luzu i aby napiecie ktore powoduje u Cb frustracje na kazdym kroku troche zeszlo na tym "wieczornym spedzie " I prosze nie wybieraj mi poziomow rozmow Dyskusje na kafe to nie gra w lola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Gdyby brakowało mi luzu, nie pisałbym przecież tutaj, tylko bojaźliwie czekał aż ktoś odpowie na treściwe ogłoszenie :) ja Ci niczego nie dobieram, tylko polecam, to jest ogromna różnica. wszak widzę, że jesteś bardzo inteligentną kobietą, zatem polecam miejsca, które sam lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pieprznięta głupawa "kotka"podszywa się pode mnie bo coś tam usłyszała.owszem ukochany nazywa mnie kotką,ale to nie ta co tu pisze na tej patelni ani też ten 79-nie jest moim ukochanym.Kot i rocznik 79,totalna pomyłka ,ktoś myli osoby i słówka wyrwane z kontekstu.Kobieta jak mówi NIE to myśli Nie.proste.Tyle ze na waszą logikę za trudne.Mój kiciuś ma brązowe oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logiczny nikt na twoje ogłoszenie nie odpowie bo nikt cie nie chce .zajmij się lepiej swoją żoną i dziećmi a nie ze potem Iwona wymyśla jakieś bzdury że ty masz kochankę.Własnej żony nie potrafisz z błędu wyprowadzić i pozwalasz by psuła opinię kobiecie która nie jest tobą zainteresowana bo już ma swoją miłość,a ty sobie coś wkręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Jakie to niesamowite :) no dalej, dalej, jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Oooo, mam żonę i dzieci? :) Nawet nie wiesz jak bardzo chciałem. Ale teraz na to nie jest dobrych czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
I moja żona do tego ma jeszcze na imię Iwona :) wow, jestem pod wrażeniem, bo to bardzo ładne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Saga rodzinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Nie mam dziś dostępu do maila i jutro też niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
Nie sądzę, ja za chwilę wyjeżdżam sobie na dwa dni :) a Kotka już nie jest zainteresowana flirtem ze mną ani odpieraniem ataków trolla, więc chyba ten wątek powoli wygaśnie :) no chyba, że Kotce akurat flirt trolla podpasuje i wtedy się dogadają :) ja chyba nie do końca jestem w jej typie, bo nie mam poczucia humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, może za bardzo igrałeś z ogniem albo napierałeś nie w tą stronę co potrzeba:) Miłego pobytu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny79
No właśnie podobno nie :) byłem zbyt nudny (czytaj flaki z olejem) oraz nie miałem poczucia humoru :) czyli de facto za słaby dla Kotki temperament :))) Tobie również miłego tygodnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×