Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anesowa

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Ktos stosowal to cga800?? bo tez w sumie niewiem czy niekupic ale jesli to jakas sciema to podziekuje, dosyc juz w zyciu kupowalam rzeczy na marne wiecej niechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1981
Ja stosuje ten preparat CGA800. Przyznam że bardzo sceptycznie na początku do niego podchodziłam, bo naczytałam się złych opinii w internecie. Ku mojemu zdziwieniu po trzech, czterech tygodniach brania po zalecane dwie tabletki dziennie naprawdę zaczęłam chudnąć. Wcześniejsze próby zwiększenia ilości ruchu czy ograniczenia jedzenia nic nie dawały, ale z tymi tabletkami to wszystko połączone, jakoś zaczęło iść w dobrą stronę. Jestem dobrej myśli, już trochę schudłam a preparat podobno zapobiega efektowi jojo...Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
O zielonej kawie czytałam sporo, ale jakoś nie przemawia to do mnie ... sama od kilku dni stosuję dietę 5:2, tzw. postną oraz odpowiedni do tego suplement - DietBooster ;) wiem, brzmi to tajemniczo, ale ta strona wszystko fajnie wyjaśnia : http://dietbooster.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola6666
Zielona kawa ogólnie daje radę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? NIe sadze ze mozna cos skutecznie zgubic oprocz pieniedzy jesli nie stosuje sie jakiejs diety i nie cwiczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna78
Gość - nie zgodzę się z Tobą. Bardzo dużo czytałam na tematy związane z odchudzaniem, bo kiedyś miałam z tym poważny problem i powiem Ci, że mimo wszystko można schudnąć, bo to kwestia pobudzenia organizmu do spalania tego, co już ma. Jeśli chodzi o to CGA800 to dokopałam się do wyników i raportów z tego badania, które robili na grupie 16 osób. Całkiem dobrze to wygląda. Może mała grupa, ale wygląda na to, że ten kwas chlorogenowy cośtam zdziałał. Ja kiedyś piłam zieloną kawę i schudłam 1 kg po miesiącu. W smaku jest paskudna, ale na pewno zdrowsza niż kawa rozpuszczalna czy taka mielona nie z ekspresu (strasznie podrażnia ściany żołądka). CGA800 raczej nie kupię, bo mam dobrą wagę i nie potrzebuję aktualnie żadnej diety, ale jeśli ktoś się zastanawia to nie ma co - w razie czego zapraszam do odezwania się na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1552
a kupował ktoś na mycga800.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_11
Ja, ale całkiem dawno temu. Z rzeczy, które pamiętam: przesyłkę miałam po jakiś dwóch dniach chyba, efekty fajne, ale bez rewelacji (3 kilo w 3 tygodnie, ale bez żadnych diet i ćwiczeń, tylko łykanie tabletek). A i nie miałam takiego dużego apetytu. Z minusów to na pewno cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to na serio pomaga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena_57
Moja kolezanka wspominala ze jej syn sporo schudl po tym a mial drugi stopien nadwagi wiec moze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaa
ja chce kupic mojej mamie na swieta na tym mycga800.pl bo patrzylam na innych forach i nikt nie narzekal ze cos zle doszlo czy cos wiec chyba nie ma sie co bac. nie licze na jakies super efekty u mamy ale chociaz 4 kilo zeby schudla bo juz ma depresje i nie moze na siebie patrzec wiec chce jej jakosc pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresja co najwyżej może zwiększyć wagę. niektórzy rezygnują całkowicie z cukru podczas diet i wpadają w stany lękowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdaaaaaaaa Cztery kilo to myślę że na tym spokojnie się uda. Skoro mi się udało to każdemu się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaMak
Długo nie mogłam się przekonać, ale jak zobaczyłam jak koleżanka z pracy schudła, to stwierdziłam, że też spróbuję. Łykam póki co krótko, bo dopiero 2 tygodnie. Tabletki nie są na szczęście drogie. Póki co zmiany jakie zauważyłam, to przede wszystkim mniejszy apetyt, mniejszą chęć na słodycze i szybszy metabolizm. Oby tak dalej, do sylwestra musi spaść jeszcze minimum 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankagie
Ja zakupiłam be slim zielonka kawa, ćwiczę 6 weidera, stosuje body wrapping 2 razy w tygodniu i poprostu mniej jem, staram się unikać tłuszczy, słodyczy wogóle nie jem, za to owoce i warzywa w dużej ilości i jak narazie 8kg mniej, cellulit mniejszy, nawet rozstępy po ciąży zrobiły się mało widoczne, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerlika
nigdy nie piłam takiej kawy nie mam pojęcia, ale wiem, że herbatki odchudzające są dużo zdrowsze. Ja piłam przez miesiac Slimtox (http://slimtox.pl/). naturalne ziółka wspierają metabolizm i szybciej się spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zielona kawa to najlepszy naturalny dostępny środek na odchudzanie Pozdrawiam Marta G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam ZK najlepsza!!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmilord
Ja zdecydowałam się na zieloną kawe ale w tabletkach .IQGREEN ma w swoim składzie największe stężenie kwasu chlorogenowego .I pewnie dla tego odchudzanie z tym tabletkami jest tak łatwe i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też zielona kawa jest ok ale w kapsułakach i z American Booster! Najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnkaa
Kupuję zieloną kawę american booster na nutreca com - bardzo dobrze się przyswaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPatrycja
Po przemyśleniu i przeczytaniu wielu opinii zdecydowałam się na zakup IQGREEN.I jeżeli te tabletki są tak skuteczne jak ludzie o nich piszą to myślę że w niedługim czasie pozbędę się problemu niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jak domownik
Pewnie „piękna24”. Widzę, że opanowałyście z Green Coffe800 monopol na jedyna legalna zieloną kawę. Inne produkty ją zawierającą, to już podróbki. Nie wiem dlaczego tylko „pijecie” do Iqgreen, pomimo że preparat ten bardzo mi pomógł schudnąć i zgodnie z ulotka informacyjna zawiera ekstrakt brazylijskiej zielonej kawy. Pewnie w nim kawa jest „podrabiana” bo pochodzi z Brazylii, naturalna i faktyczna pewnie pochodziłaby z Grenlandii. Oczywiście zgodnie z Waszą logika. I co ciekawe, w przypadku innego produktu na „S” który sprzedajcie na odchudzanie, możecie prowadzić kulturalna akcję reklamową, a tu wyjechaliście wiocha jak mało? Czyżbyście zmienili agencję reklamy? A może to inna agencja Wam prowadzi Green Coffee? Jeżeli tak to dajecie to też tym od „S”.... są znacznie bardziej profesjonalni, kulturalni i moim zdaniem lepiej wpływają na wizerunek i produktu i firmy. W sumie mi to pikuś, bo ja biorę Iqgreen, nie mniej jestem wyczulona na zagrywki tego rodzaju, które uważam za grę poniżej godności każdej szanującej się firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22kg
Mi bardzo pomógł preparat o nazwie IQgreen. Jestem z tego faktu bardzo zadowolona, w końcu pozbyłam się 22 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa jest najlepszym rozwiązaniem mimo tylu środków na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa jest naprawdę niezła ale teraz furorę robi ten cały Forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie stara dobra Zielona kawa jest najlepszym środkiem na odchudzanie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×