Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anesowa

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Muszę się z tym zgodzić. Próbowałam kilku rzeczy ale nic nie działało tak dobrze jak zielona kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiestka
Początkowo byłam do niej sceptycznie nastawiona bo niestety strasznie słabo smakuję Ja wręcz brzydzę się pić takie rzeczy no i miałam problem by ją jakkolwiek "przyjmować" A potrzebowałam jej by zwiększyć mój metabolizm bo jakoś strasznie dużo nie ważyłam ale zatrudniłam się w gastronomii i przez to całe podjadanie tam różnych składników na kuchni troszkę mi przybyło tu i uwdzie.. Wracając do zielonej kawy jest ona strasznie niedobra więc szukając po różnych forach znalazłam amerykańskie tabletki iq green które zawierają w sobie właśnie zieloną kawę i cga. Trochę mnie to uratowało przy ich pomocy i odrobinie ćwiczeń mogę swobodnie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerkagogo
Durnoty gadasz przecież wcale nie jest ta zielona kawa taka niedobra Ja często ją pijam i jakoś żyję... inną sprawą jest to, że takie preparaty jak te iq green mają poza zieloną kawę jeszcze kilka innych substancji które są dość potrzebne w niektórych ciężkich dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarika
dziewczyny a słuchajcie gdzie dostane taki preparat jak iq green pytalam w kilku miejscach i nie maja tylko przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerkagogo
no akutalnie to chyba na ich stronie www.iqgreen.pl raczej w takiej zwykłej stacjonarnej sprzedaży to ich nie ma. ale kurcze to lepiej zamówisz sobie do domku i nie musisz biegac niewiadomo gdzie i tracic czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarika
a faktycznie! no dobra to zamawiam mam nadzieję, że szybko przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rangerkagogo
trafiłaś jeszcze na promocję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoriamorgul
ja widzałam promocję jakiś czas temu pudełko iq a 99 zł chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarika
Dokładnie za tyle kupiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kilka firm sprzedających zieloną kawę w Polsce, myślę że to bez większej różnicy gdzie się zamawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam głowinie na dietę do tego wspomogłam sie suplementacja zielona kawa i wyniki przeszły moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zielona kawa to bardzo dobry wybór. Sama też mogę polecić bo odchudzałam się po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie interesują tylko naturalne środki więc zielona kawa jak najbardziej jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta zielona kawa całkiem niezła jest podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. czy mogę się przyłączyć do watku. Pije zieloną kawe od ok2 tygodni. Kupiłam ją co może wydać się śmieszne ale na ryknu. 100% zielonej kawy grubo zmielonej. Jak na razie jedyne co zauważyłam to to że często biegam do łazienki na 'siusiu" I nie wiem czy dobrze robie ale dodaje do niej płaską łyżeczke zwykłej kawy aby poprawic jej smak , gdyż nie lubię kawy z mlekiem czy z cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slimcea daje sporo, sama się przekonałam. Blokada łaknienia czy lepszy metabolizm to początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ze nie wiem bo ja stosuje ZK w tabletkach. Ja nie lubię i nie pijam zwykłej kawy a zielona do picia jest podobno jeszcze paskudniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fanką naturalnych produktów. Chętnie tą zieloną kawę przetestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla reklamodawcy! Zielona Kawa i tak najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczkaa
ja stosowałam na bazie zielonej kawy tabletki iqgreen. odchudzałam się wtedy po ciąży i to było dla mnie jedyne wyjście żeby jakoś ruszyć metabolizm bo wcześniej nic a nic na mnie nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zielona kawa to tak na całym świecie zdobywa uznanie z tego co widzę. Ja używam innej firmy ale też jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie myślą że waga sama spadnie i to jeszcze w miesiąc. To ciężka praca, samozaparcie i dobre nawyki żywieniowe. Można wspomóc się jakimiś naturalnymi środkami jak zielona kawa ale samo się nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że coś jest popularne TO NIE ZNACZY ŻE JEST DOBRE. Ja się już na popularnych środkach przejechałam. Ostatni raz postanowiłam zaryzykować i spróbowałam takiego nowego środku. Zawiodłam się znowu...chyba nie ma nic lepszego niż zielona kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fanką ZK już od jakiegoś czasu. Zanim była w Polsce moja znajoma przywiozła ją z Niemiec. Cieszę się że teraz bez problemu można ją u nas kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelilaa
ja też jak kilka tu dziewczyn wspominało brałam tabletki iqgreen. i nie, nie dlatego, że myślałam że schudną one za mnie :P próbowałam pić zieloną kawę ale nie dawałam rady po prostu bo była ohydna :/ a iqgreen z powodzeniem mi ją zastąpiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielona kawa to chyba teraz rzeczywiście najlepsze co można dostać na odchudzanie na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika02
ja też tak trafiłam na iqgreen:) wypicie zielonej kawy to była jakaś tragedia... od razu odruch wymiotny. a tabletki z powodzeniem mogę stwierdzić, że działają na tej samej zasadzie i świetnie pomogły mi zrzucić kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam rację każdemu w Was, picie zielonej kawy to katorga. No chyba że ktoś ma katar i zatkany nos :D podobnie jak Wy zdecydowałam się na suplement diety na jej bazie. Tyle że ja trafiłam na Green Coffee 5K ( kupiłam bezpośrednio od producenta, tam jest więcej informacji http://po.st/GreenCoffee5K ). Jak wam idzie odchudzanie z zieloną kawą? Pochwalcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×