Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anesowa

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Kupiłam sobie aby lepiej na weselu córki wyglądać. Zaplanowałam cała akcję na 5 miesięcy do przodu. Przez te 5 miesięcy schudłam 20 kilo. Jest to chyba całkiem dobry wynik a i bezpiecznie wszystko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdeczne gratulacje. Mnie czeka to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne rodzaje zielonej kawy na rynku. Nie pamiętam która stosowałam ale ogólnie to przyjmowałam w płynie i tabletkach. Przeszłam doskonała detoksykację organizmu, bardzo ją sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam różne środki najlepiej na mnie działały właśnie zielona kawa i Forskolin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to chyba dwa najlepsze suplementy na rynku teraz. Sama stosuje zielona kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hewka
no picie tegoż specyfiku to istna masakra.. :D nie wiem jak to można wytrzymywać. dlatego ja biorę w tabletkach iqgreen i jestem zadowolona z efektów, w dwa miesiące 12kg mniej i działam dalej bo do lata coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kijanka
Widze, ze ktos tu rozmawia o moich iqgreenach ukochanych. Byly moja ostatnia deska ratunku w przedslubnych przygotowaniach, sukienka kupiona, slodycze wyszly mi bokiem, a dokladniej boczkami i sukienka nijak nie chciala wspolpracowac, gdyby nie to ze bralam te iq to chyba bym slub musiala odwolac, wybawiciel moj najdrozszy i nie dam zlego slowa powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fankom zielonej kawy ale Forskolin bardzo u mnie się sprawdził. Nawet lepiej niż zielona kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze jest
Myślę, że wszystko zależy od organizmu jak zareaguje na zieloną kawę. Na mnie działa ona mega dobrze, bo przy odpowiedniej diecie potrafiłam schudnąć około 2 - 3 kg tygodniowo. Ale ten smak był nie do przeżycia, dlatego znalazłam dobrą alternatywę - tabletki IQgreen na bazie zielonej kawy. Naturalny skład i działa tak samo jak kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia690
Oj tak smak kawy nie do opisania, mnie aż mdliło na samą myśl, dlatego również zmieniłam sobie ale na African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem bardzo zadowolona już nie muszę męczyć się przy kuracji ;) a wręcz przeciwnie jest bardzo przyjemnie ;) jem regularnie i chodzę na spacery wieczorem i to wystarczy bo w miesiąc schudłam 8kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka123
jeżeli chodzi o coś na bazie zielonej kawy to ja polecam wypróbowane na sobie tabletki iqgreen. u mnie się sprawdziły doskonale bo pobudzało mi organizm no i przyspeiszało spalanie. w efekcie -8kg poszło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi forskolina jakoś strasznie łaknienia nie powstrzymała ale za to dość ładnie zbijała wagę. Jest chyba nawet lepsza od kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze zielona kawa pomaga .Ja ja pije rano do tego biorę therm line hydrofast. Na bazie zioł i składników naturalnych. Już po 3 tygodniach kuracji widze duze efekty. Tylko trzeba chcieć się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitasek
ja stosuję iqgreen na bazie zielonej kawy i jestem bardzo zadowolona! aczkolwike zawsze pochodziłam sceptycznie do łykania tabletek ale sama się przekonałam, że warto czasem wspomóc organizm czyms. tym bardziej, że nie jest to takie zle. a centymetry spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Jak dla mnie jest to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten forskolin to chyba najfajniejszy produkt na odchudzanie, oczywiście z tych dostępnych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwości forskoliny znane są do dawna. Wygląda to bardzo obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplemenciki
Trochę tych suplementów jest, zielone kawy, forskoliny itd. Wszystkie rzetelne recenzje i opinie użytkowników znajdziecie na http://wasze-opinie.pl/ Odkryłem tą stronę niedawno i naprawdę fajnie opisuje suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie się zapoznam z tą stroną mimo iż ja już mam swój jeden wybrany suplement na odchudzanie i jest nim właśnie Forskolin. Kuszą mnie jeszcze te plastry Catch Me Patch Me i o nich chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Coffee 5K to najwyższej jakości ekstrakt z zielonej kawy, który wspomaga odchudzanie i pozwala osiągnąć doskonałe efekty bez restrykcyjnych diet i męczących treningów. To produkt poszukiwany przez osoby planujące zdrowo i skutecznie zrzucić nadmierne kilogramy. Zawiera w 100% naturalny i bezpieczny skład, jako jedyny na rynku wykorzystuje moc aż 5000mg ekstraktu z zielonej kawy! Dzięki temu działa szybko i pomaga chudnąć szybko i bezpiecznie! Green Coffee 5K wspomaga odchudzanie na wiele sposobów – zmniejsza apetyt, spowalnia proces wchłaniania glukozy, dzięki czemu pozwala na dłużej zachować uczucie sytości oraz blokuje magazynowanie tłuszczu. Tabletki przyspieszają metabolizm i spowalniają proces starzenia skóry. http://nplink.net/CQTYoeOr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
tabsy z zieloną kawą to tylko iqgreen. u mnie najlepiej się one sprawdziły i efekt pojawił się najszybciej niż po innych które brałam. a brałam już różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi plastry CMPM jakoś strasznie łaknienia nie powstrzymały ale za to dość ładnie zbijały wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×