Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przystojny ale biedny facet mialby u was szanse ?

Polecane posty

Gość autoRRR
to dlaczego bogate panie zamawiają sobie przystojnych i młodych ogierów przez różna portale a nawet ich utrzymują :) ? Albo zdradzają starych bogatych mężów z przystojniakami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz shaf78 że autor to kierował do ciebie? Żenada normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większe prawdopodobieństwo, że biedak będzie prostakiem i będzie bił swoją kobietę. Patologia to domena ubóstwa. U mojego faceta takich zachowań nie stwierdziła. Też go nie zdradzam z "młodymi ogierami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz wlasnie taki byl :) po slubie zmienil prace i dorobilismy sie welu rzeczy itp, i jest nadale mega przystojny, mozna powiedziec, ze z wiekiem coraz bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu bezrobotnych meneli którzy mają kobiety. Znam bezrobotnych niemeneli którzy mają ładne i zaradne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf tumanie autor nie pytal czy ma szanse u takich jak ty proznych z parciem na kase panienek tylko czy ma ogolnie szanse u kobiet. pewnie na takie cos jak ty by nawet nie splunal, troche wiecej skromnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja marzę o przystojniaku :* nie musi być bogaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja marzę o przystojniaku :* nie musi być bogaty" xxxxxxxx to jesteś frajerką :O nikt tu nie pisze o bogactwie ale żeby, żyć na JAKIMŚ poziomie obie strony w związku muszą zarabiać co najmniej po 8 kafli na łep (netto). Poniżej to marna egzystencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kur/wi/szon shaf78 uważa że kobieta nie mająca firmy takiej jak ona i pracująca w sklepie to nie kobieta, że to patologia... Nie zdradza faceta, ale on ją pewnie codziennie, bo kto normalny by wytrzymał z takim pustakiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu miała chłopaka. Był ładny, ciemne oczy, czarne włosy, wysoki i na początku wydawało mi się że jest ogarnięty. Miałam 19 lat, dopiero i naprawdę o życiu nie wiedziałam nic. Ja w tym czasie studiowałam a on. A on miał skończyć kurs na ciężarówki i gdy się poznaliśmy podobno już kończył, został mu tylko egzamin a jak się po 7 miesiącach rozstaliśmy to dalej tego nie skończył. Czasami z kolegami zarobił przy rozładunku tirów i woził jakieś paczki dwa razy w tygodniu. Przez jakiś czas mi to nie przeszkadzało, bo co będę po kilku tygodniach mu od razu rozkazywać. Czas mijał a on narzekał na brak kasy, a mimo to nic nie robił by zamknąć pewne sprawy i iść dalej do przodu. Był mega przystojny ale w głowie miał siano. Teraz po 6 latach spotkałam go i dziękuje Bogu że z nim nie jestem. Okropnie się zestarzał tzn. zmarniał bo ma 30 lat obecnie a wygląda na 15 więcej. A i z tego co wiem to raczej się wiele nie dorobił bo ciągle narzeka. Dlatego zastanów się jaki on jest w stosunku do Ciebie. Jak się do Ciebie odnosi, czy ma szacunek dla innych ludzi bo to zostaje do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest łep tumanie z wyższym wykształceniem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf to prozna zdzira. dziewie sie ze tyle zarabiasz i jeszcze siedzisz na kafeterii, albo z ciebie taka bizneswoman jak ze mnie swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam tak patałachu :O Skoro autor jest biedny to niech szuka sobie partnerki wśród biednych, jasne ?? On może mieć szanse na kobietę, jasne. Przecież ubóstwo też się rozmnaża - to żywy dowód na to. Ale niech sobie szuka partnerki na swoim ekonomicznym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani uroda, ani pieniądze nie mają znaczenia, ważne jest to jakim człowiekiem jest ta druga osoba. Czasami są duże pieniądze, ale nie ma miłości ani szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma88888888888
shaf78 jak się rozchorujesz na raka albo Twój zaradny wszystkie Twoje teorie na temat życia ulegną zmianie i np zaczniesz zastanawiać się jaką wartość ma miłość albo szacunek do człowieka też tego bez pieniędzy ,zaczniesz zastanawiać się po co w ogóle łazisz po planecie i,kiedyś Twoja bufonada zamieni się w pokorę ,i pamiętaj jednego dnia możesz stracić wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu tylko na chwileczke
Wydaje mi się, że dla każdej kobiety najważniejsze u faceta są pieniądze i to czy utrzyma rodzinę. To nie jest pazerność tylko zwykłe uwarunkowania biologiczne, że kobieta wybierze tego faceta, który zapewni jej i potomstwu najlepszy byt. To czysta biologia. Tak jak facetów najabrdziej interesuje wygląd co też jest naturalne bo są oni wzrokowcami tak nas status materialny faceta. Urodą facet rodziny nie utrzyma a w końcu to on ma być "głową rodziny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slang he he, łep to chyba u was w towarzystwie na poziomie, coś mi zalatujesz osiedlową solarą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"najwazniejsze u faceta sa pieniadze "-co za bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to po co się rozwodzą jak pieniądze są najważniejsze, same wybrały to powinny ciągnąć ten wózek, a nie jęczeć po fakcie ;-) ...no chyba że z góry zakładają, wyjdę za bogatego a później będę się bujała na alimentach, a to zalatuje fałszem i właśnie patologią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoRRR
no właśnie w tym problem, że mi się podoba dziewczyna, która studiuje i w dodatku ma bogatych rodziców - ale to na serio nie z powodu jej rodziców tylko ona jest piękna :) Ogólnie podobam się kobietom i wiem to (choć nie wiem jak z poważnym związkiem właśnie by wyszło) ale nie wiem czy ja mam u takiej jakiekolwiek szanse. Na pewno starałbym się jak mógł i dał jej dużo miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu tylko na chwileczke
miłością dzieci na wykarmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze idiotko kto by cie chcial chyba tylko ten desperat z ktorym siedzisz. swoja droga czy on wie ze jestes taka przepadzista za kasa? a co jesli ten twoj "biznesik" splajtuje? rozne sytuacje sie w zyciu zdarzaja, on pojdzie do mlodszej, ty wyladujesz na ulicy, a reke do ciebie wyciagnie ten ktory zarabia te 2000 zl na reke. mysle ze taka sytuacja zmienilaby twoje myslenie o 180 stopni takze musze przeprosic ale tego ci wlasnie zycze. jesli to mialoby cie nauczyc szacunku do drugiego czlowielka. pamietaj, kase jednego dnia masz drugiego juz nie, nie badz taka pewna ze zawsze ja bedziesz miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu tylko na chwileczke
nie* wykarmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki zawod autorze wykonujesz jesli moge spytac tylko szczerze odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha co za zawistny kolo :D a słyszałeś, że ten kto komu źle życzy sam źle kończy :) ? Oczywiście, że kasę i dobytek można stracić choćby na skutek wojny, gdzie wszyscy byliby wtedy w czarnej dhooopie. Ale na razie jej nie ma i nie związałabym się z kolesiem za 2000 bo nie zamierzałabym go qrwa utrzymywać ! rozumiesz patałachu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoRRR
akwizytor :) ale wolę określenie przedstawiciel handlowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku :-( Shaf78 za grosz kultury nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta. nikt cie nie zmusza do utrzymywania kogokolwiek, rzucasz sie jakby ktos ci z lap te twoje "miliony" wyrywal PATALACHU. po co siedzisz na kafeterii skoro tyle zarabiasz przeciez teraz mozesz obciagac swojemu menowi w aksamitnej poscieli. a sorry zapomnialam jemu teraz o*******mlodsza, ladniejsza i madrzejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta. nikt cie nie zmusza do utrzymywania kogokolwiek, rzucasz sie jakby ktos ci z lap te twoje "miliony" wyrywal PATALACHU. po co siedzisz na kafeterii skoro tyle zarabiasz przeciez teraz mozesz obciagac swojemu menowi w aksamitnej poscieli. a sorry zapomnialam jemu teraz o*******mlodsza, ladniejsza i madrzejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×