Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wynagrodzenie miesięczne 2300 netto to dużo czy mało na singielke?

Polecane posty

Gość gość
a jak wygląda u was kwestia świąt - ja np. już od sierpnia o tym myśle i staram się odkładać, chociaż jest różnie, mam 5 młodszego rodzeństwa, każdego z nich chcę czymś obdarować. poza tym gdy jadę do domu rodzinnego na święta, to zawsze się staram zrobić tam na miejscu jakieś zakupy spożywcze, by nie wyglądało na to, że przyjeżdzam z gołą ręką, moi rodzice nawet nie zdają sobie sprawy że ten świąteczny przyjazd jest poprzedzony wielomiesięcznym oszczędzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed świętami poświęcam większość listopadowych długich wieczorów na dodatkowe zlecenia, bo chcę mieć i na prezenty i na snowboard w wolnym czasie i na zabawę sylwestrową. Gdybym nie miała możliwości tego dodatkowego zarobku to też bym musiała zaciskać pasa przez taki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrawy które moge staram sie szykować wcześniej i zamrażanć: np pierogi, barszcz, z tymi prezentami to masz przerąbane ja mam 2 osoby a ty siedem wiec rzeczywiście musisz oszczędzać z pół roku wcześniej albo złapać dodatkową robotę, nie dziwie się że jest ci przykro i jesteś rozżalona, nie myślałaś by poszukać czegoś lepiej płatnego mimo ze z pracą jest cięzko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to bardzo dużo, teraz zarabiam ok 800, szukam nowej pracy, niestety rodxice mi pomagają, ale zle sie z tym czuje, 2300 to marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×