Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie z pomocą leków

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję namiarów na osoby które sprzedają oryginalny slimex ?? bądz bardzo podobny środek . Zależy mi na tym oryginalnym gdyż wielokrotnie zostalam już oszukana w środku kapsułki była zwykła mąka ziemniaczana ( radzę sprawdzać )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może się odchudź za pomocą "rusz dvpę" i "rozsądnie żryj" a nie szajsu, który daje większe szanse na przekręcenie się w wyniku zawału niż schudnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zamiast stosowania niepewnych leków na odchudzanie zdecydowanie rekomenduję połączenie odpowiednio zbilansowanej diety, aktywności fizycznej oraz suplementu diety AquaSlim. Takie połączenie umożliwia redukcję wagi i uzyskanie wymarzonej sylwetki. Dodam, że suplement diety AquaSlim to zestaw 3 aktywnych składników, które uzupełniają dietę podczas odchudzania. Te składniki to: L-karnityna, garciniacambogia oraz chrom. Uzupełniają one dietę osób aktywnych fizycznie, pomagają pozbyć się zbędnych kilogramów, oraz zmniejszają uczucie głodu. Wystarczy rozpuścić zawartość saszetki w 1,5l butelce wody, aby otrzymać gotowy roztwór AquaSlim, który należy pić w ciągu całego dnia. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankora
Dziewczyno zastanów się porządnie zanim zaczniesz brać coś co może tobie zaszkodzić.Dlaczego nie spróbujesz przejść na dietę dołóż do tego jakiś porządny suplement.Ja tobie proponuje Foreverslim.Dzięki niemu schudniesz szybciej ale masz pewność że będzie to bezpieczne odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie lepiej być szczupłą i zdrową niż szczupłą i chorą.Również będę cię namawiała na zakup Foreverslimu.Dzięki tym tabletką na prawdę można schudnąc dużo ale w zdrowy i bezpieczny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard ... Skoro wątek dotyczy odchudzania farmakologicznego to po kiego pojawiają się tu jego przeciwnicy?! JA wiem, ze to niezdrowe i wiem ze to desperacja, cóż czasem dopada zwłaszcza jak się odchudza od 3 lat i ciągle odnosi porażkę... takie życie Też szukam namiaru na sibutril, ale juz raz dostałam w kopercie styropian, więc pewni przepłacę kupując w jakiejś zagranicznej e-aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×