Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy ludzie nie wiedza o istnieniu subkultury metalowej?

Polecane posty

Gdy wklejam tu zdjecia metalowców to pisza że to hipisi/"jakieś cudaki" :-o Czy to sa ludzie ze wsi na której od wieków słuchano tylko disco polo? Zawsze myślałam, że wiedza co to jest metal, i jak wygladają metale to cos oczywistego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złomiarz zenek
Na metalu to ja się znam jak nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ich to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo ich to nie obchodzi" ale to powszechna wiedza, tak jak wiedza, co to są np. kibice piłkarscy :) "Jak moge k***a nie wiedzieć, jak słucham metalu. Bo tylko ty wiesz, a inni są przygłupami, tak sobie wmawiaj." Naucz sie czytac ze zrozumieniem, idioto :) Pisze o ludziach których opisałam w pierwszym poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem co to jest kibic piłkarski i co mi zrobisz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozróżniam połowy subkultur czy jak tam chcesz nazywać ludzie którzy siebie nawzajem kopiują, a jak wyglądasz inaczej niż większość to jest dla większości dziwna, po prostu to zaakceptuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja nie wiem co to jest kibic piłkarski i co mi zrobisz" Ogladasz teraz Misia w TV? Leci na Tvp2 teraz i była tam scena, jak facetowi w szatni powiedzieli "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz?" i sie okazało ze w szatni jest zasłonięta drzwiami tabliczka "Za rzeczy pozostawione w szatni szatniarz nie odpowiada" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie ostatnio jakaś lafirynda na mieście powiedziała "emo" chociaż nawet grzywy nie mam takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając twoje posty też mam wrażenie, że jesteś emo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te, "metalowa", nie obrażaj ludzi ze wsi bo im przynajmniej rozum nie rdzewieje tak jak tobie. Wszystkie twoje wątki to jeden wieki złom i rdza. Nie masz czym "zabłysnąć" to pieprzysz o jednam i tym samym. Napisz coś inteligentnego to pogadamy. Masz ile? 13-ście roków? Dziewczę, weź że się ogranij. Zaśmiecasz bzdurami jak te maniaki o analu i seksie. Boooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze że tyle metali tutaj jest, chyba se jajca robicie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co wiemy o tobie z twoich postów: -Jesteś aspełeczna -Lubisz jak się zwraca na ciebie uwagę, aż desperacko jej potrzebujesz -Jarasz się swoją subkulturą -Myslisz, ze świat jest głupszy od Ciebie -Masz się za cholernie wyjatkową Dokładnie jak wszystkie dzieci emo...tylko większość z nich wyarasta z tego w liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co to ma wspólnego z emo, rozumianym, jako subkultura płaczliwych dzieci tnących sie zyletkami, nie słuchających metalu, tylko jakiegoś dziwnego nie wiadomo co, i noszacych dziwne grzywki? Żadna z tych "cech" w życiu nie skojazyła by mi sie z emosiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się twoje pozerstwo skojarzyło ze wszystkimi emosiami jakie kiedykolwiek znałam. Przy czym te dzieciaki nie ukrywały, że chcą szokować, a ty się jeszcze miotasz. Weź no wyjdź na spacer z rodzicami, opowiedz im o studiach, nie wiem...psa sobie kup, nie będziesz się czuła taka zaniedbana i olewana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce seks z metalem, mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wierze że tyle metali tutaj jest, chyba se jajca robicie" chyba ja ich tu jakoś zwabiłam, fakt, mnoży sie tego ostatnio na kafeterii, tylko czemu oni mnie nie lubią i wyzywają od pozerek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteś pozerem...i jak każdy pozer udajesz, że przeszkadza ci "brak zrozumienia", a to co cię naprawdę w*****a to to, że gdybyś się nie odzywałą ludzie mieliby ciebie, twoją muzykę i glany gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki brak zrozumienia, co ty p********z :D Zawsze miałam w d***e czy inni mnie rozumieją czy nie, to świat sie ma dostosować do mnie a nie ja do świata :D Może pomyliłaś mnie z kimś innym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak ludzie mogą nie wiedzieć co to jest metal", "jak czytacie burzum", "nazwali mnie emo...łeee-łeee"....- wystarczy kliknąć w twój nick i wyskakuje cała lista żałosnych pretensji do świata, że ma gdzieś ciebie i twoją subkulturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cie nawet lubię, chociaż mało znam, może jak poznam lepiej to zmienie zdanie, hehe. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×