Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci to chuje

Polecane posty

Gość gość
Nie jestem niestała, biorę pod uwagę całe swe życie, a mam już trochę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babo to nie ich wina że jesteś paszczurem którego nawet garbaty nie chce, problem tkwi w tobie a nie w nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mam się tym cieszyć? Zrozum, to nie pierwszy raz, kiedy tak się dzieje. Znosiłam to cierpliwie, ale teraz wszystko się skumulowało i czuję się tak, jak się czuję. Naprawdę nie latam za jakimiś bożyszczami kobiet, a za normalnymi facetami, problem w tym, że oni wymagają pięknych, przebojowych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojęcia nie masz o miłości, nazywasz nią podbijanie do facetów którzy cię nie chcą, niedopchana zwyczajnie jesteś a nie kochasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolalabys by facet oklamywal cie i wyznawal ci milosc? Stoisz i czekasz az facet cie pokocha. kobieto obudz sie uczucia nie pojawiaha sie od tak i nie zawsze w kierunku osoby ktora chcemy. wiesz ilu facetow moglo by nas wyzywac? Sama chcialabys byc nazywana c****m tylko dlatego ze nie odwzajemniasz uczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej osądzić kogoś paszczurem, nawet nie wiedząc jak wygląda. Nie jestem pięknością, ale nie jestem też maszkarą, jak chcesz mi niesłusznie wmówić. Nad wadami w każdym razie pracuję. Bardziej chodzi o to, że jestem spokojną i ułożoną kobietą, przez co od razu jestem uważana za nudną i sztywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa ,co ja mam powiedzieć? Jestem młody 2 dekady,w miarę przystojny(i nie jest to moja opinia,wielu kolegów zazdrości mi wyglądu) i nie mogę znaleźć normalnej kobiety,która byłaby uczuciowa ,kobieca,delikatna itd,itp :).Trafiam same p******e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest nienawisc tylko urazona milosc wlasna co w twoim przypadku wychodzi na to samo bo nie rozrozniasz pojec. przeciwienstwem milosci wcale nie jest nienawisc nienawisc to milosc chora przeciwienstwem milosci jest strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę. Nie znam autorki, a ona nazywa mnie ujem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wina braku urody, bo faceci są bardzo elastyczni w tym temacie, tylko podłego charakteru o którym świadczy ten temat. Podłe baby są dobre na raz do zabawy, a później kopniak w d na do widzenia, bo podła baba to najgorsze zło, uroda przemija a podłość zostaje na zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem podła tylko dlatego, że powiedziałam to, co myślę? Nie chcą mnie faceci, to mam prawo być zła, tym bardziej że przez cały czas się staram. Byłam wiele lat dobra i pomocna, uśmiechałam się, pierwsza wyciągałam rękę, a co mam teraz w zamian? Przegrałam z osobami, które często nie liczą się z uczuciami innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nie chcą kobiety, mimo to nie jestem na nie zły i żadnej nie ubliżam. Nie jestem przystojniakiem, nie trafiam w ich gusta i ok, rozumiem to. Wybierają przystojniejszych, bogatszych itp. Czy to daje mi prawo nazywać kobiety obelżywymi epitetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja jako facet mam k***a powiedzieć?opisywałem się tutaj wcześniej,stukną mi za chwile 2 dekady,jestem w miarę przystojny a i tak chuj z tego...a szukam normalnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×