Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

co byście sobie pomyślały, gdybyście mnie zobaczyły w tej bluzce?

Polecane posty

Gość gość
Wiesz ze wiele sie tak ubiera jak ty? Niestety nie jesteś oryginalna, i pewnie masz tluste wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz ze wiele sie tak ubiera jak ty? Niestety nie jesteś oryginalna, i pewnie masz tluste wlosy" Tak, oczywiście, połowa ludzi na ulicy jest tak ubrana, ten styl jest zupełnie nie orginalny na tle tłumu.Dodaj jeszcze, ze nie myje sie i śmierdzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le, co za gowniara :( ciezko wyjasnic jak jest odbierany ton twoich wypowiedzi... piszesz jak rozowa landrynka tylko w wersji black, a o metalowej osobowosci to chyba sobie czytalas, bo na bank jej nie posiadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic, co druga laska w takiej latem chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czujesz tej muzyki, przede wszystkim, niewazne ile sluchasz tej muzyki, moglas jej sluchac jak mialas pieluche na dupsku, sluchac a slyszec to co innego...o metalu piszesz w kategoriach czysto informacyjnych i wyczytanych, poczytalas sobie biografie zespolow i blyszczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym nie czuła tej muzyki, to już chyba dawno bym sobie dała spokój i "wyrosła" z tej muzyki, jak każda "normalna kobieta", czyt.pozerka która słuchala tej muzyki na siłe w ramach buntu? No a co mam pisać innego, jak tu na kafeterii sa nawet ludzie ktorzy potrafią zaprzeczyć że w metalu są gitarowe riffy, i wyzywac mnie od idiotek, jeśli im tłumacze że sie mylą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jak ja nic moge takich siks, znawczyn alternatywy, sama uwielbiam muzyke metalowa, moj maz wygladem przypomina viikernesa, taka nordycka uroda i uwielbiam chodzic z nim na kocerty i patrzec jak takie oryginalne dziewczyny skacza kolo niego, majac nadzieje ze poleci na ich "wyjatkowy" stroj :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecasz sie ze sluchasz gownianiej muzy i afiszujesz sie wiesniacka bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podniecasz sie ze sluchasz gownianiej muzy i afiszujesz sie wiesniacka bluzka" Słucham dobrej muzyki, bo metal jest muzyka ambitną obiektywnie, czy w twoim małym móżdżku sie to mieści czy nie, i to, że ta muzyka jest nie na twoje uszy nic nie zmienia w tym zakresie. i nie wiem co muzyka metalowa ma współnego z wsią, skoro scena metalowa skupia sie w dużych miastach, wyjaśnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia jedyne skakanie na jakie możesz liczyć to skoki pchieł na twojej brudnej głowie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasku, słuchasz Marylina Masona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaśka - nikt się nie będzie przyglądał co masz na koszulce, modne były bluzki z takimi nadrukami więc wyglądałaś po prostu jak masa innych dziewczyn. Większość nie wie co masz tam napisane i nie będzie wnikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczysz mi moja droga co oznacza wyraz "szatanistka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wytłumaczysz mi moja droga co oznacza wyraz "szatanistka"?" Dziwie sie jeśli nigdy nie słyszałeś/łas tego słowa. Tak sie żartobliwie mówi na metalowców "szataniści". "nikt się nie będzie przyglądał co masz na koszulce, modne były bluzki z takimi nadrukami więc wyglądałaś po prostu jak masa innych dziewczyn. Większość nie wie co masz tam napisane i nie będzie wnikać" Obrazek jest jednak dosyc nietypowy, turpistyczny, a sam napis ocieka krwią. To jest nietypowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja, jako potencjalnie miajająca cię osoba, mówię ci, że dla mnie wygląda jak zwykł t-shirt. Tyle naoglądałam się czaszek z loga Guns'n'Roses, że pewnie nawet nie zwróciłambym uwagi, że tam jest jakaś krew. Z daleka wygląda jak każdy inny nadruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co kasiu, idz lepiej posluchaj musyki, od razu z wyzszoscia piszesz co sadzicie o koszulce, balbabalba, bo wy pewnie puste lale i nie rozumiecie balbalbal, dokladnie tak brzmi twoja zapytanie w tym temacie! jakkolwiek by tego nie interpretowal, niestety niektore z nas maja pojecie o muzyce metalowej...i sama wychodzisz na prozna lale , ktora probuje skupic na sobie uwage inncyh, czy tutaj czy w realu, ochhhh az chcialabym z toba porozmawiac w realu, przypuszczam torba ponaszywana naszywkami, kostka, czy przez ramie? glany jakie? marteny, rangersy, hd, czy inne ? czternastki, dziesiatki czy dwudziestki ? .... przymulony wzrok wpatrzony w nicosc udajacy inteligentny, jescze idz do parku i wyciagnij ksiazke o biografii jakiegos muzyka albo jakis stary numer machiny czy innej tego typu gazety i udawaj dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to roz******la, ze ktoś ubiera się rano z myślą o tym co będą myśleć przechodnie...można być bardziej zdesperowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz spotykam się z takim "żartobliwym określeniem".NIe rozumiem po co założyłaś ten temat.Próbujesz utwierdzić się w przekonaniu, że jesteś jedyną i niespotykaną dziewczyną słuchającą ciężkiej muzyki?Znajdziesz wiele takich dziewczyn niekoniecznie przyodzianych w koszulki ze swoimi ulubionymi zespołami.Jak ja zareagowałabym na dziewczę na ulicy w takiej koszulce?Nijak.Fajny motyw,zespołu nie znam.Tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz w całym moim życiu ktoś zaczepił mnie o koszulkę - był to inny fan zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym nie zwrocila uwagi, jedna z wielu.., co bym miala pomyslec niby ? ooooo jaka wyjatkowa? :P heheh i pojsc do jakiejs knajkpki undergroundowej a tam 100 takich samych grajacych w plebiscycie ktora ma koszulke najmniej znanego zespolu i wyglada cool metalowo, buehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako fan metalu powiem ci tylko tyle, jak nie masz ladnej twarzy to koszulka nic ci nie da, owszem o muzyce moge pogadac ale na tym koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×