Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy na wsiach ludzie też wiedzą o istnieniu muzyki metalowej?

Polecane posty

Gość rolnik wieśniarek
Moje krowy słuchają disco polo i tak mleko dają że hej, 20 litrów dziennie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie tępa brudasko że na wsi też ludzie słuchają metalu, nawet takie przygłupy jak ty się zdarzają tylko rzadziej. Wiem coś o tym bo mieszkam na wsi i słucham metalu ale przygłupem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, jak ty malo wiesz o zyciu, ja na wsi wyroslam, i bombardowalam sasiada Metallica, podjudzana przez mame :classic_cool: Tylko ja sie nigdy nie ubieralam jak zadna subkultura, chyba jestem na to zbyt duza indywidualistka. Jedynie nosilam czarne tshirty z podejrzanymi liscmi jako nastolatka, dotad nie wiem, dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarny z zielonym po prostu dobrze wygląda - jak u Petera się sprawdzało to wszędzie się sprawdzi, nawet jak to są podejrzane liście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni panie, my tylko kuroki i świnioki hodujom, by miastowe arystokraty mioły co żryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal jest znaną muzyką na wsi, ale środowiska go tam słuchające są bardzo małe. Dominuje niestety typ przygłupa z włosami na żel, jeżdźącego rozklepaną BMKą po Cyganie z disco polo na głośnikach - smitne ale prawdziwe. Bo takie buraczyny to niestety wizytówka ośrodków wiejskich gdzie jest jednak wielu młodych słuchających lepszej alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie powinno sie dyskutowac o gustach, a te wasze zatrzesienie na temat metalu jest glupi. Teraz mlodziez ma takie problemy to tylko podziwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszaniasta gimbaza znowu dała popis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii dyskusje nigdy się nie kończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumie jak muzyka może być metalowa jak łańcuch od krasuli albo łopcęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×