Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaasfhn

Jak można nazwać tak córke?!!!!...

Polecane posty

Gość gość
Ja osobiście nie nazwałabym tak córki. Ale nie rozumiem kompletnie co cię tak oburza? Przecież to nie twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to nasza rodzina a taki wstyd :o. U nas w rodzinie nie ma żadnego Alanka ani Nicoli (zresztą to bardzo ładne imiona), ale też nie jakieś powymyślane z kosmosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam kafe i te sfrustrowane panienki ktore uwaja ze one sa najmadrzejsze i mysla ze ich zdanie i gust sa lepsze od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna Melania bedzie sie wychowywala z plytka babia,ciotka i reszta rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam kafe i te plytkie panienki co sie nabieraja na oczywiste prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasfhn
Nie czepiajcie się mnie! Wyrazilam tylko swoje zdanie. I widze że kilka osób mnie popiero. Kilkabascie lat temu Julia nie była na 1 miejscu nie to co teraz. Wołasz Julka a tu odwraca się z kilka dziewczynek. Nie przyjemne to. Fakt kiedys były popularne Anki, Kaski ale nie aż tak jak te Julki. Już wybieram imię Melania niż te oklepane. A co do imienia Melania to jest całkiem spoko. Nie powiem ze Ladne ale brzydkie też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze Julia a nie Julka Po drugie Z rodu julijskiego pochodził Juliusz Cezar a wszystkie Julie czynią swoich mężczyznszczesliwymi I po ostatnie Nomen omen Lepiej Julia niż Władysława :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest zazdrosna że nie ma swoich dzieci i dlatego tak jadem pluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaski i anki byly jeszcze bardziej populrne od julek tylko ze kiedys ludzie mieli wazniejze rzeczy do roboty niz zastanawianie sie nad takimi bzdurami jak popularnosc imion.i nikt nie przezywal jak swinia okres tego ze ktos dal dziecku na imie Monika czy Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zniesmaczony
I znów ta sama nędzna dyskusja :o Koleżance to powiedz autorko, a nie zakładasz temat jakich tu już jest milion. napisałaś, ze to brzydkie imię no sorka ale nie ty o tym decydujesz co jest ładne a co nie, a moze powstała specjalna rządowa komisja w której zasiadasz? "jak można, jak można, no nie mogę" - i to cię tak emocjonuje i tak przeżywasz? może zajmij się własnym życiem kafe trollico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 17 04 ty jestes jaka j/e/b/n/i/e/t/a non stop obgadujesz tu brata i szwagierke ze nazwai tak corke i niby rodzina sie z nich smieje masz jakis problem ze soba widze zajmij sie swoim zyciem a nie ... rodzina ma z ciebie zapewne beke a nie z Melanii, mam nadzieje ze nie jestes wiesniaczko chrzestna tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasfhn
Rany nie jestem zazdrosna. Nie zamierzam mieć dzieci przez jeszcze dobre kilka lat. Koncze studia i nie w głowie mi dzieci. Już kurcze się nie czepiajcie!! Mam swoje zdanie bo każdy je może mieć i koniec kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasfhn
Rany nie jestem zazdrosna. Nie zamierzam mieć dzieci przez jeszcze dobre kilka lat. Koncze studia i nie w głowie mi dzieci. Już kurcze się nie czepiajcie!! Mam swoje zdanie bo każdy je może mieć i koniec kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×