Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Liriel194

Typy Kobiet

Polecane posty

Zawsze mnie to zastanawiało. Może znajdzie się, więc ktoś kto mi to wyjaśni. Chodzi mi o to, że wszędzie się słyszy, jak bardzo faceci chcieli by spotkać kobietę która nie nakłada na siebie tony makijażu, nie boi się wychodzić bez niego, ma jakąś pasję typu gry komputerowe itd. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :) I mówi się o tym i na internecie są całe dyskusje, jaka to taka kobieta nie była by cudowna. I niby wszystko fajnie. Tylko czemu nie ma to jakiegoś większego odniesienia w realnym życiu? Czemu jak przychodzi co do czego, to facetów zainteresowanych czymś takim, jakby brak? Jak się o tym czyta to odnosi się wrażenie, że takich facetów są całe masy. Tyle, że jakoś wypatrzeć ich trudno. Czy tylko ja mam takie wrażenie? Czy może znacie kogoś kto faktycznie lubi taki typ kobiety? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci to hipokryci. Marzą im się piękne kobiety które budzą się uczesane i z promienną cerą. I najlepiej żeby taka kobieta miała takie same pasje jak oni, nie własne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×