Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kawaler koło 40 szuka Kobiety 30 40 latki wyłącznie na seks

Polecane posty

Gość gość

Witam drogie Panie Tak jak w temacie jestem Kawalerem około 40-tki i szukam kobiety lub partnerki wyłącznie do uprawiania seksu. Może któraś z was jest samotna i nie ma partnera a ma ochotę na seks może partner was nie zadowala. Wiek dla mnie jest bez znaczenia wolałbym Panie koło 40 tki bo to podobno najlepszy materiał do uprawiania seksu :-) ale moze być i Pani koło 30 tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście przy takiej kobiecie bym nie wyrobił, a ochotę mam bardzo wielką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że na jezdzca ale wredy to od Ciebie wymaga trochę zręczności i gimnastyki. Więc chyba Ty byś nie wyrobiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś kawalerem, dlaczego nie szukasz żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie, niestety zanim któraś się zdecyduje . Najpierw zakochanie, póżniej miłość i ślub. Po ślubie dopiero seks małżenski to dobrych kilka lat upłynie. Kuska wariuje teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli będzie materiał na żonę i będzie chętna do seksu - jak najbardziej szukam żony :-) Niestety ani materiału na żone ani materiału na kochankę. Burdel mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie burdel? jesteś bidakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze to darmowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa86
86 lat , pasuje ci kwalarze? mam doswiadczenie i zapomnij o tych 40 letnich malolatach, ja jestem najlepszym materialem na seks, wszystkie dziurki otwarte i chetne, troche oleju rzepakowego i mozesz mnie pchac bez konca gdzie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim mieście szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co swedzi cie? dzialam w calej Polsce i moge byc u ciebie nawet jutro, lubisz anala? spankinkg? siusianie na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako strona dominująca? owszem, mogę Ci nawet nasrać na twarz i zdjęcia dla kolegów zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, widze ze trafilem na niezlego szajbusa, dawaj mejla bo twoj wpis nakrecil mnie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zanim ci odpisze to musze wiedziec czy po tym co zrobisz na moja twarz wysmarujesz mnie i siebie w calosci? bardzo mnie to jara a ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×