Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sucha1212

wydzielina z pochwy podczas stosunku

Polecane posty

Gość sucha1212

mam problem i nie wiem co to moze byc, podczas seksu gdy kocham sie z chlopakiem na jego penisie wychodzi ze mnie biała wydzielnia podobna do twarogu, czesto jestem sucha i dochodzi do zatarc , ale robie to dla niego i kochamy sie mimo to. rzadko mam ochote na seks. i krempuje mnie ta sytuacja, tego twargu jest duzo a wychodzi tylko na penisie, w ciagu dnia rzadko widac na wkladce. Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serek spodlaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha1212
to jest moje, wychodzi ze mnie z nie z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany kochana, idz do ginekologa, nikt przypadkowy ci nie udzieli odpowiedzi przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być grzybica, idź koniecznie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ups, grzybica... szybko do ginekologa, leczenie jest długie. facet też do lekarza i powinien się leczyć razem z tobą lekami przeciwgrzybicznymi doustnymi i zewnętrznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha1212
omg, to az tak? ale jestem nieodpowiedzialna... :( do lekarza ost sie zapisalam ale nie poszlam bo bylam chora w lozku a miala ktoras z was taka sytuace? dlaczego facet tez musi sie leczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo inaczej u niego zostanie grzybica i potem znów cię zarazi. u facetów jest często bez objawów, no a skoro często uprawiacie seks to raczej na stówę też to ma. trzeba trzeba iść, wiem co mówię. ostatnio się leczyłam 2 miesiące, bo zamiast pójść do lekarza smarowałam się klotrimazolem tylko bez recepty, i 'na zewnątrz' zaleczyłam, a w środku właśnie mi wypadały czasem takie... jak poszłam w końcu do gina to prawie zawału dostał jak zajrzał. no ale już jestem wyleczona, cytologia grupa 1 i tego się trzymam. od tamtego czasu codziennie biorę tabletkę trilacu czy innego probiotyku i raz na 2 tyg robię sobie tygodniową kurację lactovaginalem. na wszeli wypadek. czesto przy oslabieniu organizmu dostaje się grzybicy - grypa, antybiotyki, okres, kuracja hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i trzeba zrezygnować z seksu aż do wyleczenia... każda ranka i otarcie pogarsza sytuację, poza tym ,,wpychasz'' grzybki do wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i uważaj, żeby nie zatrzeć oka brudną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha1212
mam ednometrioze , mialam laparoskopie potem leczylam sie visanne , potem baralam troche anty tabletki, wiec moze od tego wlasnie boje sie isc do lekarza, bo przyznaje sie jestem nieodpowiedzialna ze wczesniej tegonie zrobilam, cos czuje ze niezly mam tam balagan... juz raz mi lekarz powiedzial ze mam balafan w pchwie - jego slowa, troche nie na miejscu.... poza tym dbam o higiene, codziennie sie kopie, podmywam w ciagu dnia, robie irygacje tantum rosa... jaks ie wytlumacze lekarzowi :( drogo te leki cie ksztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to nie jest wydzielina chłopaka.Bo przed Każdym seskesm powinno się dobrze wymyć członka i pochwę!Dodam,ze do ginekologa możesz zabrac też chłopaka.I miec go podczas całego badania nawet na fotelu takie przeżycie łącza cywilizowany związek Mój tez był przy porodzie ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta pozwala nawet w szpitalu na obecnosć Osoby bliskiej podczas badań i zabiegów.Czesto dochodzi do zakażeń podczas badań bo rękawiczki chronia tylko lekarza nie Pacjenta.Dotyka często cos w gabinecie potem wkłada do pochwy palce i zakaża ją!Po każdym myciu włosów czy zelem powinno dobrze sie wypłókać pochwę itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha1212
nie, ta wydzielina jest w 99% ze mnie, on jest zawsze czysty jak wejdzie we mnie to na nim to wychodzi i ja mam potem na wargach sromowych bardzo duzo tego bialego, krempuje mnie to.... czy to moze byc tez powod dla ktorego nie mam ochoty na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×