Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy Wasi fAceci tez maja takie dziwne odpaly

Polecane posty

Gość gość

Poschodzi do mnie rozciaga bluzke i mowi pokaz cycki chwyta mnie za sutki co mnie strasznie denerwuje bo w ciazy jestem piersi mi urosly i mam strasznie wrazliwe. Wkurza mnie tym strasznie. Jeszcze do mnie pretensje ze mu kurde pobawic sie nie dam...albo ja mam cos z deklem albo nie wiem. Ale zaden z moich poprzednich partnerow nie mial takich odpalow. Potrafi tak robic nawet przy mojej corce 10 letniej tlumaczac ze jest duza i wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest normalna reakcja faceta na cycki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też fascynują kobiece piersi, a jeszcze bardziej gdy jest w nich pokarm, ale nigdy bym nie chciał przy kimś się nimi zabawiać czy fascynować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mój takich faz nie ma. Jest normalny, fakt że lubi mnie łapać za biust jak oglądamy film czy coś, ale nigdy na cycki tak nie reaguje. Kąpiemy się razem to wcale nie ślini się na widok. Przecież to jest chore aby przy dziecku łapać za biust i nie rozumieć tego, że w ciąży jest wrażliwszy. Mój to rozumie i sutków nie dotyka, po pierwszym porodzie jak karmiłam i powiedziałam aby nie dotykał to i nie dotykał. Nie zachowuje się jak jakiś napalony zwierzak. Szanuje mnie i moje decyzje i nie widzi we mnie tylko cycek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×