Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marika223

Plener podczas wesela

Polecane posty

Mam dylemat, zastanwiam się czy zorganizować plener foto podczas wesela.. Wiem, że od takich rozwiązań już się odchodzi ale mamy wesele w bardzo urokliwym miejscu http://www.palackotulinskich.pl/palac wiem, że wiele osób specjalnie tutaj przyjezdza na sesje... Pytanie tylko czy to nie zajmie zbyt wiele czasu i czy goscie nie poczują się zaniedbani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy wesele również w urokliwym miejscu i sesje mogliśmy tam zrobić bezpłatnie w innym dniu. Jeśli ktoś nie robi tam wesela to musi płacić ale my zgłosiliśmy kiedy będziemy i nie było problemu. Sesje w dniu ślubu odradzam ponieważ stracicie dużo czasu. Nasz plener trwał ok 8 godzin i zmęczyliśmy się, ubrudziliśmy się i nie wyobrażałabym sobie wrócić w takim stanie na salę weselną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jw, my na sesje poświęcilismy cały dzień, mamy dzięki temu mnóstwo fajnych zdjęć, szkoda byłoby mi marnować wesela na zdjęcia robione w pośpiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalny fotograf doskonale wie, że na sesję trzeba poświęcić nieco więcej niż 2 godziny. Jestem przeciwna robieniu zdjęć podczas wesela ze względu na jakość tych zdjęć oraz na pozostawienie gości na tak długi czas. Lepiej sesję zrobić w innym dniu na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pogodę w jaki sposób zagwarantujesz? No chyba że zdjęcia w deszczu też wchodzą w rachubę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logiczne jest, ze jak w dniu sesji leje deszcz, to się ją przekłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym również planujemy przyjęcie weselne w plenerze. chcę żeby to był wyjątkowy dzień, który zapadnie wszystkim w pamięci. Współpracuję z Panią Aleksandrą z Aj-event.pl i jestem niezmiernie jej wdzięczna za pomoc na każdym etapie przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej a to niespodzianka, pani aleksandra znowu się zachwala aby zdobyć klientów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były video kamer_man
Plener tak, ale nie w dniu ślubu, za dużo zamieszania, za mało czasu, nerwowo i na zasadzie "odwalenia roboty" - to ma podstawie mojej obserwacji zawodowej (już byłej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam plener w dniu wesela,najpierw byl obiad,po obiedzie kawa i ciasto,i jak goscie siedzieli przy kawie to my zrobilismy godzinny plener ,nik sie nie obrazil nawet goscie tez dolaczali do naszych zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godzinny plener? to żart? nigdzie nie pojechaliście tylko koło sali weselnej? plener z gośćmi? współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okolice sali weselnej byly tak piekne ze szkoda bylo gdzies jechac, mi nie potrzeba 1000 zdjec,wystarczy 10 ale dobrych,a do tego zdjecia z rodzicami,dziadkami czy chcrzestnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sesji zdjęciowej...Goście wybaczą,wesele nie trwa dwie godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata z Cyk Cyk Studio
Hej, plener podczas wesela jest na pewno trudniejszy do zorganizowania, ale nie jest nieosiągalny! Sesja plenerowa trwa więcej niż 2 godziny, jak tu pojawiło się w komentarzach powyżej, a wiadomo, że podczas wesela trzeba będzie ten czas znacznie ograniczyć - w związku z tym wyjdzie pewnie mniej portretów niż z sesji w innym dniu. Ale taka sesja ma zdecydowane zalety - zaoszczędzisz na fryzjerce i wizażystce, ponieważ będziesz miała już wykonaną fryzurę i makijaż na ślub, poza tym jeśli miejsce, w którym wyprawiasz wesele jest urokliwe, to dobry fotograf będzie w stanie zrobić Wam satysfakcjonującą sesję. Podczas swoich reportaży zdarza mi się robić takie sesje i pary są zadowolone. Musisz jednak pamiętać o paru rzeczach - wodzirej/dj, świadkowie muszą być przygotowani na to, że znikniecie na 1-1,5 godziny i przygotować w tym czasie dla Gości jakieś atrakcje. Poza tym - ważna jest także godzina sesji - nie możesz pójść na zdjęcia, gdy będzie zbyt ciemno, najlepiej wykorzystać czas przed zachodem słońca, więc trzeba będzie dokładnie zaplanować sesję w harmonogramie wesela - spontanicznie może nie wyjść :) W razie co - pytaj, a może znajdziesz też jakieś interesujące porady, jak pięknie wyglądać i wyjść na zdjęciach na moim blogu! - http://blog.cykcykstudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że spokojnie możecie zniknąc na godzinkę ;) Goście pewnie nawet chętnie będą Was podpatrywać:) Jesli organizujecie przyjecie w tak pięknymi miejscu to grzechem byłoby tego nie wykorzystać! Ja miała wesele w http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Palacyk-Otrebusy.html i też w trakcie przyjęcia mieliśmy sesję w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×