Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

O czym rozmawiają ze sobą mało inteligentne pary?

Polecane posty

Takie, w których nie czytają ksiązek i nie mają zainteresowań? Np. laska interesuje sie tylko solarium, celebrytami i ploteczkami, a facet piłką nozna i piciem piwa? :) o czym tacy ludzie rozmawiają ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o d..upie Maryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby jakiś desperat cię chciał to byś znała odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mało inteligentnych rzeczach. A tak na serio Twoje rozmowy polegają tylko na sprawozdaniach z książek i opowiadaniu czym się interesujesz (zresztą gdyby mój chłopak interesował się fizyką kwantową albo monstertruckami to do rozmowy nic by to nie wnosiło skoro ja bym nie przejawiała najmniejszego zainteresowania tym tematem). Czasem ludzie rozmawiają też o życiu, swoich doświadczeniach, wspomnieniach, przemyśleniach. Żeby je mieć nie trzeba być inteligentnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdyby jakiś desperat cię chciał to byś znała odpowiedź." W jaki sposób niby pasuje do opisu z pierwszego posta skoro czytam książki i mam rózne ciekawe zainteresowania i można ze mna pogadać o różnych sprawach, a facet który nie czyta książek i jest mało inteligentny, nie może mnie niczym zaciekawić jest dla mnie podczłowiekiem i nigdy bym sie z nim nie związała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówienie non stop o metalu i zakładanie tematów na kafe o nim to rzeczywiście ambitne pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A tak na serio Twoje rozmowy polegają tylko na sprawozdaniach z książek i opowiadaniu czym się interesujesz" Ze znajomymi często rozmawiam o książkach(nie wiem o jakich sprawozdaniach mówisz, to dyskusje, a nie sprawozdania) i nie opowiadam czym sie interesuje tylko dyskutuje na różne tematy, wymieniam sie różnymi spostrzeżeniami. Nie wyobrażam sobie dyskutować tylko i wyłącznie o życiu i znajomych. :) A przemyślenia osoby, która nie ma wiedzy, są zwykle trywialne i głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mówienie non stop o metalu i zakładanie tematów na kafe o nim to rzeczywiście ambitne pasje." moje zainteresowania to sztuka ze szczególnym wskazaniem na muzykę metalową, która jest moim największym hobby, oprócz tego filozofia, historia, rysuje, pisze wiersze. Jestem w duszy neopoganką, inspirują mnie wierzenia naszych przodków. Dużo gram w gry komputerowe. Gram na gitarze. Czytam ksiązki, średnio jedną na miesiąc, głównie historyczne, ale też różne powieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam osoby, które myślą, że skoro czytają książki to są takie mądre, ambitne, wspaniałe i o tyleeee lepsze niż te głupie ćwoki, które nie czytają! :D Gratulujemy, musisz być pasjonującą osobą, bo przecież czytasz! A nawet, uwaga uwaga, masz własne spostrzeżenia (które z pewnością nie są trywialne!). Cały temat zalatuj***ardzo mocnym usiłowaniem dowartościowania się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość000
Gadają o tym co robili jak się nie widzieli np. będąc w pracy, plotkują o wspólnych znajomych/rodzinie albo gadają o przyziemnych sprawach typu: co na obiad. Ewentualnie jedno gada o swoich "zainteresowaniach", np. laska nawija o kosmetykach czy ciuchach, a chłop dla świętego spokoju udaje, że słucha. Tak to sobie wyobrażam. Osobiście nigdy w typowym oficjalnym związku nie byłam i chyba się do tego nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci o czym ,bo jak rano jeżdzę autobusem to słyszę ;) głównie sa rozmowy na temat ... tego kto z kim i dlaczego, że Basia rzuciła Zenka, bo Zenek ją zdradzał z Mariolką ewentualnie rozmowa komu "wpieprzył" na imprezie i oczywiście szczycenie się tym ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o najnowszych notowaniach parowek w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, patrzcie co za kretynka. Niby zadaje pytanie o czym mówią mało inteligentni (bo przecież ona jest tak bardzo mądra, że te tępaki to niemal jak marsjanie, inny świat) a w każdej odpowiedzi opowiada co to ona ciekawego nie robi i że w głębi duszy jest neopoganką :D no przecież umrę ze śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzyka metalowa "sztuką"? hahahaha! :D w takim razie wolę nie wiedzieć co masz na myśli pisząc "filozofia" czy "historia" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt inteligenty jestem, żeby rozmawiać z kimś na poziomie deski klozetowej. Żegnam i już do tych zalatujacych głupotą tematów nie wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają o tym co by było gdyby, zakąszając chipsem... Najczęściej dochowują się potomstwa i do 18 roku ich życia jakoś się kula, potem patrzą na siebie jak na obce osoby a następnie wchodzą na kafe się żalić. Taki skrót myślowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:16 Kaśka ma więcej tematów typu: Małointeligentni ludzie robią to, a to. Nieinteligentni nie robią tego i tego. W każdym z tych tematów jest usiłowanie udowodnienia tego jaka to autorka jest wysokiej inteligencji. Do Kaśki. Ja ci nie odpowiem, bo nie wiem o czym rozmawiają takie pary, które nie czytają książek i nie mają zainteresowań. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"muzyka metalowa "sztuką"? hahahaha" To ze sie nie znasz na muzyce metalowej, to nie oznacza, że możesz sie kompromitować pisząc że nie jest sztuką. Jakie konkretnie płyty przesłuchałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, myślałam, że to pojedyncza próba udowodnienia, że jest fajna (rzadko bywam na kafe) ale skoro to trwa już długi czas to jest to naprawdę przykre :( próbowanie udowodnienia swojej inteligencji zawsze jest smutne, a jeszcze na kafe... Już nie będę więcej złośliwa, autorka ma pewnie już i tak dość nędzne życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich polskich pisarzy i poetów lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpię żeby kogoś to interesowało bo mnie też rzadko interesuje hobby kafeterian ( o ile je mają ) ale ja np kocham Moonspella, Kata, Illusion, uwielbiam słuchać wypowiedzi Marcina Różala Różalskiego itd...co nie przeszkodziło mi iść dalej , moje horyzonty są otwarte ... nie zamykam się na nic dlaczego zamiast porozmawiać pytacie o provo albo wyśmiewacie? Dlaczego szufladkujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man
myślę że skomplikowana dała w miarę dobrą odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Matko, myślałam, że to pojedyncza próba udowodnienia, że jest fajna (rzadko bywam na kafe) ale skoro to trwa już długi czas to jest to naprawdę przykre smutas.gif próbowanie udowodnienia swojej inteligencji zawsze jest smutne, a jeszcze na kafe... Już nie będę więcej złośliwa, autorka ma pewnie już i tak dość nędzne życie smutas.gif xxxx Nie, nie. To właściwie standard. Co ciekawe, za każdym razem złapię ją na jej nieinteligencji he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakich polskich pisarzy i poetów lubisz?" Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie - postawiłaś idiotyczną teze że muzyka metalowa to nie sztuka, zapewne nigdy nie przesłuchując żadnej płyty, a o muzyce tej mając infantylne wyobrażenie. To nie świadczy dobrze o twojej inteligencji. A co do pisarzy - Sapkowski, Lem, Dukaj, Sienkiewicz Z poetów - Miron Białoszewski, stachura, wojaczek, tez sporo z tych omawianych w szkole na lekcjach polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym co kupić w markecie. I o innych. Plotkują - kto co ostatnio kupił, jakie gadżety, jaki samochód, co zrobił, ile wypił na imprezie, kto kogo zarwał, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa Kaśka, poeci... Ale Kostrzewskiego interpretować nie umiesz:) Do tej co pisze, że metal nie jest sztuką. To twoje subiektywne zdanie. Właściwie każda muzyka jest sztuką, a jak jest odbierana konkretnie przez ciebie, to już twoja indywidualna sprawa. Dokładnie tak jak malarstwo, rzeźbiarstwo itd. Są tacy, którzy w namalowanym na odpierdziel kwadracie doszukują się głębi, przekazu autora i inspiracji jakimi się autor kierował. I to jest dla nich sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×