Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Najlepsze kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Polecane posty

Gość gość
Moje ulubione marki to environ i sesderma. Najlepsze rezultaty w strukturze skóry dają witamina A i C. Z sesdermy lubię bardzo maskę z witaminą C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu używam IDEAL PURE regulujący sebum krem na dzień , idealnie sprawdza się pod makijaż. Ciężko mi o dobry krem bo zawsze miałam sytuacje, że skóra się wyświecała po chwili.. A teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Skóra oddycha a jednocześnie makijaż trzyma się długo. Pzesyłam link do stronki gdzie zamawiam krem, bo jest warty uwagi :) https://www.chantarelle.pl/e-sklep/pielegnacja-domowa/ideal-pure/ideal-pure-krem-na-dzien-spf20-uva-uvb-regulujacy-sebum-detail Mam nadzieję, że komuś pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann - chyba jedyne znane mi połączenie jakości i normalnej ceny. Mamy przetestowanych kilka kosmetyków, wszystko fajnie się sprawdzają, szczególnie mydło, z którego zresztą korzystają wszyscy domownicy. A faktycznie zazwyczaj kosmetyki naturalne mają stawki z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z kosmetyków Hildegard Braukmann i powinno być w porządku. Podstawowa pielęgnacja, pilnowanie normalności, to robi swoje. Sama wiem doskonale, ile poświęciłam na zapewnienie sobie tej normalności. Tylko że dla efektu trzeba nad cerą pracować naprawdę systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w okolicach Sosnowca i poszukujecie kosmetyków pielęgnujących i odmładzających to zajrzyjcie na stronę https://www.salonksymena.pl/sklep Jest to salon kosmetyczny, który prowadzi własny sklep z kosmetykami. Mają ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu moim numerem jeden jest maska z peelingiem juicy jelly od Bielendy z kiwi i kaktusem. Bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagoB
Najlepszy kosmetyk chyba zależy od rodzaju cery i wieku. W moim przypadku 50+ z cerą suchą problematyczną bardzo dobrze sprawdza się zestaw kremów na dzień i na noc na wosku pszczelim dedykowany do cery suchej Propolia. W składzie jest tam też eliksir młodości - czyli mleczko pszczele https://beeyes.pl/pa_skladniki/mleczko-pszczele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera34

Moim numerem jeden jest Vitamin C krem do twarzy anti-age od Starej Mydlarni, po prostu bezkonkurencyjny. Wyciąg z witaminy C mega rozjaśnia cerę i likwiduje przebarwienia czyli dla osób takich jak ja po walce z trądzikiem jest po prostu idealny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka8

Polecam te od starej mydlarni, dla mnie są bezkonkurencyjne. Po prostu najlepsze
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam kosmetyki ze sklepu hedoni.pl kupuję od roku i jestem zakochana, same profesjonalne perełki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Mi moja kosmetyczka poleciła ostatnio, żeby spróbowała zmienić trochę kosmetyki do demakijażu bo uważa, że one były główną przyczyną moich problemów z cerą. Teraz mam płyn miceralny 3w1 od Bielendy z green tea i jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszym kosmetykiem do twarzy są wszelkiego rodzaju kremy, czy to pod oczy, czy przeciwzmarszczkowe, czy zwykłe nawilżające. Jeżeli chodzi o markę, z mojej strony polecam gorąco kremy od Pat&Rub, serio robią robote, nawilżają, działają kojąco, pięknie pachną, odmładzają skóre na twarzy oraz są w 100% naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Serum hada labo. Naturalne, nie ma zapachu, łatwo dostępne i dobre dla wrażliwej skóry. Wszystko, czego potrzebuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

O twarz powinno się dbać w każdym wieku. No ale wiadomo że im jesteśmy starsze to ta pielęgnacja powinna być bardziej dokładna i profesjonalna. Czasem wizyta u kosmetyczki, jakiś zabieg czy bardziej profesjonalny krem. No bo i problemy mogą się pojawiać dużo poważniejsze. Ja mimo że mam małe, znikome cienie pod oczami to i tak zakupiłam sobie krem Remescar i go stosuję, trzeba działać już na samym początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

A moje ulubione kosmetyki to kosmetyki firmy Farmasi. W pełni naturalne. Firma posiada również w ofercie ekologiczną chemię gospodarczą. Wystarczy zarejestrować sie http://tiny.pl/tgc1g, a otrzymasz 23% stałego rabatu na wszystko.Do tego co tydzień mają nowe ciekawe promocje. Do zamówień dołączone są próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Dla mnie najlepsze są te z naturalnych składników, nietestowane na zwierzętach. Używam krem wybielający i redukujący przebarwienia z marki Calluna Medica od dwóch miesięcy i widzę poprawę na twarzy. Już nie mam tak dużo naczynek i śladów potrądzikowych, krem świetnie to wybielił, aż byłam w szoku. Do tego raz w tygodniu używam maseczkę w płachcie również z tej samej serii i skóra po niej jest gładziutka jak pupcia niemowlaka 😛 Warto wypróbować, zaufajcie mi 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Trudno tak wskazać jeden, ale jakbym musiała to chyba najlepszym dla mnie jest plyn miceralny od Bielendy z serii fresh juice z Limonką. Świetnie oczyszcza twarz a przy tym dobrze nawilża i odżywia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

W ezebrze mózna kupić rewelacyjne podkłady na każdą cerę, jesli macie problemy z wyborem, zawsze warto zadzwonić bądź napisać do konsultantów z ezebry, wspaniała drogeria :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja w sumie przerzuciłam się na picie wody, krem nawilżający na dzień i kolagen do picia DH. Nic więcej mi nie potrzeba i widzę jak skóra jest mi wdzięczna za minimalizm 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Ja korzystam z kremów nawilżających i serum z kwasem hialuronowym od Hada Labo Tokyo zgarnione na promce z ich strony i są świetne. Cera mi się bardzo poprawiła po 2 tygodniach i nie wiem skąd podobny efekt mógłbym uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po tym kremie, regularnym stosowaniu e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159 poprawiła mi się skóra pod oczami. Chodzi mi głównie o delikatne zagęszczenie. Jak masz mocno widoczną dolinę łez to polecam ten krem. Pomoże na 100% i to nie tylko moja opinia ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierka

Mam wrażliwą skórę, kupuje kosmetyki tylko w aptece na doz.pl zazwyczaj marki Enilome, łagodzą podrażnienia na mojej buzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

A w jakim czasie jest w doz przesylka? Jak mam stać w kolejce w stacjonarnej aptece to mnie ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula
Dnia 28.01.2019 o 21:24, Gość Monia napisał:

Serum hada labo. Naturalne, nie ma zapachu, łatwo dostępne i dobre dla wrażliwej skóry. Wszystko, czego potrzebuję!

Hada Labo Tokyo? Świetna firma korzystałam z serii white. Japonki to faktycznie mają świetną cerę, a ja sama blada jestem więc nie mogłam lepiej trafić. Polecam wam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam żeli lawendowych do mycia twarzy i jeszcze hydrolatów naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poszukaj sobie kosmetyków na www.beesthetic.pl Pakują również prezentowo więc jak chcesz coś na prezent to również można sobie tam zamówić. Specjalizują się w kosmetykach do twarzy: krem, serum, peeling.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też lubię hydrolaty zamiast toników chemicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

ja używam od 3 miesięcy praparatów Biochem , nie maja super opakowań, wygladaja jak z apteki, kupiłam w sklepie internetowym, można znależć w internecie w kilku miejscach , dla mnie najlepsze jest skoncentrowane serum pod oczy cyclopeptyd ,bo pozbyłam się zmarszczek pod oczami , i placenta roślinna bo twarz mi się poprawiła mocno. nie sa tanie , ale jak na razie mam jeszcze pół opakowania pod oczy i tak samo to na twarz . Trzeba szukać serum Cyclopeptyd  Arwin i Serum Golden Placenta Arwin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Bobrowska

Ja do pielęgnacji twarzy od pewnego czasu stosuję Skinboosters od Restylane, czyli zastrzyki z kwasu hialuronowego. Głównie w okolice ust. Efekt jest bardzo obiecujący, skóra staje się bardziej elastyczna, nawilżona i młodsza. Efekt jest moim zdaniem dużo lepszy niż jakiekolwiek kremy, które kiedykolwiek stosowałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iokk

Kiedyś dostałam w prezencie od przyjaciółki na imieniny serum antyoksedacyjne ze sklepu www.noyau.pl. I mogę powiedzieć, żę to bardzo ciekawa propozycja, produkty mają bardzo dobrą wydajność, jak zapewniają na opakowaniu są w pełni naturalne więc wydaje mi się, że może być to sensowna propozycja dla Ciebie jak masz różne problemy skórne. Możesz sobie zajrzeć co tam mają w ofercie dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×