Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SMIEJA SIE ZE MNIE nabiaaja bo mam problemy ze skora,tradzik mocny :(

Polecane posty

Gość gość
A ci ludzie tacy idelani,piekni ? skoro kogos wysmiewaja nabijaja sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelno durnych glupi ludzi,nie rozumiejacych nic z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zycie ich jeszcze rozliczy,wtedy zrozumieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wcześniej pisał o kwasie migdałowym. W mojej rodzinie jednej młodej osobie po dwóch albo trzech sesjach z tym kwasem, który działa oczyszczająco i wysuszająco zniknął meczący przez 4 lata trądzik. Te sesje kosztowały ok. 90 zł jedna, jakieś 5 lat temu. Nie wiem, ile dzisiaj byś zapłaciła, ale moim zdaniem warto spróbować. Może rodzinka na prezent urodzinowy zafunduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kwas migdalowy bardzo moze pomoc ,ale nie zmrszczkom ktorych nie da sie zlikwidowac !!! tylko na tradzik niedoskonalosci skory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze to sa zmarszczki ,bo niedoskonalosci ,tradzik ,bliznny jak dobierze sie odpoiwednia pielegnacje pelingi ,to mozna to zlikwidowac,a ZMARSZCZEK nic nie zlikwiduje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy z was bedzie mial zmarszczki to naturalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
hej , ja kupiłam nastoletniemu synowi płyn Afronis w aptece i na prawde pomaga ,koszt nieduzy ,coś koło 11 zł , zdecydowanie polecam ,bo efekty już po 2-3 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
przedtem kupowałam mu te całe serie garnier czysta skóra , kupe kasy na to szło i nic ,kupa ! pryszcze nadal były ,dopiero ten afronis mu pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pelno glupich ludzi ktorzy wsmiewaja kompromituja innych ,najzabawniejsze ze oni uwazaja sie za inteligentow ,co niektorzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mialam w szkole dziewczyne z ktorej sie smiali wysmiewali bo tradzik miala mocny,ale tak naprawde byla fajna ladna dziewczyna,mam nadzieje ze teraz jest szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sie smiali,wysmiewali z czyjjejs choroby,nieszczescia to w drugim zyciu poczuja ,jak to jest na miejscu tej osoby wysmiewanej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioci wysmiewaja,nabijaja sie.... czlowiek naprawde inteligentny,madry nigdy tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem ludzie potrafia byc podli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka zachorowała na trądzik w wieku 14 lat u dermatologa leczyłam ją 2 lata z okresowymi poprawami i nawrotami. Po 2 latach zniemilam tor leczenia i sama zrobiłam jej badania na wszystko z krwi. Czyli tarczyca. Hormony m.in testosteron ,androstendion. Krzywą cukrową i krzywą insuliny.czyli badanie na czczo i po obciazeniu glukoza 75 g po godzinie i po dwóch. Okazalo się ze córka ma za wielkie wyrzuty insuliny po posiłkach to powodowało ze miała baaaardzo wysoki androstendion a on powodowal tradzik Dziecko zaprowadzilam fo dobrego endokrynologa. Po pol roku leczenia trądzik opanowany i tak jest do dzisiaj. Pani dermatolog pozwolilam jedynie po tym czasie zająć się likwidacja blizn po trądzik owych czyli mikro plus kwas migdałowy. Bo tym moim zdaniem umie się zająć. Dziewczyny szukajcie przyczyny choroby same bo dermatolog was raczej nie wyleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto nie mial ciezkiego prawdziwego tradziku ,ten nie zrozumie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie wcale nie sa tacy mili dobrzy,jak to sie probuje wmowic,wiekzsosc to chamy ,cwaniacy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawi ci co wysmiewaja ,czy sa tacy idelani,piekni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mialam ciezki tradzik,nic niepomagalo ,az w koncu dobraalam odpowiednia pilegnacje + pelingi do skory + wieleee cierpliwosci i jak skora byla bardzoo problematyczna niedoskonalosci blizny itp to teraz skora prawie jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tradzik potrafi zniszczyc psychicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobierz odpowiedni piling+ peilegnacje + wieleeeee cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co sie smieja ,nabijaj z czyjegos nieszczescia niech nie beda tacy pewni,zycie ich rozlliczy i za to... :) Wszystko wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serduszko to pierwszy ojaw syvilizmu vadz na fye kutura upszec nesfmego ,lijena nieobbnieo niieo zony sie boje rany, kto was robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pilingi pomoga !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna smiac sie z czyjegos nieszczescia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×