Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam bekę z facetów po 30 roku życia którzy podrywają

Polecane posty

Gość gość
Darker :classic_cool: Ty szofinisto Ty przez wielka litere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze niejena malolata cieszy sie gdy zainteresuje sie nia starszy gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszy starszy niż walący piwskiem rówieśnik wyrażający opinie monosylabami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alęż proszę :) Darkerze :classic_cool: Starsi też niestety smierdza piwskiem i maja ubogi zasob słow ale to chyba idzie w parze, wiec nie ma sie o co klocic teraz nie ma facetow do spania i przytulania. wszystko ogranicza sie do szybkiego nr i jednoczesnego zaspokojenia suchosci w gardle :O a fe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz, jak bylem w tym wieku to tez interesowaly mnie imprezy,ćpanko i wóda. To czas imprezowania. Takie mlode sie kleja bo mysla,ze jestes doswiadczony, nauczysz je czegos,pokazesz cos czego mlody nie pokaze. Imponuje im taki starszy facet. Z kolei Ci sie nimi bawia a to najczesciej zwykle mlode naiwniary. Ktore tez jeszcze madroscia nie grzesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz nie ma facetow do spania i przytulania." Ja taki byłem. Spałem i przytulałem. Jako bonus dostałem awans do friendzone. To jak awans w pracy tylko zamiast nowego biura przenoszą cię do piwnicy, ciągle zapominają przelewać wypłatę na konto i proszą abyś w wolnym czasie zrobił coś ze szczurami wokół. Bo jak to tak?! Ty?! Moja męska przyjaciółka masz uczucia do mnie?! Jak możesz! Tzn. wiedziałam o tym ale myślałam, że zawiązałeś sobie kutasa na supełek i tak to będzie się toczyć! Wy wszyscy faceci chcecie tylko jednego! Co ciekawe, ci co chcą tylko jednego - dostają to. Co to za przyjaźń gdy panna kontaktuje się ze mną tylko gdy jej w związku nie wychodzi, muszę słuchać o jej ex i obecnych a to boli. Organizowane są różnego rodzaju zjazdy na które nie jestem zapraszany ale powinienem skomentować zdjęcia z ów imprez na twarzoksiążce. Gdy natomiast ja sam wyciągam do niej dłoń to na koniec słyszę, że zawracałem dupę głupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako 20 latek widzę, że 20 latki lecą na facetów ok 30 i po 30. A śmieszna to jest autorka a raczej zazdrosna bo jej czas minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki byłem. Spałem i przytulałem. v znaczy teraz tez tylko zaliczasz i zycie toczy sie dalej? nie wiem nawet ile masz, wiec jesli jestes po 30 to uzywaj bo po 40 to juz emerytura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ja mam 31 lat i nie podrywam 22latek dlatego zyby byc fajnym tylko dlatego ze one sa fajne jedrne mlode fikuskie gibkie energiczne bez tych wszystkich trosk i zmartwien ktore towarzysza w pozniejszym wieku sa po prostu spontaniczne i szalone nie to colaski kolo 30 myslace juz tylko logicznie o dziecku.i rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy tez mozna. Kazdy sam podejmuje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fikuskie gibkie energiczne v to nie tylko przywilej mlodych doopek tak samo jak spontanicznosc wiec nie piepsssz glupot 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stwierdzilem tylko fakty 30 lat u kobiety to juz etap konkretnych zmarszczek jak wiadomo facetom zmarszczki sluza wam juz nie koniecznie dlatego nue dziw sie ze mlode maja wziecie jeszcze jak przed ciaza to juz w ogole perfect body bo wiadomo ze po to rozne dziwne rzeczy moga sie z cialem dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znaczy teraz tez tylko zaliczasz i zycie toczy sie dalej?" Możesz nie uwierzyć ale... dziewczyny też lubią seks. Bardziej niż my. O wiele bardziej. I jak nie będą się chwalić głupim, paszczurowatym koleżankom to nigdy nie usłyszą, ze są łatwe i że zostały zaliczone. Mam 30 lat. "po 40 to juz emerytura" Na Filipinach. "to nie tylko przywilej mlodych doopek" Racja. Starszych też tylko często nie mają z kim dzieciaka zostawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mem bekę z rówieśnic, które za młodu mnie nie chciały bo wolały starszych a teraz marudzą bo ich nie chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One myślą, że jak narobią papierków na uczelniach i zostają do późna w robocie bo jest prodżekt z dedlajnem na jesterdej to ich atrakcyjność wzrasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać jakiejś 30stce się nie podoba że faceci w tym wieku mają szansę na dużo młodsze... wiem po sobie ostatnio mnie podrywała ładna 22 latka w sumie wyszło że spędziłem z nią noc na dyskotece gdyby nie to że kogoś mam to pewnie by coś z tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To swoja droga. Tak niestety bywa,ze gdy mialy 20-24 lata wolaly starszych, ktorzy z Nimi po 2-3 latach zerwali. W tym czasie rowiesnicy czy zblizeni wiekiem sie pozenili a te maja problem by kogos znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 wiąże się z 30-35 latkiem a za 10 lat ma pretensje, że jej rówieśnik związał się z młodszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat u kobiety to juz etap konkretnych zmarszczek jak wiadomo Chyba u twojej starej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez wierzę :) sama tez lubie pobaraszkowac w łóżku, tylko wlasnie juz jestem tak jakby na emeruturze to rozumiesz, spontan nie wypada, gibkosc nie ta a i do figlowania tez kogos potrzeba dorzucic nalezy, ze sie jest pasztetem i co mi doradzisz? wiem...zastepczy, bezuczuciowy sprzet wspomaganay bateriami :classic_cool: dlatego mowie dobranoc i migruje stąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowiac juz o tym ze to naturalne ze kobiety sa w zwiazkach mlodsze minimalna roznica dla mnie to 6lat dobrze to 8 ja mam 31 jak na rowiesniczki nawet nie spokrze od 28 w zwyz to juz coraz mniej sie nadaje do rodzenia to sa fakty i faceci na tozwracaja uwage moj dziadek mial mlodsza zone od siebie o 15lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat robiący za wysypisko śmieci. Głąby obgadują i obrażają innych ludzi, a przyjdzie czas i na was, kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadkowi wypada miec mlodsza o 15 lat kobiete w druga strone to juz nie smaczne i wrecz naganne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×