Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatinka15

Programy i seriale dla nastolatków

Polecane posty

Gość tatinka15

Co oglądacie w TV? Jakie fajne programy czy seriale są dla nas - nastolatków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to po komunie tak sie porobilo ze nikt samodzielnie myslec nie potrafi bo to bylprogram jacek i agatka go 555 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Milena
Obczaj sobie nowy serial Szkoła na TVNie. Jeszcze rok temu powiedziałabym, że to naciągane historie, ale w moim nowym liceum nie takie rzeczy się dzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatinka15
Milena a co to za serial? O której leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marelina14
Tatinka to serial na TVN o 15 leci. Fajne jest to, że pokazują bardzo realistycznie sytuacje które dzieją się w niejednej szkole. Ja oglądam prawie od początku i teraz to jest moja obowiązkowa pozycja w tv po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladam ten serial bo akurat wracam po skzole do domu i leci w tv, jak dla mnie bardzo realny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Wiadomo to serial - jakaś akcja dziać się musi, więc to wszystko jest nieco podkręcone. Mi tam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona43
A jakieś powtórki są ? Ja wracam dopiero o 18-tej . Sporo o nim słyszałam , chciałabym wyrobić sobie własne zdanie na temat tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toni67
Życiowy serial. My też mamy prawo do rozterek , niepewności , po drodze zdarza się nam głupota . Jest to nasz sposób na zwrócenie uwagi dorosłych na nasze problemy. Według mnie ten serial właśnie to pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sama zamierzam obejrzeć serial Wrogie Niebo , myslicie że mój 13 letni syn również może dołączyć do wspólnego oglądania czy potraktowałyście ten serial raczej jako dobra rozrywka ale dla dorosłych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzima
Ostatnio mam wenę na szkołę. Serial na TVN-nie. początek zapowiadał się nudnawy, ale z każdym odcinkiem rozkręcał się . Teraz tak do niego przyzwyczaiłam się , że trudno będzie po zakończeniu emisji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Aniela, ja oglądam ten serial z moim młodszym rodzeństwem (15 i 12 lat) i razem się dobrze bawimy. Także śmiało z synem możesz obejrzeć. Jest śmieszno i straszno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polarisenon
Ja też oglądam Wrogie Niebo! :) absolutnie łatwo się wkręcić :D Moje młodsze rodzeństwo wierzy absolutnie we wszystko co zobaczy, więc z nimi raczej serialu nie oglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pół godzinki kolejny odcinek. U mnie już popcorn się praży, a u was?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja namiętnie oglądam szkołę i żeby nie było trochę ambitniej czas honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×