Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lappa

Konto premium dla firmy

Polecane posty

Witam szanownych forumowiczów. Od 10 lat mam konto firmowe w PKO BP. Średnio jestem zadowolony ponieważ nie należy ono do najtańszych - szczególnie jeśli chodzi o prowizję za przelew 1,30 zł. Przy 150-200 przelewach miesięcznie robi się z tego niemała kwota. Zdecydowałem się więc na zmianę banku i tu moja prośna - czy mógłby mi ktoś doradzić jaki bank wybrać? Roczne wpływy na konto to ponad 1,5 mln zł. Co ważne - aktualnie mam kredyt w koncie firmowym na kwotę 100 tyś zł i zależy mi aby w nowym banku też taką kwotę ( albo większą ) otrzymać. Dobrze by było gdyby bank nie pobierał prowizji od niewykorzystanej kwoty kredytu ( PKO się płaci czy się z niego korzysta czy nie ) i gdyby nie było trzeba co roku od nowa ubiegać się o przedłużenie tego kredytu. Na stronie mbanku widziałem ciekawe konto premium, chodzi mi dokładnie o to konto http://www.mbank.pl/firmy/konta-firmowe/mbiznes-konto-premium/ zastanawiam się, jakie wymogi należy spełnić, żeby móc się ubiegać o takie konto, bo rozumiem, że nie jest ono dedykowane, dla każdego zainteresowanego. Poza tym, jak wygląda tutaj otwarcie limitu w koncie, albo najlepiej odnawialnego kredytu obrotowego lub rewolwingu, czy jest to możliwe od razu, czy też dopiero po określonym czasie od założenia konta. z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×