Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobiety ile macie perfum?

Polecane posty

Gość gość

Ile macie perfum? czy kupujecie następne dopiero jak skończą wam się poprzednie czy jak wam się spodoba jakiś zapach to kupujecie? I nie chodzi mi tu o licytacje że ja mam perfumy za 20 zł a ja za 200 i jestem lepsza. Chodzi mi o ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 4 buteleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 rodzaje perfum każde na inna okazje i u mnie nie chodziło o cenę tylko o jakość i utrzymywanie sie ich :) wcześniej je kolejcjonowalam co chwile nowe ale pare razy zgubiłam gdzieś na balecie butle za 400zl i przestałam brać i kupować coraz to nowsze szkoda kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak lubisz mieć kilka rodzaji można w necie kupić próbki takie długie cienkie flakoniki i one są nie drogie a orginalnych perfum i do tego bardzo dlugo sie. Utrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje jak mi jakis zapach "wpadnie w nos" :) obecnie mam chyba 4 buteleczki, ale w jednej zostalo tylko kilka kropli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIMIMOTKA
Zawsze mam 3 flakony: jedne słodkie na wieczór i specjalne okazje takie trochę ciężkie i dwa flakony trochę mniej słodkich na co dzień na zmianę Nigdy nie kupuje perfum teść i mąż wiedza jakie lubię mam 12 ulubionych pozycji więc na urodziny i gwiazdkę zawsze coś mi wpadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi teściowa jak kupiła perfumy to masakra nigdy więcej heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dużo- chyba z 15 flakoników - a wszystko dlatego że natrafiłam kiedyś na taki cudowny sklep, gdzie perfumy z wyższej półki są po prostu bardzo tanie i tak obkupiłam się na ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z 4 rodzaje. Ale praktycznie nie uzywam. Stawiam na higiene osobista i czyste ubranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za wiele perfum nie dam :) Ot,dwa flakoniki. Ale za to uwielbiam mgiełki i ich mam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwa flakony a dlaczego pytasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko 1 od lat te same L'air tu temps -Niny Ricci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 buteleczki . Cena od 70- 100 zł . kupuje jak mi się zapach spodoba . Jest wiele ładnych ale zapach musi mieć to coś .... jak facet :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj mam na stanie butelki ( jedne lekkie drugie troche mocniejsze)... chyba ze dostane nowe zamim mi sie poprzednie skoncza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 3 flakoniki aktualnie,wszystkie chyba z droższych, ok 350/400 za szt.(allure for her , lanvin merry me i ostatnio fragnard czy jakos tak(takie prosto z paryża przywiezione z tej slawnej perfumerii) najsmieszniejsze że mimo że mam męża to wszystkie dostałam od taty:) zna się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* mam na stanie 2 butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam dwa flakoniki, jak większość ;) Jedne na wielkie wyjścia, drugie na co dzień. Z czego jeden kosztował mnie całe 35 zł, ale pachnie jak milion dolarów, zamiennik z Paris Avenue - polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dezodorant w szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo dużo, bo ciągle od kogoś je dostaję i o dziwo - przeważnie wszyscy trafiają w mój gust :D Myślę, że z 6-8 flakonów by się uzbierało. Mam swoje 2 ulubione zapachy (cięższe, raczej na wieczór), reszta to sportowe, lekkie, bardzo delikatne perfumy na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, przepraszam -mam właśnie flakon Yves Rocher Voile D'ambre , 50ml, kompletnie nie mój zapach (ciężki, korzenny, bardzo mocny). Może któraś chce, odsprzedam za pięć dych (kosztują niecałe 180) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20sztuk. Z allegro z avonu.a takze rossman.sabatini arden adidas perceive black dress rare gold itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 albo 8 - ale nie perfumy a wody toaletowe albo perfumowane. Klasyczne zapachy Gaultiera, Kenzo, Chanel, Bulgari, Givenchy, Guerlain itp. Używam w zależności od okazji i nastroju ale jeden flakonik starcza mi na bardzo długo, również dlatego, że używam ich naprzemiennie. (a niektóre to zapachy wieczorowe, zbyt ciężkie na używanie w ciągu dnia). Kupuję, gdy spodoba mi się nowy zapach albo gdy skończy mi się ten, którego często używam - a niektórym zapachom jestem wierna od wielu lat :) W każdym razie niezbyt często kupuję (ostatnio rok temu) ale od dobrych zapachów jestem uzależniona już od czasów liceum - na pierwszy flakonik odkładałam kasę z pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam20sztuk.ale najtansze to biedronkowe za 14zl a najdrozsze to arden za 90.srednio alegro za 28zl.perceive...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo, z 8-10 butelek. Na gwiazdke zawsze dostaje jakies (niekoniecznie trafione), pare kupilam sama na bezclowce bo mi sie spodobaly no i oczywiscie musze miec moj ukochamy zapach 5th avenue. Juz nawet nie wacham niczego nowego bo chce najpierw skonczyc te co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7-8 lubie je zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowka
ja tylko jedne odkad natrafilam na zielone chanel chance (czyli od jakichs 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cococo
Ja tez odkad trafilam na swoj zapach to tylko jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×