Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kurwa, boje sie, po co oglądałam film dokumentalny o ufo w nocy!!!!

Polecane posty

Nie nie chodzi o to, że to żarty z metalu a z metalu nie wolno żartować, x a ja uważam, że z metalu nie wolno żartować, bo leżącego się nie kopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahhaha juz sam tytul mnie rozwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ludzie po 30 to tez dzieci? Przeciez wielokrotnie pisałam, jak dużo na koncertach jest osób po 30 :) że man of the moon w to nie wierzy nawet jak pokazuje mu zdjęcia z koncertów, to jeszcze zrozumiem, bo on cierpi na zespół przemądrzałego ułoma, ale myslałam, że ty jesteś inteligentna Broken :( Patrz, jakie "dzieci", to zdjęcia i link z tematu w którym kłociłam sie z Moonem : http://pokazywarka.pl/1mbpu3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek nie ma tu nic do rzeczy, właśnie młodzieży prędzej można wybaczyć błaznowania niż starszej osobie:( dzieci to i w piachu mogą się bawić i za wikinga przebierać. chociaż nawet dzieci nie wywyższają sie z powodu swojego błazeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Broken taka dorosła i nie-infantylna, z tą twoja bekową reakcją na utwór folkmetalowej Morhany "to nie jest metal, to są podrasowane wygibasy coś jak irlandzkie albo szkockiehop siup! lubię sobie do tego tańczyć." :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że brakuje argumentów.... baw się jak chcesz, przebieraj się za wikinga lub.... bociana, ale uważasz za słuszne się tym chwalić. "hej, jutro idę na spotkanie, nie będę śmieszna, bo każdy tam będzie ubrany jak bocian,. będziemy łowić żaby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ty tu najbardziej błaznujesz na forum. I z tego, co piszesz o sobie(25 letnia kobieta, z patologicznej rodziny, która nigdy nie pracowała, i nigdy nie była w związku), biorąc pod uwage twoje pytania na forum wzięte rodem z debat o naturze człowieka stoczonych między pacjentami w szpitalu psychiatrycznym, nie jesteś osobą, która może pouczać innych, żeby "nie błaznowali" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty, 53 letnia kobieta z trójką dzieci? mąż Ci się zachlał, stoczyłaś się, dzieci Cię olały, i tak nawalasz samotnie jakieś absurdy o przebieraniu się pani po 50ce na forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 letnia kobieta, z patologicznej rodziny, która nigdy nie pracowała, i nigdy nie była w związku - co sie nie zgadza w opisie twojej osoby,że tak dziwnie reagujesz? :) sama tak sie wielokrotnie opisywałaś tutaj, nic nie wymyśliłam :) Taki obraz wyłania sie z twoich tematów o twoim zyciu osobistym, którego opisami raczysz regularnie czytelników forum kafeteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 letnia kobieta, z patologicznej rodziny, która nigdy nie pracowała, i nigdy nie była w związku - co sie nie zgadza w opisie twojej osoby,że tak dziwnie reagujesz? usmiech.gif sama tak sie wielokrotnie opisywałaś tutaj, nic nie wymyśliłam usmiech.gif Taki obraz wyłania sie z twoich tematów o twoim zyciu osobistym, którego opisami raczysz regularnie czytelników forum kafeteria usmiech.gif x wiesz, mnie bardziej zniesmacza obraz krakowskiej burdel mamci odwalającej w halce harce w klubie "dla panów":O doprawdy nie wiem który epizod z Twojego życia jest bardziej godny żalu:( smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"patologiczna rodzina" też przekracza moje możliwości wyobrażenia, ale rozumiem, że u Ciebie było dużo przemocy, również tej seksualnej, od czego wydaje Ci się, że związek, czyli krztuszenie się spermą jest "nie błazeństwem" i wymyślasz sobie kto ma pracę a nie... typowe urojenia ofiary... losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, dlaczego dziwne, zrobiłam recenzję tego co o mnie napisałaś i to Twoje prostackie, plebsowe idealizowanie związku jako dowodu na normalność dotknęło i mnie. szoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkały się dwie kretynki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×