Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozczarowana pacjentka

Nazwiska chirurgów plastycznych, których nie polecacie. Dr Sankowski i dr Broma

Polecane posty

Gość gość
W Łodzi grasuje znachorka dr Ż... na ul. Piotrkowskiej. Celowo nie podaje pełnego nazwiska bo znachorka ta zakłada cenzure na internecie kasując i zagłuszając prawde. Wystrzegajcie sie jej. Znachorka obsiewa w sieci chwastem zadodolonych pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bromy nie znam ,a z sankowskim miałam przykre doświadczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk1: Może mózg Ci się w końcu rozrośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chorzy ludzie z zazdrości tylko wypisuja takie brednie na temat Tego czy innego Lekarza.Jeśli ktoś zna doktora to doskonale wie jaki jest.Konkurencja jest duża ale żeby w taki sposób oczerniać bez podstaw to okropne.Niech osoba która tak obsmarowuje pisząc te rzeczy pokaże twarz i powie prosto w oczy to wszystko. Zwyczajny tchórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Partacz sie odezwał! Mało klientów na zabieg? Kasy mniej - psy szczekają. Tchórzem to jesteś ty. Wylazłeś/aś z dziury jak partacz który sie chowa i nawet nie przedstawi, a wytyka że ktoś sie ukrywa. Może jesteś żukowską? Żeby ją szlak trafił za te to co mi zrobiła operacją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Sankowski operował mi Piersi z dr Greese wszczepili mi implanty Mentora podobno jedna z najlepszych firm która robi implanty i daje dożywotnią gwarancje. Piersi są piękne. Polecam doktora i Klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Nastepna pseudo reklama sankowskiego. Głupi wpis naganiaczki!! Tak samo robi żukowska, wypisuje sobie te kłamstwa żeby nakrecić kogoś na operacje do niej a to zwykły parta...... bez pojęcia do operacji plastycznych!! Żukowska usuwa negatywne opinie pacjentek żeby tego inni nie wiedzieli i szli o niej. To jest straszne jaką świnią trzeba być żęby zachwalać siebie samego na forach udają pacjentki!!! Odradzam żukowską łódź/białystok, omijac z daleka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tvn (Miasto kobiet)była osoba ,która miała nieudany zabieg powiększania piersi z poważnymi powikłaniami,mówiła,że operowała w renomowanej klinice u doktora Andrzeja S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał "Lekko zadarty nos od Bromy hm... to jednak się poprawił bo kiedyś nosy robił mocno zadarte takie a'la prosiak ja miałam trochę szczęścia że ten prosiak mi z czasem opadł.Co do Szczyta robił nos mojej koleżance jakaś masakra!!! Nos za mocno wyciął na grzbiecie ,końcówka kładzie się na wardze do tego jest lekko krzywy... Sama nie wiem co gorsze prosiak czy wyłupany grzbiet.... " Broma i Szczyt do jednego worka, cena ta sama i ogólnie ta sama półka. No może, Szczyt ciutkę lepszy jest. Bo jednak Szczyt robi przeszczepy, rekonstruuje nosy a Broma tego się nie tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigail222222
Ktoś napisał "Lekko zadarty nos od Bromy hm... to jednak się poprawił bo kiedyś nosy robił mocno zadarte takie a'la prosiak ja miałam trochę szczęścia że ten prosiak mi z czasem opadł.Co do Szczyta robił nos mojej koleżance jakaś masakra!!! Nos za mocno wyciął na grzbiecie ,końcówka kładzie się na wardze do tego jest lekko krzywy... Sama nie wiem co gorsze prosiak czy wyłupany grzbiet.... " Broma i Szczyt do jednego worka, cena ta sama i ogólnie ta sama półka. No może, Szczyt ciutkę lepszy jest. Bo jednak Szczyt robi przeszczepy, rekonstruuje nosy a Broma tego się nie tyka. Warto tez dodać że sa takie nosy, które nie wychodzą, zapadają się itp. Ogólnie Szczyta nosy są ładne, zdarzają się, a z tego co widziałam po Bromie to raczej nie, wszystkie zadarte, męskie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także nie można porównywać tych dwóch Panów, bo mimo wszystko Szczyt podejmuje się trudniejszych wyzwań jak rekonstrukcję. Zasadniczo nos jaki widziałaś Od Sz. mógłby być taki sam lub gorszy po korekcie u B. nie koniecznie lepszy. Z tego co wiem B. nie podejmuje się trudnych operacji nosów, uszu a Sz. tak. Nie spotkałam się z noskiem od Szczyta gdzie ktoś miałby trudności w oddychaniu, niestety od Bromy tak, nie wiem jak skończyły się te dwa przypadki ale miały te osoby problemy z oddychaniem i ponoć należało dokonać korekty w obrębie przegrody. Może subiektywne ale też może coś w tym być jednak. Bo jak ja słyszę kilka podobnych opinii i na dodatek widzę to, to mi się zapala czerwona lampka ostrzegawcza. A to co finalnie będzie, zależne jest od wielu czynników jak anatomia nosa ilość jego wcześniejszych urazów. Nosy wielokrotnie połamana są bardzo trudne w korektach, niektórzy rodzą się z brakiem czubka nosa, tej chrzęści, coś jak niedorozwój i wtedy zaczynają się problemy kiedy ów Dr taki nos otworzy. Bo wcześniej tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej S -to chodzi o Sankowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie A.Sankowski ma taki specyficzny styl nosów, zadarte i taki jakieś w sumie jak jego własny nos. A Broma widać tak się nauczył i mu ten styl pasuje skro takie nosy robi. Nie uważam Bromy za jakiegoś wybitnego lekarza, bez przesady nie jest partaczem ale nie jest też z wyboru jak dla mnie. Przecitny lekarz, nie on jeden tak umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sankowskiego -unikać jak ognia ,Moja rada,gdybym jej posłuchała teraz byłabym szczęśliwa a tak klapa.W necie pełno naganiaczek z jego kliniki więc dziewczyny uważajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam nos od Bromy i był strasznie zadarty, jak u świnki. Całe dziurki byłu w pozycji uniesionej. Cos okropnego, zdaje się że doktor ten nos poprawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc tym tokiem myslenia do tej listy nalezy też dopisać LEMBASA on po Bromie pracował z Sankowskim wiec styl ma ten sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam nosy lembasa i są 10000 razy ładniejsze niż Dr Bromy wg mnie. Co z tego, że ktoś pracował z Sankowksim? Pracował z nim też Łoń, Łyko i wielu innych i jakoś nikt z nich nie robi takich zadarciochów. Lembas robi bardzo ładne noski i podejmuje się bardzo trudnych przypadków z ponowny łamaniem kości itp. A Broma chyba raczej nie robi tego typu rzeczy, przynajmniej nic na ten temat nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Broma się ceni, chyba nawet do 15 tysięcy za nos, zanim pójdziecie na konsultację spytajcie go o cenę w mailu, bo tak wydacie tylko niepotrzebni2 kasiorkę 250 zł za konsultację plus chyba każda symulcja liczona osobno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe jakoś mi was nie żal głupie krowy :-) świnie z zadartym nosem gahaha dobrze wam tak, trzeba było kase dac na biedne dzieci, i tak umrzecie i nic po was nie zostanie pustostany i egoistki, a tak byście chociaż coś dobrego zrobiły w życiu. Ale co tam swinski nos wazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz ile kasy daje czy nie daje na pomoc innym? Wypiep...aj stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejcie takie komentarze, nie widzicie że ta osoba jest po prostu zazdrosna? zacznijmy od tego po co tutaj weszłaś/eś skoro nie jesteś za operacjami plastycznymi tylko za pomaganiem biednym dzieciom? skoro tak myślisz to czemu nie jesteś na stronie o pomaganiu biednym dzieciom? przyszłaś nas uświadamiać, nie sądzę. Żałosne są takie osoby które właśnie w ten sposób okazują swoją zazdrość. Pamiętaj nie życz nikomu co Tobie nie miłe, bo może w końcu i Ty będziesz miała na operację która potem wyjdzie z marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sankowski i jego drużyna rzeczywiście robi tragiczne nosy,szkoda,że w Polsce ktoś taki może zdobyć uprawnienia z chirurgii plastycznej,za granicą nie miałby szans na przetrwanie więc partaczy tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski i jego drużyna? Gresse i Ulatowski to ten zepół? Pogratulować Sankowskiemu, że wogóle ktoś z nim współpracuje a może po prostu Gresse i Ulatowski to dwaj partacze jak ich mentor Sankowski! ODRADZAM. Będę to powtarzać do końca moich dni. Zmarnowali mi ostatnie 2 lata życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dr Artura B. robilam wiele rzeczy (w przeciagu ok 3 lat). Wyszly mu dobrze jedynie uszy i ladnie robi usta zarowno kwasem hialurynowym jak i wlasnym tluszczem, rowno i bez grudek - do nich nie mam zastrzezen. Piersi tez ladne lecz nie o taki efekt mi chodzilo, nie poimformowal mnie na konsultacji ze wybrane przeze mnie wkladki nie dadza mi efektu jakiego oczekuje :( Twarz: pozostawiona pod okiem bula pooperacyjna i mimo zapewnien ze tak tego nie zostawimy, nie zrobil nic.. Brak zarysowanego konturu zuchwy, poprawy owalu twarzy, mimo ze taki efekt byl spodziewany. Powieki gorne, nie widze roznicy w "otwarciu oka", dodatkowo wciaz obecny problem "leniwego oka" :/ powieka dolna zle zszyta, przez co blizna dosc widoczna a dodatkowo w kaciku zbiera sie caly czas osad z kredek, cieni.. Ogolnie zaluje troche wykonanych zabiegow teraz szukam dobrego chirurga ktory poprawi spartaczony lifting twarzy i usunie ta bule spod oka bo do Dr Artura B. na poprawki nawet juz boje sie isc zeby nie pogorszyl sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×