Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dziewczyny co na wypadanie włosów? błagam pomóżcie

Polecane posty

12 godzin temu, midou.blaribi napisał:

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: wlosomaniaczkapl.wordpress.com znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły 🙂

To dlaczego tu nie podasz tego "specyfiku"? Potrzebujesz wiecej wejsc na bloga? Kiepska reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farbowanie na pewno niszczy włosy. Tak samo jak ich stylizacja na gorąco i używanie kosmetyków na bazie alkoholu. Jednak wypadanie włosów może być powodem niedoborów w organizmie, lub jakiejś choroby. Lepiej udać się na badania lub  do lekarza. Delpos z tego co czytam jest skuteczny i wiele osób go poleca. Więc myślę, że jeśli mamy taką możliwość można z niego skorzystać. Jednak trzeba badania mimo wszystko wykonać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj sama miałam duży problem z wypadaniem włosów, miałam ich oraz mniej i bardzo mnie to martwiło. Stosowałam wiele różnych preparatów, ale efektu nie było praktycznie żadnego. Na szczęście zapisałam się na mezoterapię skóry głowy do Olmedical i tutaj pani Anita Olek fachowo podchodzi do każdego swojego pacjenta .U mnie wykonała serię zabiegów mezoterapii skóry głowy (6 zabiegów co dwa tygodnie) Faktycznie problem z wypadaniem włosów mam już za sobą a włosy zaczęły roznąć zdecydowanie szybciej i są dużo gęstsze.Efekt Super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×