Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka aktywność dla grubaski z problemami?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem młodą osobą, która ma problemy z ciałem i wagą. Jestem pod okiem poradni metabolicznej. Moim problemem jest szybki wzrost wagi, który teraz jest w zastoju i od 2 miesięcy się nie zmieniła, a jest to 96 kg przy 176 cm wzrostu. Drugim moim dużym problemem są finanse. Nie mam pieniędzy na siłownie/fitness club. Nie mogę biegać z powodu bólu stóp, które towarzyszą mi na co dzień w dodatku jak próbuje biegać czuje dziwny ból w kościach w łydkach także problem mam z rękoma, nie mogę się nawet opierać, ponieważ moje nadgarstki maja wypalona kość z powodu wypadku i czuje ból przy każdym opieraniu się czy noszenie zakupów. Jaką aktywność byście mi zaproponowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spacery? Uwazam, ze poamagaja, ale to nie kwestia lpanowanego jednego spaceru dziennie tylko chodzenia niemal wszedzie piechota. Nie ma co prawda problemu z waga, ale byc moze i dlatego. Wszedzie od wielu lat chodze piechota. Nie mam samochodu. Staram sie unikac komunikacji miejsckie, no chyba, ze mam naprade daleko, powyzej 2 km i sie spiesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nordic Walking moze? w Internecie czesto kobiety szukaja towarzyszek do wspolnego spacerowania po parku ;) pływalnia tez odpada tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bieganiu powinnaś na ten moment zapomnieć ze względu na fakt, że mocno obciążyłoby to Twoje stawy. Lepszy pomysł to szybki marsz, rower, czy pływanie, ale podstawa to odpowiednia dieta i od tego powinnaś zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini21
To prawda - bieganie nie popłaca przy takiej wadze, bo tylko obciążysz sobie stawy. Polecam na początek jakieś spacery albo szybkie marsze. Jeżeli ćwiczenia to skonsultowane z trenerem lub fizjoterapeutą, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Rozumiem, ze basen moze być problemem, ale może rower - na takim miejskim można śmiało śmigać http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie-city/p,rower-retro-lux-3-damski-bezowo-brazowy-2014-romet,263198.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.....mam do sprzedania pas odchudzający Tiens.....wystawiłam go na aukcji Allegro. Kiedyś go używałam, obecnie już go nie potrzebuję. Na aukcjach nadal kosztuje ponad 300 zł. Sprzedam za 180 zł. z przesyłką. Można do mnie napisać aganiok41 @wp.pl lub tel .517807520 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniany Nordic walking byłby dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Byłem na kursie w http://www.nordwalk.pl/ i to bardzo rozwijający, a jednocześnie bezpieczny dla stawów sport. Także śmiało możesz go rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA też myślę że nordic walking. Tylko porządnie to rób, poczytaj sobie o tym, bo np nie wolno na betonie, to jeszcze bardziej ściera stawy. Ale np w lesie - rozwija wszystkie mięśnie. A co do diety polecam soki wyciskane, są bardzo zdrowe i pyszne, tu sobie moesz jeszcze więcej poczytać o zdrowym odchudzaniu http://terapiasokami.pl/odchudzaj-sie-jak-angelina-jolie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRECZ ZE SPAMEM FREE-RUN.PL !!!! Nikt się nie nabierze na posty przez was pisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Szukam aktualnie osób, które z powodu swoich kompleksów nie akceptują swojego ciała. Panie, które są w takiej sytuacji bardzo proszę o wiadomość na adres m.dalaszynska@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Centrum Rowerowe to Spamerzy! dajcie sobie spokój z tym centrum rowerowym, nabijanie ludzi w butelkę i tyle. I wiecie co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy! Dlaczego sami piszecie sobie komentarze? Dlaczego oszukujecie ludzi? Ciekawe co na to UOKiK ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×