Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Narcystyczna - cały czas wszyscy mogli pisać o wszystkim. Tylko nie każdy miał ochotę to czytać. O jaki zbieg okoliczności. U mnie klopsy jutro sa ;) Reszta dziewczyn odezwijcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcystyczna mam propozycje albo rozmowy wstępne przeprowadzaj lub regulamin napisz bo znów może cię ktoś zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narcystyczna śmiało, może uda Ci się zaprzyjaźnić tutaj z kimś z Twoich sfer. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Dziewczyny czy ja też mogę? Nie ma mnie w tabelce ze strachu bo to moja 5 ciąża a dzieci zero. Udzielam się tu więc chyba mnie kojarzycie. Mój adres mucha21@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
moniqe0@op.pl witam wszystkie :) mam sporo do nadrobienia ech .Nie udzielałam się przez weekend bo mam męża tylko na tydzień :) więc korzystam z tych chwil :) Na codzień nie używam zdrobnień ale przecież tutaj piszemy sobie na luzie :) Uzyłam chyba wyrazu cycusie mówiąc że sa dwa nr większe :) bo chodzi o klimat na wesoło :) Miałam napisać drogie panie moje piersi są większe o dwa rozmiary ? Wiadomo tez że powiem karmie piersią lub ide na usg piersi bo to już inny klimat rozmowy. No ale cóż nie wszyscy widocznie rozumieją to :) Dziewczyny należało pisać tak Przepraszam mam takie wstydliwe pytanie czy któraś z was również ulatnia gazy częściej niż przed ciążą ? :) No masakra przeciez czasem trzeba zdrobnic żeby podkrelić wagę tematu :) A o obiadach to chyba normalne że piszemy w końcu jesteśmy kobietami w wiadomym stanie i jedne nie maja pomysłow co zjeść bo nie maja apetytu a inne maja i to duzy :) a co mamy pisać codziennie o tym samym dzien pierwszy wymiotuje ,dzien drugi wymiotuje , dzien trzeci wymiotuje .No cholerka czasem trzeba pisac o czym innym zeby nie myslec o tych przykrych stronach ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynka123
jestem na nowym forum :) huraaaa, nic nie zepsułam. jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ZARAZ PADNĘ PRZY WAS ;) już się boję ile stron zaległości na mnie czeka na nowym forum :):):) moj mail: louloudi6@wp.pl buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ewiczek 10;) czemu ty nie spisz?? Gdzie się szlajasz?? Mam sok pomaranczowy:) chodz;) może urodziny razem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok pomarańczowy powiadasz? w sumie mogę wsiąść w auto i podjechac na bes..... ale ale i ja mam pomarańczowy gdzieś z tyłu spiżarki.... zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalone :-) lena mo widzisz koleżankę przegonilas i zmotywowalaś do nowego forum czyli same plusy. Chyba powinniśmy dziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zen
Jeśli będzie się dało to chce dołączyć. Założyłam tymczasowy mail, prawdziwy podam jak będzie zamknięte forum. Matkazen2014@gmail.com Trochę się dziwnie czuję ;) jak na egzaminie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Witam.tu Pikea84. Ciezko mi nadazyc bo co chwilke jest zmiana forum (zainicjowana przez rozne osoby wiec pewnie na nowym sie nie skonczy:p) takze zostane tutaj bo i tak dopiero zaczelam z wami pisac:) jesli ktos bedzie mial ochoye to zapraszam do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mysle ze na nowym zmian nie bedzie juz,ale oczywiscie bede tu zagladac i obserwowac czy nikt zdrobnien nie uzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę się nadziwić jak ta ciąża różni się od pierwszej. W tamtej śmigałam jak szalona a w tej czuję się jak obłożnie chora. Ostatnio tyłam na potęgę i miałam ochotę na wszystko, a w tej waga stoi a ja zmuszam się zeby zjeść choć 3 małe posiłki. Wyglądałam świetnie a teraz pożal się Boże. Może będzie córka? ;) Cześć i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka zen
Matka_zen powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, piszę jeszcze tutaj :) Ale się denerwuję. Dziś o 14 mam wizytę u lekarza. Myślę już tylko o tym. Dowiem się dziś co z tym testem PAPP-A. No i mam nadzieję usłyszę, że dziecko dobrze się rozwija. Nie wiem czemu, ale mam jakieś obawy. Chciałabym, żeby zrobiła mi USG, ale moja Pani doktor nie jest zwolenniczką częstych badań, bo uważa, że to jest szkodliwe. A ja chciałabym poznać płeć. Stresuję się bardzo, nie wiem dlaczego :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagamami nie stresuj sie bo pewnie nie masz czym,zobaczysz wszystko bedzie dobrze. Wrocisz zadowolona z wizyty. My juz chyba tak mamy ze stresujemy sie przed wizytami,zamiast sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ewiczek a ty z której części j-bia? Bo wnioskuje ze w domku mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej juz jestem u podaje meila Rudzi215@wp.pl . Nie odzywałam się wczoraj bo na zakupy z mężem pojechaliśmy a po drodze jak wracaliśmy to do późna u znajomej. Dała mi dwa słoiki ogórków kiszonych, były takie pyszne ze jeden to na raz cały zjadłam i jeszcze sok wypiłam :) Mąż wczoraj na fb wymienił sie za czekolade z panią i dała nam wanienkę w kubusia puchatka , tylko boje sie czy nie za mała bo 80 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Szkoda, że reszta dziewczyn sobie poszła :( czytam to forum od samego początku :) ale jakoś nie miałam odwagi się odezwać. Jestem w pierwszej ciąży i do tego jestem straszną pesymistką i ciągle się czymś zamartwiam, więc chyba dlatego się nie udzielałam :P a wolałam was tylko czytać. A co do waszych "obiadków"...hmm po prostu nie czytałam tylko leciałam na kolejną stronę. W ogóle mi to nie przeszkadzało. Szkoda. Mam nadzieję, że to forum nie padnie i będę miała co czytać...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek nie jest za mala,pozniej moze byc ciasno. pierwszy raz widze ten temat na drugiej stronie kafe ale teraz juz wszyscy pisza na nowym forum,tak ze reszta niech wkoncu sie przylaczy bo tam duzo do nadgonienia juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×