Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość edda123
u nas też mąż wyczaił wózek, na który ostatecznie padło :) ja chciałam jaśniejszy, ale mąż pokazał biało-granatowo-czerwony i się w nim zakochałam :) jeśli chodzi o rożek to planowałam jeden, ale teściowa znalazła nowy na "ciuchach" fajniejszy, grubszy za chyba 5 zł, więc wzięła i mam teraz dwa :) ale to może lepiej, bo jak się dziecku uleje czy coś to będzie na zmianę. jeśli chcecie zamawiać kosmetyki itp. rzeczy dla dziecka i siebie do szpitala i na okres połogu to polecam tego allegrowicza, kupiłam u niego wszystko, szybka wysyłka, więc warto http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&us_id=4222926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eda czy ten wózek to nie jest przypadkiem coletto :)? Coś mi kolorystycznie pasuje. Ja sobie grzecznie leżę w szpitalu i czekam na wizytę bo nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
syrfi, powodzenia w szpitalu. tez mam już wyprawkę (w zasadzie wszystko po starszaku:) i dokupiłam kilka rzeczy na ciuchach albo allegro. Co miesiąc kupowałam też pieluchy tetrowe i pampersy:) Jeżeli chodzi o moniotr oddechu to jestem bardzo zadowolona. używaliśmy przy pierwszym dziecku i byłam dużo spokojniejsza (mały miał straszliwą sapkę i bardzo charczał). W laktator też zainwestowałam (bo w po pierwszym porodzie miałam ogromne problemy z karmieniem piersią). Wózek, leżaczek itd. mam po synku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie coletto, a pewnie Camarelo Carera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edda mogłabyś jeszcze raz wkleić linka z allegro? Jakiś błąd wyskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Eda to mamy podobny gust, mi też podoba sie biało-granatowo-czerwony z camarelo carmela. Mąż jest za biało-szarym z tej serii:-) ale chyba wyjdzie na moje;-) ja jak tylko go zobaczyłam to powiedziałam że ten i koniec :-) mi też wyskakuje błąd w tym linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wyglądu mi sie podoba :) wiochy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Ja jak poszłam do sklepu to poprosiłam panią aby mi pokazała te z największą gondolą od razu wskazała ten, nam pasuje również ze względu na jego wysokość, mąż będzie miał wygodnie i nie trzeba się nisko schylać, cena też jest przystępna:-) a dziś zadzwoniła moja mama z informacją że łóżeczko, materacyk, przewijak i posciel na zmianę już kupiły z moją siostrą więc mogę sobie wykreślić z listy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ggv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Dziewczyny które karmiły poradźcie :-) czy warto inwestować w takie specjalne biustonosze do karmienia czy sprawdzą się takie zwykłe na odpinanych ramiączkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
ja akurat jeszcze nie karmiłam, ale z tego co rozmawiałam z wieloma mamami, to te specjalne biustonosze są dużo wygodniejsze. Odpinasz tylko część gdzie masz sutek, a w zwykłym staniku z odpinanymi ramiączkami musisz po każdym zapięciu poprawić całą miseczkę, żeby nie uciskać piersi. Koleżanki mówiły, że jeden taki biustonosz już wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka101
dopiero zaczęłam kompletowanie wyprawki(30 tyd ciąży), tzn wózek mam po starszym dziecku i łóżeczko, trochę ubranek, rożek, kocyk ale fotelik muszę kupić, plus pościel do łóżeczka, ubranka, przewijak, laktator, jakiś śpiworek, może być ciepło a czasem jest chłodnow kwietniu a nawet maju , plus te podkłady, wkładki laktacyjne, kosmetyki dla niemowlaka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Ja miałam dwa biustonsze do karmienia i powiem wam, że się sprawdziły. Najlepsze są jak się siedzi w domu bo już np. na spacer to za słabo trzymają piersi. Ja w zasadzie to wszystko prócz kosmetyków mam po synu. Myślę, ze będę musiała kupić taki podwójny wózek dla dzieci rok po roku. Ale zostawiam to na potem, zobaczę jak to w praniu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny polecam wam te biustonosze. Kupiłam sobie dwa. Są to biustonosze do karmienia, ale są tak piękne że dalej można je używać :) Mają przepiękne kolekcje dla mam. Na allegro można je kupić za około 60 zł, ale są też i droższe :) http://www.alles.pl/kolekcje/mama/#1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
chyba troche przesadzilam z wyprawka :) chyba wszelkie interentowe zakupy do mnie dojechaly poza takimi kieszeniami hello kitty na sciane by miwc gdzie wkladac kosmetyki kolo przewijaka:) chyba mocno przesadzilam z podkladami do przewijania i na lozko bo chyba wystarczy mi ich do jej 18tki :) Normalnie jestem przygotowana na inwazje zombie :) niby kupowalam tak jak bylo napisane na stronach z wyprawkami, ale no sama nie wiem. Ubran nie kupowalam bo mam wszystkie od rodziny, ale ich tez jest duuuzo. Nawet nie mowie mojej mamie bo by na pewno sie na mnie darla, bo to kobieta starej daty i uwaza ze jak kiedys sie bez czegos zylo to teraz jest niepotrzebne. jestem w 8 miesiacu i szczerze jakos ciezko mi sobie narazie wyobrazic ze mi z piersi bedzie leciec mleko. ogolnie to kobiety juz rodza wczesniaki w okresie w ktorym jestem ja. jakos tak glupio bo chyba szczerze serio zostalo mniej niz wiecej. bedzie zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
Syrfu. Jak w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze nie jeczec na forum, bo na wymioty sie zbiera. nie umiecie dziewczyny normalnie pisac? bez tego wiecznego stękania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
jak Ci nie odpowiada to tu nie zaglądaj... a ciąża to nie tylko motylki i gwiazdki... dostałam od koleżanki kolejny karton z ciuszkami... wychodzi na to, że synek będzie miał więcej ciuchów niż my :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Mój Mały to ma więcej ubrań niż ja posiadam.A od czasu jak dowiedziałam się, ze w ciąży to największą radochę mam jak Jemu coś kupię. Syrfi jak szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam prośbę prosze nie jeczac na forum, owszem ciaża moze byc ciezka, ale bez skomlenia. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamuśśka
Witajcie! Czy są tutaj mamusie oczekujące na narodziny swojego maluszka? Widzę, że tak :-) Serdecznie zapraszam na konkurs, w którym do wygrania są nowoczesne klemy pępowinowe firmy BOKA. Słyszałyście już o nich? Chronią przed HIV i WZW, a dodatkowo zapamiętują datę przecięcia pępowiny i co roku przesyłają życzenia urodzinowe dla dziecka :-) Myślisz, to niemożliwe? Wejdź i sprawdź: http://dumnamama.pl/konkurs/ - zestaw o wartości 159zł może być Twój! :-) Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CałaWTrawie86
Ja również polecam biustonosze Alles :) Nie kupujcie tych szmatek za 15 zł, bo wcale nie podtrzymują biustu, a w tym okresie jest to bardzo ważne, żeby później nie mieć "zwisów" ;) Ja po pierwszej ciąży miałam dwa z alles do karmienia, ładnie formujące biust, usztywniane i służyły mi również jak przestałam karmić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Hej słonka :). No ja już w domku. Wypisali mnie ze szpitala dumnie pisząc że ciśnienie podczas leczenia szpitalnego zostało ustabilizowane :). No ja się pytam kiedy ono było niestabilne? Zawsze mam niskie a jak lekarzowi o tym mówiłam to zdziwiony bo u niego zawsze wysokie :). Anemię mam nadal. Białka w moczu brak. Ogólnie jest dobrze. Zalety z pobytu w szpitalu: - wyspałam się za wszystkie czasy - codziennie słuchałam bicia serduszka na ktg - zrobili mi znów usg :). Wady szpitala: pokłuty cały tyłek i brzuch oraz to że wróciłam z ogromnym katarem i kaszlem :(. A na wypisie mam napisane co mam leżeć i pachnieć :). I zero sexu. Haha. to 0 to ja mam odkąd w ciążę zaszłam :). Zastrzyki nadal biorę ale tu już muszę się pofatygować do ośrodka . Ogólnie nadal jestem osłabiona i nawet nie mam siły chodzić ale narzekać nie ma co. Gorzej by było jak bym w tym szpitalu do końca ciąży musiała leżeć. I zaczynam się w końcu rozglądać za wyprawką do szpitala. Kurnia, jakoś to do tej pory do mnie nie docierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kwietnioweczki mam takie pytanko 29t1 patrzę w wyniki usg iFl obwod glowki 25,56 to tak jak na 26 tydzien czy powinnam się denerwować jakie Wy macie wyniki pomocy dziękuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×