Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość pikea84
Drogi gościu. Bo my już takie jękały jesteśmy. Jak zapewne wiesz i znasz polską mentalność, to Polacy są marudni i często złośliwi. My należymy do pierwszej grupy, a ty do drugiej.Równowaga zatem zachowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
gościu z wczoraj, u mnie zawsze główka trochę większa niż bieżący tydzień. Ale każde dzieco rozwija się inaczej. Pewnie jakby coś było nie tak to lekarz by powiedział. syrfi, dobrze, że juz jestes w domu:) co u siebie to u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Będę się chwalić :-) wiem że to za wcześnie ale nie mogliśmy się z mężem powstrzymać (zaczął się powoli wkręcać) i łóżeczko skręcone stoi już w sypialni:-) aż trudno uwierzyć że to już tak niewiele zostało :-) i muszę Wam powiedzieć że zaczynam się czuć jak mamusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Wzruszylam sie dzis troche :) mój mąż tak stanął i mówi do mnie: Wiesz ja juz naprawde kocham to nasze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRETYNKI 2015 ciag dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie reagujcie na debila, to przestanie pisać głupoty. A łóżeczko mam skręcone już od tygodnia, musi się trochę przewietrzyć bo śmierdzi tymi farbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
To już ostatnia prosta więc się nie dziwię, że skrecacie łóżeczka:) u mnie stoi bo straszak nie tak dawno przestał z niego korzystać więc też mamy gotowe. Za jakiś czas zacznę prac ciuszki i wsio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Ja termin co prawda am po 20 kwietnia ale szczerze powiem że nie mogę się już doczekać :-) wreszcie będę miala zajęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ważyły wasze maluszki w 30 tyg ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka101
moja córeczka w 30 tyg waży 1800 g, nie wiem czy to nie za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 30 tc waga 1590 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 tydz 1950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka101
gość18.17 nic lekarz Ci nie mówił że dzidziuś będzie ważył ok 4 kg w dniu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie, 31tc - 1900, liczac ze dziecko przybiera ok 200g tygodniowo teraz a pod koniec duzo mniej to mniej wiecej 3500 bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka101
to jest moje drugie dziecko, pierwsze ważyło w 30 tyg 1700 g, w 40 tyg 4 kg, poród ciężki zakończony cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
u mnie synek w 30 tc ważył 1623 g. Ale podobno waga między USG a rzeczywistością może się wahać o 300 g, więc jeśli u Was wychodzi jakoś dużo, to się nie martwcie na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inka, nie mówił o 4 kg. Mam się nie sugerować tą wagą, bo dzieci rosną różnie. Może pozniej zwolnić. A o poród będę się martwić za kilka tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Tez bylam na usg i mam 31-32 tydzień a dzieciom zdrów jak ryba i wazy 1960. Zobaczymy do ilu dociągnie:) od razu mialam przeczucir ze będę miec kloca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Duże te Wasze pociechy :-) ciekawe ile moja urośnie :-) teraz będę miała wizytę w 33t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Nasza Oliwcia doczekała się czterech kół :-) oczywiście camarelo carmela szaro - biały, cudeńko polecam ten wózek już wiem że bedziemy zadowoleni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
Ja Carmelę zamówię pod koniec tygodnia :) już nie mogę się doczekać aż przyjdzie :) Nowa 1 - zamawiałaś przez neta czy w sklepie stacjonarnym? Ile czasu czekałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Ja mam hartan vip i kocham ten wózek id pierwszego widzenia :) on nie jedzie on plynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Edda kupiliśmy w sklepie od ręki :-) odladalam w necie ale ich cena nie schodziła poniżej 1500 za 3W1 ale mamy u siebie dwa całkiem fajne sklepy z artykułami i w jednym była na nie promocja. Zapłaciliśmy 1370 za caly komplet:-) mozna bylo zamówić ok. 3tyg się czeka. Ale naszbyl na stanie więc stoi już w pokoju. I powiem szczerze że w sklepie na tle innych wózków wydawał się duży ale jak patrzę na niego to jest ogromny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
Nowa 1 - 1370 zł to niedużo faktycznie :) ja kupię 2w1 i oddzielnie fotelik. Ten z zestawu wydaje mi się taki delikatny :/ a sporo podróżujemy, więc wolę solidniejszy z atestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Wiesz co ten faktycznie jest delikatny ale wszystkie normy i atest również posiada. Mogliśmy dobrać inne ale dużej różnicy nie było więc wzięliśmy to. Wiadomo takie nosidełko nie wystarcza na długo wiec pewnie jak skończy pół roku to zakupimy nowy fotelik. Ja wzięłam go ze wzgledu możliwość montażu na stelaż co dla mnie będzie dużą wygodą gdy będę sama gdzieś jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hartan cacuszko :) ale nie każdego stać, kupujemy wyprawke na miare naszych możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek90
witam, mam termin na 10 kwietnia :) juz nie duzo czasu zostalo. torby do szpitala macie spakowane? ja wlasnie sie za to zabieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×