Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witekk11

szwagierka pocalowala mnie w usta i dotykala

Polecane posty

Gość witekk11

jak w temacie. kilka dni temu wracalismy taxi do jej domu, obiecalem jej siostrze ze ja odwioze i bezpiecznie odstawie na miejsce:) tak tez sie stalo, ale przy okazji po kilku glebszych [a pol w-wy przejechac to troche czasu zajmuje] zaczela mowic jak to lepiej wygladam niz kiedys, ze jestem fajny, w koncu pocalowala mnie w usta. nie ukrywam ze mi stanal momentalnie, minelo kilka dni a ja ciagle mysle o tej sytuacji, zagadac z nia? mial ktos podobnie, w sensie fantacji czy realu ze szwagrem/szwagierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kludia939
miałam podobnie z przyjacielem męża, tylko, że to ja go pocałowałam. Był sylwester, mój mąż upił się tak, że nie doczekał północy, po za nim wybraliśmy się ze znajomymi na rynek i tam wszyscy się pogubili, wracałam razem z Krzyśkiem taksówką i wtedy też byłam już pijana zaczęłam go całować, później pieściliśmy się w taksówce, aż dojechaliśmy na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudia podaj maila, moze przejdziemy na priv bo pewnie tu nas zaraz pojada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to w obecności żonki by nie było zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie szwagierka zawsze caluje z jezyczkiem po alco:) moze kiedys odwaze sie na cos wiecej, bo jest fajna:) Z drugiej strony - niech wypowie sie jakas szwagierka moze, skoro caluje tzn. ze cos jednak chce, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi szwagierka robi laskę z połykiem jak się upijemy na imprezach rodzinnych. Myślicie że ma ochotę na coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi szwagierka robi laskę z połykiem jak się upijemy na imprezach rodzinnych. Myślicie że ma ochotę na coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chore, ale jestem kobieta, podnieca mnie bardzo moj szwagier. jest jakas pani chetna sprawdzic czy serio mi sie podoba jedynie, czy jej tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Z
Mam ,fajną szwagierkę ,mieszkamy w bliźniaku, przez ścianę,. No i mówię do niej że mi się podoba, czasem klepnę ja w tyłek,Ale ostatnio to ,był numer- idę rano do sąsiadów , dzwonek, otwiera szwagierka ,w szlafroczku ,zaprasza do mieszkania ,odwraca się i idzie pierwsza, no i normalnie ja ja za tyłek ,ona otwiera drzwi do salonu,a jej maż patrzy się na drzwi ,kto przyszedł,tylko zdążyłem cofnąć rękę,nie zajarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już żona nie wystarcza, że za siostrę się zabierasz? Fajna siostra swoją drogą, jesteś zapewne tylko przynętą żeby uprzykrzyć życie Twojej żonie, nie doszukiwałabym się głębszej ideologii, poza chęcią jakby zemsty? Wykorzysta Cie, a Ty stracisz żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkohol robi swoje :(((a dlaczego jezdzisz pod wplywem alkoholu?!:(((odrazu widac ze jestes nieodpowiedzialna osoba!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez napisal wyraznie, ze wracali taxi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iv_ona24
Ale na tyle łatwą ma tą szwagierkę ze i taksówkarz ją obrabiał, ktoś musiał prowadzić:) Hahahaaa nie odpowiedzialny typ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A która tak zrobila szwagrowi?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys dalam sie troche pomacac szwagrowi, wypielam d**eczke, pocalowal mnie owszem ale jakos nie odwazylam sie wiecej,chociaz pewnie jakbym miala lepsza okazje i wiecej czasu to bym to zrobila:) tymbardziej, ze szwagier mieszka jakies 500m ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×