Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak mija wam niedziela mamuski?

Polecane posty

Gość gość

Ja mam nudy,zrobiłam gulasz który zaraz zjemy Syn z mężem grają na konsoli Potem zjemy ciasto i nie wiem co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogoda sie poprawila. wiec zaraz wyruszamy na festyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomniałam,to ja autorka U mnie w mieście odbywa się festiwal światła,może się przejdziemy,bo się wypogadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacowo Kac-morderca :-P Na szczęście mała wypiła mleko i szybko usneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch..jowo pożarłam się ze starym i On teraz spaceruje z dziećmi a ja pieprze wszystko z góry na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie macie. U mnie swietna pogoda, w sam raz na spacer. A ja w pracy do 20-21 od 6 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn z mezem ma spacerze a ja ogladam na dobre i na zle i siedze w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypoczynkowo :) Za oknem cichutko szumi deszcz, corka jest na przyjeciu urodzinowym u kolezanki, maz na kanapie lekko pochrapuje ;) a ja mam czas dla siebie do 18 :) Zaraz sobie pachnaca kapiel zrobie z calym asortymentem zabiegow odmladzajaco-relaksujacych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My po spacerze, mały śpi z mężem, starszy robi lekcję a ja piję kawkę i jem czekoladę milke którą kupiłam w lidlu - duża 300 gram kosztowała 6,66 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak zwykle pracowicie :-) zaliczone 2 spacerki z córcią bo mamy przepiękną pogode, gotowanie obiadu, ogólne sprzątanie, zabawy z Ewcią no i wypranie 2 dywanów :-) a teraz luzik wieczorny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wytlumaczylas juz swojej ewce marchewce co to KONDOM i jakie dzieci i o jakich imionach na tak przezywac 'mamo ewuni' glupiej dziuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedziela super, wyspałam się do bólu po wczorajszej imprezie. Potem basen, właśnie siedzę z maseczka na twarzy a mąż pojechał po córkę do dziadków bo nocowala u nich od piątku. Także weekend był pełen relaksu i imprezowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×